Ugrás a kommentre
Darth Sky

Star Wars: Poe Dameron

Ajánlott hozzászólás

A Star Wars: Poe Dameron egy Charles Soule által írt és Phil Noto által rajzolt sorozat a Marvel kiadó gondozásában. Az első szám 2016. április 6-án jelent meg Amerikában, az Ellenállás pilótáját állítva a középpontba. A történet 30 évvel A Jedi visszatér után játszódik, közvetlenül Az ébredő Erő eseményei előtt.

A fordítás saját, a szerkesztés pedig Kira érdeme, bár a 2. számtól átveszem a stafétát.

Íme az 1. szám magyar változata.

poe1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Darth Sky
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a fordítást!

Egy elég lassú indítás. A remeték és a tojásuk érdekesebb volt, mint a főszereplő és társai. De majd meglátjuk milyen lesz a folytatás. Ez most csak egy közepes szám.

A vége ugye azzal ért véget, hogy indulnak az Első Rend katonái? Az utolsó oldalakon valamiféle vicces képregénykockák voltak. Az micsoda ott az utolsó oldalakon?

Szerkesztve: - Darth Revan9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szívesen!

Az utolsó 8 oldalas adalék BB-8 főszereplésével nem tartozik a Poe-s sztorihoz, de úgy tudom, hogy a kánon része, ezért is került végül lefordításra.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem a fordítás miatt, gondolom angolba is úgy volt, de a kilencedik oldalon, amikor Leia mondja, hogy megtalálták Lor San Tekkát életben van és idősebb, mint mikor utoljára látták az ilyen "you don't say" momentum :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi Sky! Végre valami az új érából. :)

Érdekesen indul a történet, Jó volt! Poe nagy arc, tetszettek a dumái. :D Végre többet is megtudhatunk Lor San Tekka -ról.

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi a fordítást.

Hát sajnos ez a sorozat nem győz meg. Ha nem lett volna benne Terrex és ez a tojás közepesnél is rosszabb lenne. Egy gyengébb közepest azért még megérdemel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A tojásból kikelő "molylepkére" meg a társára aki az isten tudja honnét jött elő, de cserébe legalább lézert okádik a szájából, mint Godzilla

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez nem minisorozat, hanem ongoing, mint a Star Wars vagy a Darth Vader.

Ezt nem is tudtam, én is abban a hitben voltam, hogy mini, de ez még jobb így. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ