Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Ez jó. :lol:

 

 

Mire is gondolsz konkrétan? Nem igazán volt értékelhető előzetes amit nem mutattak be. Azért az SW negyvenedik évfordulón, egy TLJ-s panelen nem leadni a trailert....figyu. Ha nem lesz trailer soha többet nem fogok ide írni. Ezt veheted ígéretnek.

Ne érts félre, én is nagyon várom már. Csak jeleztem, hogy a LF tett már ilyet is.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztahétmeganyoccátneki!!!! :yes: :yes: :yes: :yes:

 

Nem sokat mutattak, de abból a kevésből is azta mindenit.... úgy érzem, hogy ez a film nagyot fog szólni, és nem lesz biztonsági játék, mint a TFA -nál :D

Nagyon remélem. És úgy néz ki, hogy baromi darkos lesz, legalábbis nekem ez alapján az jön le, és azt pedig imádni fogom!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

It's time for the jedi to end? :o

 

Elgondolkodtató, főleg annak tükrében, hogy előtte a világosságról és a sötétségről beszél Rey valamint egy egyensúlyról. Lehet, hogy Luke szerint egy középen haladó új Erőhasználó csoportnak van jövője?

 

De az is lehet, hogy ezt az előtt mondja Luke mielőtt Rey meggyőzi, hogy tanítsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elgondolkodtató, főleg annak tükrében, hogy előtte a világosságról és a sötétségről beszél Rey valamint egy egyensúlyról. Lehet, hogy Luke szerint egy középen haladó új Erőhasználó csoportnak van jövője?

 

De az is lehet, hogy ezt az előtt mondja Luke mielőtt Rey meggyőzi, hogy tanítsa.

Vagy lehet folytatja még a mondatot és úgy fejezni be Its time for the Jedi to end...the empire/first order). :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség: 0:46-nál egy elhaló Leia visszhang "Help me Obi-wan Kenobi..."

Sőt, be is fejezi a mondatot. Utána meg Palpatine hallhatjuk a Sötét Oldalról mondani valamit Vader szuszogása közben. Aztán még valaki suttog, de azt nem tudom kivenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így random. Phasma visszavág! Szétcsapja gyorsan a Köztársasági hajó hangárját. Aztán ott vannak az ősi jedi könyvek(!!). Az űrcsatákban pedig új hajók! :clap: A felszíni ütközetben pedig lesznek lépegetők is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, be is fejezi a mondatot. Utána meg Palpatine hallhatjuk a Sötét Oldalról mondani valamit Vader szuszogása közben. Aztán még valaki suttog, de azt nem tudom kivenni.

 

Amikor a könyveket mutatják, Yodát vélem hallani.

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, be is fejezi a mondatot. Utána meg Palpatine hallhatjuk a Sötét Oldalról mondani valamit Vader szuszogása közben. Aztán még valaki suttog, de azt nem tudom kivenni.

Szerintem Vader szuszogása alatt Obi-Wan-t halljuk az ANH-ból "...seduced by the dark side ...", utána pedig, amit én sem tudok kivenni, az szerintem Yoda - nagyon ismerős a ritmusa a szavainak, de nem ugrik be a pontos részlet! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo sisakjánál nem Obi-Wan beszél? Mintha azt mondaná, hogy "Vader was seduced by the Dark Side"

Ott Palpatine beszél.

 

Amikor a könyveket mutatják, Yodát vélem hallani.

Nem lennék meglepve ha azok a fában lennének amiket láttunk korábbi forgatási képeken. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.