Jump to content
Ody Mandrell

Filmek 12.0

Recommended Posts

On 2017. 11. 09. at 6:12 PM, luke19 írta:

Nekem a Watchmen a kedvenc képregényfilmem. 

Kick-Ass, Dredd, Rocketeer.

A Watchmen is nagyon jó. Nyilván nem annak a korosztálynak készült, mint az MCU fiilmek.

Elvileg a DC mozik sem.

Mint "univerzuzumot" az X-men-t bírom a legjobban.

A DC mozik közül kiemelkedik a 3 Nolan féle Batmen. Leginkább mert kihagyta az emberfeletti képességű lényeket, és egy a valósághoz közeli univerzumba helyezte a sztorit.

Nekem bejött még a Smallvill sorozat is - főlega 4. évadtól. Eyecandy szinten kifejezetten erős széria volt és szinte az összes DC-s figura, vagy annak rokona legalább cameo szinten feltűnt benne.

On 2017. 10. 31. at 5:17 PM, JakeSully írta:

Thomas Janes szerint (hátul a buszban) , az új Predator filmben egy csapat elit kommandós fog megküzdeni a Ragadozókkal.

30102017_01.jpg

Na, jelen állásszerint ez a legvárósabb 2018-as film (meg a két X-men mozi).

Cameron új Terminátora elvileg "csak" 2019-ben jön.

Szerkesztette: Tarzaan

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
22 perccel korábban, Tarzaan írta:

Hála az égnek úgytűnik ez most nem jött össze.

Nem örültem volna, ha elbarmolják az X-men filmuniverzumot. Az úgyvolt jó, ahogy, minden hibájával együtt.

Az X-Men miatt én is aggódtam volna, de legalább csináltak volna végre egy tisztességes F4 mozit. 2015-ben is azért jött ki az a... "film", hogy a jogok el ne évüljenek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 perccel korábban, RacerX írta:

Az X-Men miatt én is aggódtam volna, de legalább csináltak volna végre egy tisztességes F4 mozit. 2015-ben is azért jött ki az a... "film", hogy a jogok el ne évüljenek.

Az F4 kívül esik az érdeklődési területemen:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

LEGO Batman - A film

Felettébb mulatságosnak és szórakoztatónak találtam, pedig nem éppen az én korosztályom volt megcélozva ezzel a filmmel. Egy remek paródiát csináltak a Batmanből. És a legjobb, hogy az egész LEGO-ból készült. Én csípem a brickfilmeket, már A LEGO-kaland is nagyon tetszett (kivéve a "Minden szupi szuper" kezdetű betétdalt, mert attól a falat kapartam). 
Tetszett, hogy más, a Batman világától teljesen eltérő univerzumok jellegzetes alakjai is feltűntek, mint például Voldemort a Harry Potterből, King Kong vagy éppen A szem a Lord Of The Ringsből. Ezek a tényezők csak még komikusabbá tették az egész filmet. 
A főhős szuper volt (mindkét értelemben), nagyon eltalálták az ő karakterét, dőltem a kacagástól egyes megszólalásainál, megmozdulásainál. Ráadásul amikor levette a maszkját, a LEGO-figura tisztára Christian Bale-re hasonlított - nyilván róla mintázták. 
De a legmurisabb az egészben szerintem az volt, hogy az eddig megjelent összes Batman-filmből (1966-2016) előkerült néhány képkocka. :)

Szerkesztette: caseyjones

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
30 perccel korábban, caseyjones írta:

És a legjobb, hogy az egész LEGO-ból készült.

Legalábbis digitális legóból. :) Ami meg az Everything is Awesome-t illeti, akkor most mindenki! :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2017. 11. 13. - 6:48 PM, Dzséjt írta:

Legalábbis digitális legóból. :) 

Igen. Mondjuk egy rendes, igazi, egész estés brickfilmnek is örülnék, viszont az leírhatatlanul sok meló. Tudom, hisz anno én is próbálkoztam vele. :) Napokig dolgoztam vele, végül lett egy 3 perces filmecske.

Amúgy a YouTube tele van az ilyenekkel, és van köztük meglepően profi is. (Star Warsból is találni nagyon jópofákat.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hétfőn megyek meglesni az Igazság ligáját. Kíváncsi vagyok mit hoztak össze.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Zöld Lámpás (2011)

Nem tudom, mikor láttam utoljára ennyire hitvány képregényfilmet/szuperhősfilmet. Konkrétan Tim Robbinson kívül semmi értékelhetőt nem találtam benne. A karakterek egytől egyig gagyik voltak szerintem, a látvány abszolút felejthető volt, a történet se tetszett, a főgonosz megjelenése pedig akaratlanul is megmosolyogtatott - nem bírtam komolyan venni, ahogyan az egész filmet se. Ryan Reynolds se alakított valami  nagyot, a Deadpoolban fényévekkel értékelhetőbb volt az alakítása.
Szvsz ennél a förtelemnél még Joel Schumacher 1997-es Batmanjét is ezerszer szívesebben nézném meg a jövőben. Továbbra sem meggyőző a DC filmes univerzuma, egy-két kivételtől eltekintve. Pedig szerintem remek szuperhőseik vannak, akikben van sok potenciál.

10/2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én holnap megyek megnézni a JL-t.  Nincsenek nagy elvárásaim. Nekem a BvS nagyon tetszett, de kétlem hogy azt a borongós, sötét hangulatot hozná. Joss Whedon már bizonyított a csapatos szuperhős filmmel, szóval remélem jól fogja kezelni a karaktereket. 

Szerkesztette: RacerX

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
3 perccel korábban, RacerX írta:

Én holnap megyek megnézni a JL-t.  Nincsenek nagy elvárásaim. Nekem a BvS nagyon tetszett, de kétlem hogy azt a borongós, sötét hangulatot hozná. Joss Whedon már bizonyított a csapatos szuperhős filmmel, szóval remélem jól fogja kezelni a karaktereket. 

A sok DC-filmes csalódás ellenére én is bizakodó vagyok a Justice League-et illetően. Remélem, a Sötét Lovag - Felemelkedés után ez lesz a második DC-s film, amire 10/10-et adhatok. :D Bár tudom, az a film nem tartozik bele az univerzumépítésbe, de én egységesen szemlélem ezeket a filmeket.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
éppen most, caseyjones írta:

A sok DC-filmes csalódás ellenére én is bizakodó vagyok a Justice League-et illetően. Remélem, a Sötét Lovag - Felemelkedés után ez lesz a második DC-s film, amire 10/10-et adhatok. :D Bár tudom, az a film nem tartozik bele az univerzumépítésbe, de én egységesen szemlélem ezeket a filmeket.

Az nem a DCEU része. Teljesen különálló.
A DCEU filmjei:
- Man of Steel
- Batman v Superman: Dawn of Justice
- Suicide Squad - enélkül már több lenne...
- Wonder Woman
 Ugye most jön a JL, aztán Aquaman, Flash, Batman film, meg a WW2.

Spoiler

Flash filmjénél állítólag a Flashpoint sztorit akarják majd vászonra vinni, ami nagyon jó lenne. Lehet nem viccből kérték fel Jeffrey Dean Morgan-t Thomas Wayne szerepére még a BvS-ben. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
8 perccel korábban, RacerX írta:

Az nem a DCEU része. Teljesen különálló.

Tudom, de leírtam a kommentem végén, hogy egységesen tekintek ezekre a filmekre. :roll::D Elvégre ugyanabba a képregényes univerzumba tartoznak, mindnyájan DC-hősök.  

De ha már DCEU, akkor én a Suicide Squadot, illetve a Wonder Womant nevezném meg a legjobbnak, a legrosszabnak pedig a Man of Steelt. A BvS nálam "elmegy" kategória.

Szerkesztette: caseyjones

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 perccel korábban, caseyjones írta:

Tudom, de leírtam a kommentem végén, hogy egységesen tekintek ezekre a filmekre. :roll: Elvégre ugyanabba a képregényes univerzumba tartoznak, mindnyájan DC-hősök.  

De ha már DCEU, akkor én a Suicide Squadot, illetve a Wonder Womant nevezném meg a legjobbnak, a legrosszabnak pedig a Man of Steelt. BvS"elmegy" kategória. 

Hát akkor ebben nem értünk egyet. :D
Bár én amúgy is jobban kedvelem az MCU filmjeit. Persze azok közt is van 1-2 olyan film ami nem éppen a legjobb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
17 perccel korábban, RacerX írta:

Majd várom a beszámolót. :D 
Az öngyilkos osztagon kívül nekem tetszett az összes DCEU film.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 perccel korábban, luke19 írta:

Majd várom a beszámolót. :D 
Az öngyilkos osztagon kívül nekem tetszett az összes DCEU film.

Nekem a WW se lett éppen a szívem csücske. De a SS-nál fényévekkel jobb. 

Majd megírom hogy érdemes volt-e végigülni a stáblistát! :D

Szerkesztette: RacerX

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én mindegyik DCEU muvit csípem valamennyire. Az MCU le van nálam maradva mert abból a csoportból csak három muvi jön be. A többit vagy eleve nem komálom vagy meguntam.

Szerkesztette: Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
4 órával ezelőtt, RacerX írta:

Hát akkor ebben nem értünk egyet. :D
Bár én amúgy is jobban kedvelem az MCU filmjeit. Persze azok közt is van 1-2 olyan film ami nem éppen a legjobb.

Az MCU filmjeit alapvetően én is jobban kedvelem, a TOP 5-ös szuperhősfilm listámon négy kizárólag Marvel-film. 

Én a régi, az univerzumépítés előtti filmeket is csípem: Pókember-trilógia, Daredevil, Fantasztikus Négyes 1-2. De a Hulk nem tetszett. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mint univerzum, nekem a DC sokkal jobban bejön a Marvelnél. Viszont a filmes univerzumépítés terén eddig az MCU-nál van az előny. Igaz, ez utóbbinál is vannak gyengébb darabok (pl. a The Incredible Hulk vagy a Guardians of the Galaxy vol.2 nálam nagyjából a Suicide Squad szintjén mozog), viszont átlagra konstans hoz egy élvezhető szintet, ami 17 film után nem rossz teljesítmény. De a DCEU-t is hiba leírni 4 film után, főleg, hogy szerintem a Suicide Squadon kívül a többi egyáltalán nem lett rossz... a Man of Steel és a Batman v. Superman számomra átlagfilmek (azaz nem kiemelkedőek, de az a mérhetetlen fikatenger is erős túlzás, ami éri őket), míg a Wonder Woman a klisék ellenére kifejezetten jó lett.

Szerkesztette: Darth Sky

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Itt az első poszter a  fehér óriás gorilláról készült filmről

gi7bK60.jpg

Deadpoolnak meg nincs jobb dolga, ezért tájképeket festeget

Szerkesztette: JakeSully

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
6 perccel korábban, JakeSully írta:

Deadpoolnak meg nincs jobb dolga, ezért tájképeket festeget

Biztos nagy példaképe Bob Ross. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2017. 11. 13. - 10:46 AM, Tarzaan írta:

Na, jelen állásszerint ez a legvárósabb 2018-as film (meg a két X-men mozi).

Vicces filmre számíts, ugyanis az új Predator film akció komédia lesz állítólag :)

Szerkesztette: JakeSully

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem nem lesz vele gond. Például az első predi muviban is vannak vicces részek és cseppet se ártottak meg azok neki. Persze attól is függ hogy miféle humorról van szó de Fekete eddigi munkái alapján kijelenthető hogy jól is elsülhet az ő predije.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Válasz

Már-már nyomasztó, amikor Ben Affleck húgycsőhurutos arccal panaszkodik valami miatt, aztán egy idegrángásos félmosollyal elsüt valami közepes poént

Hát tényleg nem :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Pc Guru kritika egész pozitív a filmről. Az alapján azt hozza, amit várok a filmtől.

Szerkesztette: luke19

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 órával ezelőtt, luke19 írta:

Pc Guru kritika egész pozitív a filmről. Az alapján azt hozza, amit várok a filmtől.

Hát ha azt hozza, amit én vártam, akkor az a kritika nem lehet túl pozitív :D

Amúgy a legtöbb helyről én is azt hallom, hogy ugyan nem egy Suicide Squad, de azért egy Bosszúállóktól is messze áll

Szerkesztette: Nabopolasszar

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A sokak által nagyon várt Rampage előzetes befutott. Ugye egy híres videójátékról van szó, azt adaptálták

Itt a videójáték

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez