Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Miért lenne levetítve valahol ahol fel is tudják venni külsősök kamerával? Ennyivel a film előtt meg többre futná még egy teasernél is szerintem, elég csak a TFA-t nézni.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként is borzalmas. Semmi értelme.

Volt már olyan, hogy mozgó logó, mozgó poszter stb.

De hogy ilyen gyökérség van, hogy valaki arra élvez, hogy legyárt valamit, majd lejátsza és azzal próbálja beadni, hogy igazi, hogy kalóz stílusban felveszi oldalról a telefonjával?!..

Szüljön sünt az ilyen! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Azért ez elég konkrét leírás. És a dátum egybecseng a korábbi spekulációmmal :) :

Amúgy a TFA menetrendjét figyelembe véve lehet, hogy hamarosan teaser trailert is kapunk. Ott a címet 2014. november 6-án jelentették be és november 28-án megjött a trailer. Ha ezt a marketingstratégiát követik a TLJ-nél is, akkor esélyes, hogy 3 héten belül kapunk egy teasert. És még pont bele is férne a Rebels egy hónapos szünetébe, ami persze nem kritérium, de nem lenne rossz, ha ezt a kényszerpihenőt a The Last Jedi címe és első trailere dobná fel.

[..]

Még egy apróság: a TFA teasere is a Rebels szünetében jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy szivárogtató elég határozottan állítja hogy február 10-én jön a teaser, és leírta hogy milyen jelentek lesznek benne.

 

Ez olyan szemétség. Mármint az, hogy minden ami a képen van lehet teljesen hülyeség. Sőt valószínűleg az is. De most hogy elolvastam már el is elkezdtem beleélni magam. Tudtam hogy nem kellett volna elolvasnom.

 

 

Viszont ha véletlen igaz akkor a Snoke jelenet ütni fog.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól hangzanak a leírtak, már csak az a kérdés, hogy kamu-e... Mondjuk bánom, hogy elolvastam, mozgóképen nagyobbat ütött volna, ha tényleg ez lesz majd. Elég részletes a leírás, elképzelhető, hogy ilyen lesz. Bár ebből megint az jön le, hogy Luke-ot továbbra is rendesen rejtegetik

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a celebrationon lesz csak előzetes, plusz ami a neten terjed leírás, nem valódi.

Ezt örömmel hallom. A leírásban csak olyan dolgok voltak, amikre vagy a kémhirekből lehetett következtetni vagy pusztán azért mert egy SW filmről van szó. Remélem a trailer ennél érdekesebb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

 

 

Visszatértek a Han Solo temetéssel kapcsolatos pletykák... Lehet hogy tényleg megvalósul?

 

A másik ami érdekes hogy a Han Solo film kapcsán már felmerült Corellia szerepeltetése, de lehet hogy ebben is benne lesz? Én örülnék neki.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.