Ugrás a kommentre
Dzséjt

Egyéb fontos 10.0

Recommended Posts

5 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki felköszöntött. :)

Boldog születésnapot, Nute! :):yeah: 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis "mindennapi élet" dicsekvés: kiálltam a hármak próbáját (nagyobb hiba nélkül írtam három cikket), így mától hivatalosan is a Galaktika csapattagjának számítok. Úgyhogy a PC Guru Online mellett most már a Galaktikán is publikálok, itt ráadásul a tudományokkal és technikával foglalkozó XXI. Század rovatban (és kivételesen megtartottam a saját nevemet :) ).

• Tetszik 5

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Dzséjt! A mélytengeri cikked elején és a videón két különböző hal van. Ez szándékos? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem különbözőek, ugyanaz a hal - a képen a CT kép látható, a Washingtoni Egyetemen lévő Friday Harbor Lab készítette és a National Geographic közölte, akárcsak a videót -, csak mivel ezek a halak extrém nagy nyomáshoz szoktak, eldeformálódtak, mire felértek a felszínre. Itt van egy kép a felszínre hozott példányok egyikéről:

02-deepest-sea-fish-M_200049_lat_IMG_803

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Durva! Szegény hal, itt bizonyosan könnyűnek érezte magát. :D Úgy néz ki mint egy őshal, az elsők egyike.

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
19 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Kis "mindennapi élet" dicsekvés: kiálltam a hármak próbáját (nagyobb hiba nélkül írtam három cikket), így mától hivatalosan is a Galaktika csapattagjának számítok. Úgyhogy a PC Guru Online mellett most már a Galaktikán is publikálok, itt ráadásul a tudományokkal és technikával foglalkozó XXI. Század rovatban (és kivételesen megtartottam a saját nevemet :) ).

Gratula!

• Köszönöm 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ