Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Zene

Recommended Posts

Hírek szerint Alexandre Desplat fogja szerezni a zenét. Életemben nem hallottam az ürgéről. :)

Érdekesnek ígérkezik a score, bár itt is nyilván kapcsolódni kell majd a IV -hez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már tavaly kiderült. Ez nem újdonság. Gareth Edwards és Alexandre Desplat Godzilla-ban már együtt dolgoztak valószínűleg innen jött a választás. Amúgy a csávó Oscar-díjas elég sok filmbe dolgozott már. Egyik legjobb zeneszerzőnek tartják a mai mezőnyben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szeretem Desplat zenéit, a HP utolsó felvonásához is írt néhány remek darabot :) A többség talán emiatt a munkája miatt ismerheti, meg a tavalyi dupla Oscar-jelölése miatt, a zene, amiért végül a díjat kapta, szerintem zseniális.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szeretem Desplat zenéit, a HP utolsó felvonásához is írt néhány remek darabot :) A többség talán emiatt a munkája miatt ismerheti, meg a tavalyi dupla Oscar-jelölése miatt, a zene, amiért végül a díjat kapta, szerintem zseniális.

Lehet még a napokban meg is hallgatom, hogyan nyúlt Williams témájához a HP7-ben. Az jó indikátor lehet, hogy mire számíthatunk a Rogue-1-ban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Úgy tűnik, a csúszások miatt Alexandre Desplat nem tudja elkészíteni a Rogue One zenéjét, ezért leváltották - dobpergés - Michael Giacchinóra. Most mondanám, hogy így válna be a lottó 5-ösöm. Lucas helyére anno Abramst kívántam, Williams helyére pedig Giacchinót. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csak legyen jó a zene, de ezt az ürgét jobban ismerem. :)

Én ezért örülök, mert ismerem a munkásságát és a kvalitásait.

Ha Lucast Abrams váltotta, ötletes, ha esetleg Williamst Giacchino váltja majd.

Bár utóbbi még nem áll, hálisten.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lucas helyére anno Abramst kívántam, Williams helyére pedig Giacchinót. :)

Hasonlóan :) Desplat-t is kedvelem, jó zenéi vannak, de valószínűleg nem fog a film hátrányára válni a csere :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én örülök ennek a hírnek. Valószínűleg az eredeti zeneszerző is jó lett volna (a referenciái, amelyek kiderülnek a cikkből, jók), de Giacchino zenéje a Lost-ban fantasztikus, a Star Trekben se rossz, amelyek így hirtelen eszembe jutnak, így szerintem jó cserét kaptunk. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én még sajnos az ep7 zenéjét sem tudtam megvenni. Pedig kéne a másik hat mellé. Na, nem mintha olyan sűrűn hallgatnék zenét lemezről (szerintem egyszer, ha végighallgattam őket), de hiányzik a gyűjteményből. De az RO zenéje pont jó apropó lesz a pótlására. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én még sajnos az ep7 zenéjét sem tudtam megvenni. Pedig kéne a másik hat mellé. Na, nem mintha olyan sűrűn hallgatnék zenét lemezről (szerintem egyszer, ha végighallgattam őket), de hiányzik a gyűjteményből. De az RO zenéje pont jó apropó lesz a pótlására. :)

Nekem meg csak egyedül az EpII van meg kazettán (:D). De annyit hallgatom az EpVII-et, hogy komolyan elgondolkodtam, hogy ezt most megveszem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A lényeg, hogy aki akarja az megveheti. :)

Az amazonról még nem rendeltem. Teljesen simán megy? Regisztráció, Paypal?

Régen Master Replicas kardokat akartam rendelni, de azokat MO-ra nem akarták kihozni.

Nem tudom már, hogy az MR miatt-e -asszem igen..

A lényeg, hogy azóta még nem szorultam rájuk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ