Ugrás a kommentre
Frenkie

Sorozatok 7.0

Ajánlott hozzászólás

GoT 6/3

Eddig nem volt alkalmam írni az évadról, bár már utolértem a sorozatot, de most pótolom e rész kapcsán. Előzetesen annyit, hogy remek az új évad. :)

Dzséjt

Szerintem Kisujj azért segít a Starkoknak, mert ő szeretne lenne az Észak Őrzője, Sansa férjeként. Arra nem számít, hogy Havas Jon is immár függetlenné vált, vagyis van férfi Sansa mellett. De ha kiderül, hogy ő milyen szerepet játszott ennek az egész felfordulásnak a kialakulásában, aligha fogják neki megköszönni.

Valamint,

Meeren kapcsán felmerült bennem, hogy vajon mit köszönhet majd Daenerys végül annak, hogy nem hajózott el a felajánlott flottával Westerosra, hanem várt, gyakorolta az uralkodást, eddig nem sok eredménnyel? Eddig számomra ez a veszteglés csak egy pozitívumot hozott, de ez tőle független: Westeroson közben elhullott néhány vetélytársa, ami biztosan könnyebb helyzetet jelent. Bár ez elég jól jöhet még. :)

Szokták mondani, hogy ha bizonytalan a helyzet, akkor várni kell, amíg a megoldás megmutatja magát. No szerintem ez ebben a történetben is valahogy így lesz. :) Mire Dany Westerosra ér, addigra már harcolnia alig kell majd, inkább a megegyezés lesz a téma, legfőképpen Jonnal, akiről szerintem most már biztosan kimondhatjuk, hogy

Targaryen vér,

az alapján, amit Bran látott. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a tervre gondolt, de

Ők már rég messze fognak akkor járni Meerentől. Béke lesz, mert nem fog valójában változni semmi a többi városban, amint elmegy Danny, visszarendeződés lesz úgyis.

De miért lépne le mindenki?

Például Tyrionnak semmi oka nincs visszatérni Westerosba, ahol épp csak apagyilkosnak, királygyilkosnak, unokaöccs-gyilkosnak, meg anyagyilkosnak van kikiáltva, a feleségét elvesztette, a háza nagyjából kitagadta, a két testvére meg akarja ölni. Simán ottmaradhat Meereenben Dany helytartójaként. Sőt, most, hogy a sárkánymama szerzett magának új sereget, még a makulátlanok is ott maradhatnak Szürke Féreggel haderőnek. Missandei meg valószínűleg ott marad, ahol szívszerelme is, bár ő már kevésbé számít a szabályok betartatásában, de pl. a rabszolgák hallgatnak rá.

Dzséjt

Szerintem Kisujj azért segít a Starkoknak, mert ő szeretne lenne az Észak Őrzője, Sansa férjeként. Arra nem számít, hogy Havas Jon is immár függetlenné vált, vagyis van férfi Sansa mellett. De ha kiderül, hogy ő milyen szerepet játszott ennek az egész felfordulásnak a kialakulásában, aligha fogják neki megköszönni.

Ha kiderül.

De Kisujj aligha fogja bevallani és tudomásom szerint már senki sem él, aki tud arról, hogy ő is benne volt az apjuk, meg a másik figura (a korábbi királytanácsos) elárulásában, Westeroson van és beszélő viszonyban maradt a Starkokkal. :) Az persze egyértelmű, Kisujj mire pályázik, csak eléggé köpönyegforgató és élelmes ahhoz, hogy adott esetben térfelet váltson. Ha meg is hal, az szerintem nem a Starkok ellen elkövetett tettei miatt következik be. De van ott még bőven árulás, ami miatt megölhetik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Dany ezzel a tüzes mutatványával jóformán bebiztosította, hogy ő fogja uralni Westerost. Kíváncsi leszek, vajon milyen lesz a helyzet, mire odaér, az biztos, hogy a többezer dothrakival meg a sárkányaival el tudná söpörni az egymással civakodó seregeket. Csak ugye ott vannak a Walkerek, akik még mindent megváltoztathatnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Megkaptuk az első előzetest a hamarosan visszatérő Prison Breakhez. :)

Első blikkre a 3. évad hangulatát idézi.

http://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

Ráadásként a 24: Legacy is megkapta az első trailerét.

http://www.youtube.com/watch?v=sOWpUB_Xdqs

Szerkesztve: - Darth Sky

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Megy a vita külföldi fórumokon, hogy vajon rokonok e...

Jó kis kép :)

GoT 6/3

Eddig nem volt alkalmam írni az évadról, bár már utolértem a sorozatot, de most pótolom e rész kapcsán. Előzetesen annyit, hogy remek az új évad. :)

Dzséjt

Ezzel kapcsolatban nekem is az jutott rögtön eszembe, hogy nem fognak kiderülni Kisujj bűnei, vagy legalább is nem mind; amiről Sansa tud, az napvilágra kerülhet(ne). Kisujjról még azt is el tudom képzelni, hogy ha nem is éri el a céljait, a végén valahogy megússza.

Megkaptuk az első előzetest a hamarosan visszatérő Prison Breakhez. :)

Köszi! Hogy ezt a sorozatot mennyire szerettem annak idején :rock: Jöhet!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Castle: szóval 8 év után véget ért. Szórakoztató sorozat volt, remek karakterekkel.

Utolsó epizód:

Egy kicsit gyors és kapkodós lezárás volt- az ügyé és a sorozaté is-, de egyetlen epizódba túl sok minden nem fért volna bele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szuper, hogy lesz PB, de nem úgy volt, hogy...

Michael meghalt?

De, de úgy volt, de a FOX úgy döntött, MÉGSE veszi figyelembe a sorozatot lezáró TV-filmet, az olyan, mintha nem is lenne.Ez olyan... imádnivaló. :angry:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Foxnál senki sem hal meg örökre. Az se, akit agyonnyomott egy tartórúd, az sem, aki belefulladt a vízbe, és az sem, aki belevetette magát a forró ólomba, miközben kirobbant a mellkasából egy alien. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

De, de úgy volt, de a FOX úgy döntött, MÉGSE veszi figyelembe a sorozatot lezáró TV-filmet, az olyan, mintha nem is lenne.Ez olyan... imádnivaló. :angry:

Erről eddig nem hallottam, mi a forrásod? Én eddig akárhány cikket olvastam, épp az ellenkezőjét találtam. Itt van egy, itt egy másik...

a sorozat keretein belül logikus és hihető magyarázatot kapunk majd arra, miért van életben Michael, miközben a világot járja. Nem ez lesz az első alkalom, hogy egy halottnak hitt karakterről kiderül, hogy él és virul (Sara, Kellerman, Christina).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Erről eddig nem hallottam, mi a forrásod? Én eddig akárhány cikket olvastam, épp az ellenkezőjét találtam. Itt van egy, itt egy másik...

a sorozat keretein belül logikus és hihető magyarázatot kapunk majd arra, miért van életben Michael, miközben a világot járja. Nem ez lesz az első alkalom, hogy egy halottnak hitt karakterről kiderül, hogy él és virul (Sara, Kellerman, Christina).

Még anno itt olvastam. Igaz, az már jó rég volt, azóta én nem követtem a magyarázkodást.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Bár lentebb már volt arról szó, hogy nem ignorálják a lezáró filmet, ami logikátlan is lenne a trailer alapján, mert abban elhangzik, hogy M életben van, és erről beszél a tesó meg a felesége is. Vagyis a film eseményei be kellett, hogy következzenek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csak tudnám mi a fittyfenének támasztanak fel egy sorozatot, ami már akkor is túl hosszúra nyúlt, amikor először lezárták...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én végignéztem, de csak az első évadot tartottam kiemelkedőnek, utána fokozatosan romlott a színvonal.

A mélypont a harmadik évad volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Bár lentebb már volt arról szó, hogy nem ignorálják a lezáró filmet, ami logikátlan is lenne a trailer alapján, mert abban elhangzik, hogy M életben van, és erről beszél a tesó meg a felesége is. Vagyis a film eseményei be kellett, hogy következzenek.

Na de ha bekövetkeznek, akkor M pont halott.

Mindegy, végül is kihasználták azt, hogy csak a sírját látjuk, úgyhogy bármi lehet. Az én információm korábbi, még a találgatások idejéből való - mindenesetre kíváncsian várom, hogy dumálják ki azt, hogy csak úgy eltűnt a térképről - no meg ezek alapján mi értelme is volt előtérbe tolni a betegségét.

Majd kiderül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Prison Break:

Na ilyen a derült égből villámcsapás. Fogalmam sem volt róla.

Nem ezért "nyírták ki" hogy a rajongók ne követeljenek folytatást?

Erre itt van. Részemről biztos megnézem, de az első reakcióm egy "miaf@szvan? minek?" volt.. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem tudom, de a visszatérő sorozatok közül nem egy jött már vissza úgy, hogy a kezdeti népszerűsége után a gyenge nézettség miatt kaszálták el. És a legtöbb a szünet után hoz annyit a konyhára, hogy megérje. Persze nem véletlen futnak ezek egy évadot, vagy lesznek már eleve minisorozatok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

PoI 5/5: izgalmas epizód volt.

Na azt magyarázzák meg, hogy Eliast ki a fene húzta ki a pácból...

Agents of SHIELD

Lincoln :( Nagyon rámentek erre a valaki most meg fog halni-dologra, túlságosan is, aztán meg végigjátszották a fél bandát azzal a lánccal. Hááát... nem lesz kedvenc "csavar" belőle.

Mit művel Daisy? És akkor most mi is a helyzet az igazgatóval? Biztosan nem lesz unalmas a következő szezon kezdete.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

S.H.I.E.L.D.

Ez az időugrás a végén nem tetszett, pláne, ahogy bevágták. De amúgy bejött az évadzáró dupla. Bár korábban Macre szavaztam volna, egy idő után Lincolnra tettem le a voksom. Azok után, amin Skye végigment, Lincolnnak kellett lennie, hogy megkapja a feloldozást a lány - plusz az utolsó döfést. Talán csak a keresztet spilázták túl, azzal kevesebbet játszottam volna.

Nagy pozitívum, hogy Ward most már aztán tényleg minden létező módon kinyiffant. Ha még idén Ramsay is meghal, boldogan zárom a 2015-2016-os sorozatidényt. :D Bár a Castle-t még nem láttam, azok még elszúrhatják, ha kinyírják Kate-et vagy mindent visszaállítanak alaphelyzetbe.

A befejezés meg... Nos, ez érdekesen alakult. Úgy tűnik, Fitz és Simons leléptek, Coulson már nem igazgató, és most már Skye-t üldözik. Hm... Az új igazgató személyére lenne tippem: Talbot. Először Mayt mondtam volna, de valahogy nem illik a képbe, mint igazgató. Ő nem irodista, még ha az első részben egy irodában is talált rá Coulson. Persze, nem volt ott a terepen, szóval lehet, hogy mégis ő lett az igazgató? :hmm:

A negyedik évadot eztán epekedve várom, bár biztos újra összeáll majd a csapat. Na jó, Ward már nem, hála az égnek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Netflix háza táján sugdolóznak 3 új Marvel sorozatról az első fázis (Defenders) utánra. Ezek a Ghost Rider, Moon Knight és a Blade. Ez már csak azért lenne érdekes, mert Wesley Snipes nyilatkozta, hogy szívesen benne lenne egy újabb Penge filmben. Nyilván nem játszhatja el újra (mert az kicsit zavaró lenne a kontinuitás szempontjából), de a projektben attól még simán részt vehetne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Korábban kérdés volt, hogy a Supergirl hogy lehet az Arrowverse része, ha előbbiben Superman már egy befutott hős, stb. Bár ezt a problémát a The Flash/Supergirl crossover már feloldotta, ősszel érkezik egy minden eddiginél nagyobb crossover is, ami mind a 4 CW-n futó DC-s sorozatot érinti (Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl). Itt egy kedvcsináló hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=-nXldPtZ1sg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kiszivároghatott az új Trónok Harca epizód, legalábbis az "online boltokban" már elérhető az 5. rész... just sayin' ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

PoI: húha epizód volt... :o

Az bezony.

Nem semmi beetetést intéztek. Mindenesetre jobb hogy Sami szabadon lófrálása csak szimuláció volt. Úgy ne is kerüljön elő hogy a spanjai közül bárki megpatkol.

PoI 5/5: izgalmas epizód volt.

Na azt magyarázzák meg, hogy Eliast ki a fene húzta ki a pácból...

Azzal nagyon lógnak. Meg azt is elárulhatnák hogy miért esett ágynak. Bennem az is felmerült hogy a golyó tán a gerincét trafálta el és lebénult a lába. De az is lehet hogy lázas beteg volt amikor meglátogatták.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ