Ugrás a kommentre

Orson Krennic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Director itt minden bizonnyal a pozícióját jelöli, szerintem ki lehet hagyni a topik címéből. :)

 

Egyébként én ettől a karaktertől sokat várok, ez az uniformis a köpennyel és a fekete kesztyűvel eszméletlen. Nagyon kíváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thrawn miatt hittem azt az első képek után, hogy egy főadmirálist ismerhetünk meg a személyében (a régi EU-ban egyazon időben mindig 12-en viselték ezt a rendfokozatot). Akárhogy is, így is kemény ellenfél lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Galen Erso topikban olvastam, hogy Krennic-nek a Halálcsillag építésében mekkora fontos szerepe volt, már a Régi köztársasági érában is. Kíváncsi vagyok, hogy Palpatine főkancellár, mit látott egy 25 éves (Klónok támadása idején), vagy 28 éves (Sith-ek bosszúja idején) fiatalemberben, hogy ekkora hatalommal ruházta fel az akkor még tejfelesszájú Krennic-et. Viszonyítási alap, hogy Ben Mendelsohn a forgatás alatt volt 45-47 éves.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Ben Mendelsohn zseniálisan hozza a karrierista Birodalmi tisztet! Ahogy beszél, a gesztusai…remek, remek!

Végre egy olyan szereplőt kapunk a Birodalom részéről, aki nem fél kinyilvánítani a véleményét. Eddig szinte mindenki maga alá rakott egy csomagot, ha a Vaderrel vagy Tarkinnal kellett beszélni. Krennick nem ilyen, és ebben rejlik a karakter erőssége. Az egyik legjobb jelenet, amikor egy rakás Birodalmi tiszt előtt leordítja Tarkin fejét, amiért nem őt nevezte ki az űrállomás parancsnokává. Néha igazi eszelős módjára viselkedik a fickó, mint pl. Galen halála előtti beszélgetésben. Igazi törtető alak, de csak szeretne az Uralkodó sleppjébe tartozni. Sajnos a ranglétrán sose léphetett arra a szintre, amire vágyott. Krennic tragédiája, hogy ezt nem tudhatta. Ironikus módon halálával Tarkin a saját sírját is megásta. Hatalmas hiba volt így megválni az igazgatótól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben Mendelsohn zseniálisan hozza a karrierista Birodalmi tisztet! Ahogy beszél, a gesztusai…remek, remek!

Végre egy olyan szereplőt kapunk a Birodalom részéről, aki nem fél kinyilvánítani a véleményét. Eddig szinte mindenki maga alá rakott egy csomagot, ha a Vaderrel vagy Tarkinnal kellett beszélni. Krennick nem ilyen, és ebben rejlik a karakter erőssége.

Ki is nyírja a Birodalom, ami rámutat, miért nem látunk ilyen karakterből többet. :D Bár azért Motti sem tartott sem Vadertől, sem Tarkintól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik legjobb jelenet, amikor egy rakás Birodalmi tiszt előtt leordítja Tarkin fejét, amiért nem őt nevezte ki az űrállomás parancsnokává.

Ez a legjobb Krennic jelenetei közül. Láthatóan amúgy is a begyében van Tarkin, de itt elszakadt nála a cérna.

Viszont szerintem Vadertől tartott. Amikor beszél vele, hallani, hogy bizonytalanodik el, és szinte remeg a hangja. Persze azért neki is visszaszól, ami jelzi, hogy tökös a csávó. Csak aztán kicsit belé fojtották a szót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is úgy tűnt mintha mosolyra húzta volna akkor a száját. Talán máris új cselszövésen ügyködött magában.

De az is lehet hogy mazochista volt és örült a feje hogy valaki bántotta. ::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.