Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Az egy mondat. Bennem nem merült fel, hogy nem Luke mondja az elejét.

Megtévesztő, mert Kylo van a jelenet alatt és simán illeszkedik a szöveg az ő történetébe is.

 

Az biztos, hogy ha Hamill is mondja, bizony tök máshogy mondja az elejét, mint a végét, de hát ez nem jelent semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, de fura. Buci nálam összeforrt a fiatal Luke-kal, és most "hirtelen" egy öregemberként hallani, nagyon fura. Pláne, hogy Mark Hamill hangja nagyon sokat változott az elmúlt harminc évben, míg Buci hangja még mindig ugyanolyan fiatalos.

Stohl András kiváló színész, színpadon is mindig remekel, szerintem bármit el tud játszani, úgyhogy nem hiszem, hogy a hangának öregítését ne tudná megoldani. Ez mondjuk pont most egyébként nem látszódik/hallatszódik, de ez csak a trailer, lehet a filmben sokkal meggyőzőbb is.

 

A hang pont olyan, mint Adam Driveré, szóval én még mindig nem vagyok arról meggyőződve, hogy Luke-ot halljuk :hmm:

Olyan bakit csak nem vétenek, hogy más karakter szinkronját adják, mint aki az eredetiben beszél.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtévesztő, mert Kylo van a jelenet alatt és simán illeszkedik a szöveg az ő történetébe is.

 

Az biztos, hogy ha Hamill is mondja, bizony tök máshogy mondja az elejét, mint a végét, de hát ez nem jelent semmit.

Azt még jelentheti, hogy a filmben mégsem egy mondatként hangzik el és most csak egy hatásvadász monológot akartak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

A makingstarwars.net-en olyan információk keringenek, hogy Az utolsó Jedik trailerét a D23-on, vagy a San Diego-i Comic Conon mutatják be.

 

A Furious Fanboys egyik friss cikkében a következőket olvashatjuk:

 

"A BBFC (British Board of Film Classification - Brit Filmosztályozási Bizottság) éppen most sorolta be Az utolsó Jedik új előzetesét, és a hosszából és az elnevezéséből adódóan ez merőben más lesz, mint amit áprilisban láttunk:

 

the-last-jedi-trailer-b.png

 

Az áprilisi trailer neve “Trailer A” volt és körül-belül két perces volt. Ez egy “Trailer B” nevezetű és harminc másodperccel rövidebb.

 

Az új trailert valószínűleg a D23 Expo Live Action paneljén láthatjuk majd július 15-én, vagy a San Diego-i Comic Conon egy héttel később, július 22-én."

 

Ennek a hírnek ugyanakkor ellentmond a Screen Rant posztja:

 

"A lényeg az, hogy jelenleg nincs értelme kiadni egy újabb trailert a VIII. részhez, és feltehetőleg nem lesz őszig, amikorra a jegyek előrendelhetőek nem lesznek (ahogy Az ébredő Erőnél is volt) és a studió egy újabb hype-os érzelmi hullámvasutat akar. A D23-on a Han Solo spinoff és a harmadik Star Wars spinoff film lehetséges bejelentése várható, így a Lucasfilm nem akar belekavarni ezekbe a bejelentésekbe egy új előzetessel a VIII. részből."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerintetek valószínűsíthető egy újabb trailer a D23 expón? Mert a Disney és a Lucasfilm nem fog külön panelben nagy sajtóeseményt tartani az idei Comic Conon július 19-23. között. Sőt, a korábbi évekkel ellentétben interjú lehetőséget sem ad senkinek a San Diego-i geek dzsemborin, helyette minden erejükkel a saját Disney-fesztiváljukra, a július 14-16. között megrendezett D23 Expóra koncentrálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy illető azt írta twitterre úgy tudja hogy a D23-on csak forgatási klippes anyag lesz inkább elképzelhető. Mondjuk ez magában nem sokat jelent. Szerintem várjuk meg a D23-at és majd meglátjuk mi lesz. Vagy hátha lesz hivatalos bejelentés is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szerintem is Behind the scenes videóanyag lesz, bár az is lehet, hogy levetítenek mellé egy újabb előzetest (amit ugye pletykáltak, azt a másfél perceset).

 

Viszont BTS videó biztos lesz, mivel az elmúlt 2 évben is volt, és ugyanúgy júliusban ('15 -ben az SDCC -n mutatták be, tavaly pedig volt ugye a Celebration).

 

De lehet, hogy a RO -t követik, és a következő előzetes csak augusztusban fog jönni. Tavaly ott volt az Olimpia, idén nem tudom, hogy lesz-e valami fontosabb, nemzetközi esemény, de hátha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mivel kb olyan ütemben haladunk, mint a RO esetén, lehetséges, hogy most is augusztusban kapjuk meg a 2. teasert? :) Lesz augusztusban valami fontosabb esemény, aminek apropóján leadhatják az előzetest (mondjuk erre igazán nincs is szükség)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kettőt tippelek:

 

1, vagy amit Yoda írt, és azt az utat fogják követni, mint a RO, és akkor augusztusban jön a 2. teaser, és október közepe tájékán az official trailer

 

2, október közepén jön a trailer és ennyi --> mint az EpVII -nél, bár ott ugye egy évvel a film előtt is kaptunk egy kb. 1 perces teasert.

 

Örülnék ha az első valósulna meg, mert őszintén szólva: nem sokat tudunk a filmről, és én eltudnék képzelni egy olyat, hogy a 2. teaser az Első Rend<--> Ellenállás vonalra menne rá, kevesebb erő dologgal, majd az októberi előzetes összegezné az egészet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelen topic keletkezése körüli ijedezések okán, nem merek topicot létrehozni a Trailer 2-nek, -egy hajszálon múlt :P - de lassan szerintem érdemes lenne és egyúttal érdekelne is, hogy most mik az esélyes dátumok egy esetleges újabb előzetesre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, augusztusban lehet, hogy jön az előzetes - vagy random adják ki, vagy lesz egy neves ünnepség, mint tavaly az olimpia, amiről egyelőre nem tudok.

Ha ez nem lesz, akkor leginkább szeptember vége - október elejére tippelek egy végső előzetesre.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, augusztusban lehet, hogy jön az előzetes - vagy random adják ki, vagy lesz egy neves ünnepség, mint tavaly az olimpia, amiről egyelőre nem tudok.

Ha ez nem lesz, akkor leginkább szeptember vége - október elejére tippelek egy végső előzetesre.

Én számítok rá a közeljövőben, mert szerintem a TFA hoz hasonlóan 3 trailerünk lesz és az első áprilisban volt, az utolsó valószínüleg novemberben lesz, így egy aug v. szept jó lenne.

Tavaly mikor is jött a 2.?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A RO -nál úgy történt, ahogy RacerX mondta, a TFA -nál viszont az első teaser már '14 novemberében megjelent, majd jött a 2. teaser trailer az Anaheim -i Celebration -ön '15 áprilisában, júliusban jött az akkori SDCC TFA paneljén a behind the scenes videó, végül október közepén - a jegyvásárlás kezdetekor - jött a full előzetes.

Tippre, mivel még mindig nem sokat tudunk a filmről, így a RO -t fogja követni a film - legalábbis remélem, így 2 előzetes vár még ránk - 1 db a nyár végén, 1 db pedig októberben + ugye a hivatalos plakát.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelen topic keletkezése körüli ijedezések okán, nem merek topicot létrehozni a Trailer 2-nek, -egy hajszálon múlt :P - de lassan szerintem érdemes lenne és egyúttal érdekelne is, hogy most mik az esélyes dátumok egy esetleges újabb előzetesre?

Nem mersz létrehozni, inkább ezt offolod szét igaz? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.