Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Filmek 12.0

Ajánlott hozzászólás

Igen, a "szellemirtó" szakmára" kérdeztem rá. :)

Egyébként ezzel a franchise-szal furcsa viszonyban állok, a régi filmekért sem voltam oda soha (sikerült összeválogatni a számomra irritáló színészeket), a rajzfilmet anno gyerekként viszont szerettem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ugyanígy vagyok vele. Szerintem a régi film (I. rész) borzalmas. Hatalmasat kínlódva szenvedtem végig. A rajzfilm viszont nagyon jó!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ne már Bill Murray irritál? :)

Meg Rick Moranis és Dan Aykroyd is. Komolyan, már csak Steve Guttenberg és Chevy Chase hiányzott ebben a filmben. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én már tegnap rámentem az 1-re. Ma jön a 2!

No tegnap késő este nekem is megvolt az első. Ma este pedig a második is meg lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Meg Rick Moranis és Dan Aykroyd is. Komolyan, már csak Steve Guttenberg és Chevy Chase hiányzott ebben a filmben. :D

Ejj szóval Dark Helmet is. Akkor gondolom a Rendőrakadémia sem tartozik a kedvenceid közé :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az Űrgolyhókat szeretem. :) Azért persze második rész ne legyen, nem tudom, hogy Mel Brooks ezt hogy gondolta (lehet hogy poénkodott)

A Rendőrakadémiából 1-2 rész elmegy, de azt a sorozatot a rengeteg tévés ismétlés megutáltatta velem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

No tegnap késő este nekem is megvolt az első. Ma este pedig a második is meg lesz.

Nekem már a Predators jön! Az alienes-eken gondolkodom, hogy lemenjenek-e ebben a körben..

.... a rengeteg tévés ismétlés megutáltatta velem.

Ezt csak a Bud Spencer/Terence Hill duók tudták elkerülni nálam. :rock:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én csak hat közös filmjükre tudom ráfogni hogy nem untam meg őket: És megint dühbe jövünk, Nincs kettő négy nélkül, Kincs ami nincs, Bűnvadászok, Nyomás utána, Szuperhekusok

Három olyan van amit valaha bírtam de időközben meguntam: Fordítsd oda a másik orcád is, Különben dühbe jövünk, Akik csizmában halnak meg

A többi sose tetszett meg igazán.

Nekem már a Predators jön! Az alienes-eken gondolkodom, hogy lemenjenek-e ebben a körben..

A Predik és az AvP-k nálam tutira kimaradnak. Azokhoz nincs kedvem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen, nálam is. Azok megunhatatlan filmek.

Én csak hat közös filmjükre tudom ráfogni hogy nem untam meg őket: És megint dühbe jövünk, Nincs kettő négy nélkül, Kincs ami nincs, Bűnvadászok, Nyomás utána, Szuperhekusok

Három olyan van amit valaha bírtam de időközben meguntam: Fordítsd oda a másik orcád is, Különben dühbe jövünk, Akik csizmában halnak meg

A többi sose tetszett meg igazán.

Ha odatévedek a kapcsolóval, mikor már megy valamelyik, nem állítom, hogy minden esetben végignézem.

De nem is az a helyzet, mint mikor Steven Seagal filmre kapcsolok, hogy; :sick: "boááá!!!"

Bár az úszó erődben vannak jó pillanatok:

giphy.gif

A Predik és az AvP-k nálam tutira kimaradnak. Azokhoz nincs kedvem.

A "Prediket" elkezdtem most és egész jól működik 3. részként. Adj neki egy esélyt..Talán még soha nem néztem meg így a három filmet egymás után..

Szerkesztve: - csoli1138

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amerika kapitány: Polgárháború új előzetese...de csak óvatosan annak, aki nem akarja lelőni magának Pókember új szerkóját.

http://www.youtube.com/watch?v=dKrVegVI0Us&feature=youtu.be

szerk: látom 3an is betettük egyszerre. :P

Szerkesztve: - luke19

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Emberek... ez jelent valamit. Az Erő érintett meg bennünket 19:02-kor. Talán azért vezérelt minket egyszerre, mert a Kapi 3 előtt lesz a Rogue One előzetese? Meglehet. :D:P Egye fene... azért még a Kapi 3-at is megnézzük :)

Szerkesztve: - Darth Riddick

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Percben? Szinte másodpercben. Mikor elkezdtem beírni, még egy trailer sem volt, pedig aztán nekem egy sort legépelni nem telik sok időbe. :) Pöppet rácsaptunk. :lol2:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Emberek... ez jelent valamit. Az Erő érintett meg bennünket 19:02-kor. Talán azért vezérelt minket egyszerre, mert a Kapi 3 előtt lesz a Rogue One előzetese? Meglehet. :D:P Egye fene... azért még a Kapi 3-at is megnézzük :)

Remélem igazad lesz a Rogue One előzetessel kapcsolatban. :D Bár eddig nem hozott lázba a Civil War, ezzel az előzetessel megvettek kilóra!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egy kicsit a "sok a jóból" érzés fogott el, mint egy Bosszúállók filmnél.

Persze ez ugyanazon fa szomszéd ága. Érdekel, hogy még mindig tudják-e tartani a színvonalat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szvsz jobb lesz, mint az első Bosszúállok, amit annyira sokan szeretnek. Nekem már a Tél katonája is jobb volt. Persze az első Bosszúállók sem rossz, de van kiemelkedőbb a MARVEL filmes palettán. Kapi 3 is jobb lesz látatlanban megmondom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nálam az a kérdés dönti majd el, hogy a Russo-fivérek hogyan tudnak kezelni ennyi karaktert jól. Whedonnak kevesebb karakterbe is beletört a bicskája, bár a Russo-tesók annyi előnnyel indulnak, hogy az ő filmjük nem Avengers, szóval, ha elsikkad a többi karakter, az itt kevésbé lesz zavaró. A történetnek első sorban Rogersről kell szólni.

Másrészt, ha ennyi bosszúálló teszi tiszteletét, akkor azért ne sikkadjanak el. Legyen tétje annak a fránya polgárháborúnak. Egy-két mellékszereplő mehetne a levesbe. Rhodes, Falcon, Natasha, Barton, valakit vagy valakiket kihúzhatnának.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nálam az a kérdés dönti majd el, hogy a Russo-fivérek hogyan tudnak kezelni ennyi karaktert jól. Whedonnak kevesebb karakterbe is beletört a bicskája, bár a Russo-tesók annyi előnnyel indulnak, hogy az ő filmjük nem Avengers, szóval, ha elsikkad a többi karakter, az itt kevésbé lesz zavaró. A történetnek első sorban Rogersről kell szólni.

Másrészt, ha ennyi bosszúálló teszi tiszteletét, akkor azért ne sikkadjanak el. Legyen tétje annak a fránya polgárháborúnak. Egy-két mellékszereplő mehetne a levesbe. Rhodes, Falcon, Natasha, Barton, valakit vagy valakiket kihúzhatnának.

Csak Natasha-t ne! :love:

Amúgy a cím engem mindig is zavart. Ennyi bosszuállót Amerika kapitánnyal fémjelezni?

Lehetett volna egyszerűen Marvel's: Civil War

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csak Natasha-t ne! :love:

Amúgy a cím engem mindig is zavart. Ennyi bosszuállót Amerika kapitánnyal fémjelezni?

Lehetett volna egyszerűen Marvel's: Civil War

Valószínűleg az ő szemszögéből fogjuk látni az eseményeket. ;)

Pókember nagyon kilóg a végén...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ha odatévedek a kapcsolóval, mikor már megy valamelyik, nem állítom, hogy minden esetben végignézem.

De nem is az a helyzet, mint mikor Steven Seagal filmre kapcsolok, hogy; :sick: "boááá!!!"

Bár az úszó erődben vannak jó pillanatok:

giphy.gif

Szerintem ez a film legjobb jelenete. :D

Annak idején három Seagal múvi (Úszó erőd, Törvényre törve, Ölve vagy halva) jött be nagyon de azok közül egyedül az Úszó erődre nem untam rá.

A "Prediket" elkezdtem most és egész jól működik 3. részként. Adj neki egy esélyt..Talán még soha nem néztem meg így a három filmet egymás után..

Egy próbát lehet hogy mégis teszek vele. Eddig csak kétszer láttam. Anno bejövögetett.

Szerkesztve: - Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Miért, kérdés volt, hogy ez-e a film legjobb jelenete? :)

Az sosem volt kérdés. Csak elmaradtak itt a jóizlésű férfi-reakciók és már kezdtem aggódni.. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ