Ugrás a kommentre
Darth Sky

Star Wars: Poe Dameron

Ajánlott hozzászólás

Kicsit megpróbáltam bepótolni az elmaradásomat. Annak idején a második szám után leálltam, de most folytattam. A 3. szám a Fekete osztag 3. részével nem igazán javított az első kettő összképén. A különleges lények harca valamennyire érdekes lett, de inkább unalmas és egyhangú. 4-6. szám, a Vesztegzár története már jobban tetszett. A Megalox Béta hangulatos lett, de nem annyira, mint a Hetes Kaptár. Grakkus feltűnésének örültem. Viszonylag jó lett, de még itt se annyira mozgalmas mindig a történet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Megalox Béta hangulatos lett, de nem annyira, mint a Hetes Kaptár. Grakkus feltűnésének örültem.

Még jó az egyik egy képregény pár kockáján tűnt fel a másikat meg egy teljes regényben vázolták elénk. Ez olyan mintha egy csúzlit hasonlítanál egy RPG-hez.

Szerkesztve: - Darth Cupsy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Még jó az egyik egy képregény pár kockáján tűnt fel a másikat meg egy teljes regényben vázolták elénk. Ez olyan mintha egy csúzlit hasonlítanál egy RPG-hez.

Azért jó pár kockán feltűnt. Egy teljes történetszál, a Vesztegzár, tehát a 4-6.szám alatt itt volt a sztori. Lett volna lehetőség a történetet hosszabbra gyúrni és hangulatosabbá tenni a helyszínt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi a fordítást! Jó rész volt ez is.

És itt volt csont uraság is az Utóhatásból. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ