Ugrás a kommentre

Claudia Gray: Bloodline


Ody Mandrell

Hogy tetszett a könyv?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?



Ajánlott hozzászólás

Részlet egy friss kritikából:

 

"Bloodline is a serious book. It’s a book about the unpleasantness of politics, how the sausage gets made and how it impacts the personal lives of those involved. It isn’t a love story, but it is a story about love. It’s a story about the love a woman has for the very thing she helped build. It’s a story about her love for her family and her family’s love for her. And despite all these serious and sometimes overwhelming feelings, it retains that sense of adventure, that essential Star Wars-ness that makes a good story great. I’m going to take this back to Legends one more time because Bloodline isn’t just the best book of the new canon. It’s one of the best Star Wars books I’ve ever read."

 

Kell még ennél több? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp meg akartam nyitni én is a topikot. :D

 

Nagyon várom ezt a könyvet, mert sok olyan kérdésre adhat választ reményeim szerint, amelyek már a film első nézésekor is felmerültek bennem. Ez a regény remek kiegészítő lesz a nyolcadik epizódhoz is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon hamar megjelenhet a könyv magyarul. A már az USA-ban megjelent felnőtt kánonregények közül egyedül a Bloodline nem jött ki még itthon (ami ugye nem meglepő: hiszen nincs egy hete, hogy odaát megjelent). Ha azzal számolok, hogy Legends többé nem jelenik meg a Szukits részéről, akkor néhány hónapra saccolom a lefordítását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon hamar megjelenhet a könyv magyarul. A már az USA-ban megjelent felnőtt kánonregények közül egyedül a Bloodline nem jött ki még itthon (ami ugye nem meglepő: hiszen nincs egy hete, hogy odaát megjelent). Ha azzal számolok, hogy Legends többé nem jelenik meg a Szukits részéről, akkor néhány hónapra saccolom a lefordítását.

A könyv magyar megjelenése nem a Szukits Kiadótól függ, hanem a Disney-től. A Disney fogja kijelölni a konkrét megjelenés időpontját. Tehát, ha a Disney azt mondja, hogy a regénynek 2016 októberében kell megjelennie, akkor ebben az időben fog megjelenni, ha azt mondja, hogy 2017 márciusában kell megjelennie, akkor ebben az időben kell kiadni. Ugyanez a helyzet érvényes az összes új regényre.

Legends többé nem jelenik meg a Szukitstól? Pár hónapja még én is ezt mondtam volna, de most.... De ne igyunk előre a medve bőrére. Majd mesélek, ha eljön az idő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, egyébként jobban jársz, ha MissKarrdét kérdezed, mert én még el sem kezdtem olvasni, egyrészt mert még befejezem előbb, amit épp olvasok (Háború és béke, ami nem egy rövid történet), másrészt letöltés után kiderült, hogy hangoskönyvet sikerült letölteni. :hehe: Nem figyeltem a formátumra, csak a címre.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ez vicc volt? Mert annak gyenge. :P Nehogy írj róla...áááá ne! :D

Jah, ezzel jeleztem, hogy mindkettőnket meg lehetett volna kérni arra, hogy írjunk róla, nem tudom, mire fel ez a fene nagy mellőzés- és már nem először -, Pildi írását elolvasod, az enyémet nem... No comment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, ezzel jeleztem, hogy mindkettőnket meg lehetett volna kérni arra, hogy írjunk róla, nem tudom, mire fel ez a fene nagy mellőzés- és már nem először -, Pildi írását elolvasod, az enyémet nem... No comment.

Igen, hoztunk egy ilyen irányelvet, hogy mindenki írhat véleményt, csak Te nem. Még a fórumszabályzatba is be fog kerülni, csak figyelj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, ezzel jeleztem, hogy mindkettőnket meg lehetett volna kérni arra, hogy írjunk róla, nem tudom, mire fel ez a fene nagy mellőzés- és már nem először -, Pildi írását elolvasod, az enyémet nem... No comment.

Bocsi, olvastam a Tied is, de valahogy később nem jutott eszembe. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Már nincs sok belőle, csak az a gond, hogy vannak más könyvek is, amelyek érdekelnek, szóval párhuzamban olvasok, ezért lassan haladok. De most már szeretném befejezni, szóval rajta vagyok az ügyön :) Ha végeztem vele, írok néhány sort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.