Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

A kezdés már-már művészi. Azt hiszed, hogy az űrben vagy de nem! Ahogy bekúszik oldalról a fény, és Rey letenyerel a földre az mesteri! Aki ilyen megoldásokat tud, az nem kispályás!

Ez engem is lenyűgözött! Le a kalappal a megvalósítás előtt! Nagyon tetszik hogy tényleg csak keveset mutattak, viszont már az is baromi érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett, ahogy össze volt vágva, hogy mikor Rey azt mondja, hogy "light" akkor utána Kylo összetört sisakját láthatjuk, aki ugye küzdött a benne lévő fény ellen (itt amúgy az is király volt, ahogy a törött sisak szemrészéből kis füst szállt fel), majd utána mikor mondja, hogy "darkness" akkor meg azt a kis emelvényt látjuk a könyvekkel amire egy fénysugár mutat... és a végén a "balance" résznél ott a jedik jelvénye. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, amikor Kylo összetört sisakját mutatják, akkor tuti Obit lehet hallani, amikor azt mondja az ANH-ban, hogy "seduced by the dark side".

Lehet, hogy ő lesz mégis. Nagyon halk.

 

Ez engem is lenyűgözött! Le a kalappal a megvalósítás előtt! Nagyon tetszik hogy tényleg csak keveset mutattak, viszont már az is baromi érdekes.

Így van. Szerintem ez egy új kezdet lesz az SW történetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kemény lesz! :D De ezért lesz jó!

 

Luke nem akarja Reyt tanítani, mert szerinte a jediknek ideje kipusztulniuk, a sorozatos kudarcok miatt nem is csodálom, hogy ezt gondolja. Rey-nek nagy szerepe lesz abban, hogy Luke meggondolja magát és csak tanítani fogja, de ezt mindenképpen meg kell tennie, mert a renek és a snoke ha rátalálnak, egyedül kevés lesz ellenük, és sötétségbe taszíthatják a galaxist, sötétebbe, mint a birodalom idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez óriási!! Nálam telibe talált a hangulatával! A zene pedig ennél SW-sabb már nem is lehetne. :yeah:

 

Azt észrevettétek, hogy mennyire hasonlóan kezdődik, mint az Ébredő Erő trailere? Azzal a hirtelen felcsendülő, kissé disszonáns hanggal, csak akkor Finnt láthattuk, most meg Reyt. De valóban sokat számít, hogy már ismerjük a szereplőket, a galaktikus helyzetet, és a trailer is sokkal kevésbé zűrzavaros, ennek dacára mégis kellően rejtelmes. Kedvenc részem, amikor Rey mondja, hogy mit lát: világosságot, sötétséget és egyensúlyt - itt a képi megoldások hátborzongatóak, az a könyv, amit megérint, roppantúl érdekel. :)

 

A Jedi Rend vége biztosan valami újnak a kezdetét jelenti, valaminek, aminek ugyanúgy köze van az Erőhöz, ezt az Erő-téma végig szépen jelzi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez óriási!! Nálam telibe talált a hangulatával! A zene pedig ennél SW-sabb már nem is lehetne. :yeah:

 

Azt észrevettétek, hogy mennyire hasonlóan kezdődik, mint az Ébredő Erő trailere? Azzal a hirtelen felcsendülő, kissé disszonáns hanggal, csak akkor Finnt láthattuk, most meg Reyt. De valóban sokat számít, hogy már ismerjük a szereplőket, a galaktikus helyzetet, és a trailer is sokkal kevésbé zűrzavaros, ennek dacára mégis kellően rejtelmes. Kedvenc részem, amikor Rey mondja, hogy mit lát: világosságot, sötétséget és egyensúlyt - itt a képi megoldások hátborzongatóak, az a könyv, amit megérint, roppantúl érdekel. :)

 

A Jedi Rend vége biztosan valami újnak a kezdetét jelenti, valaminek, aminek ugyanúgy köze van az Erőhöz, ezt az Erő-téma végig szépen jelzi. :)

Igen, nekem is feltűnt, úgy fest ez már-már hagyomány lesz az új trilógia teasereinél. Varázslatos lett, olyan hangulat lengi körbe... imádom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most jutott el hozzám a nagy hír, azt hittem, teaser nélkül maradunk, de mégse! És imádom, már most jobban lelkesedek, mint anno a TFA-ért, pedig azt is nagyon vártam! :yes: Baromi hangulatos az egész, a zene és a képi világ is egyaránt fantasztikus! clap.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam 10/10 a trailer eddig :clap: Sok minden lesz ebben a filmbe is, Rey kitanítástól egészen a Birodalom vs Lázadók csatájáig. Nekem azért hiányzott 1-2 dolog belőle....pl. Snoke-t nem mutatták de biztos hogy fog szerepelni ( csak nehogy úgy mint Az Ébredő Erőben egy jelentben kb és kész ), ami még jobban kíváncsivá teszi a dolgot az még annyi hogy vajon Darth Vader sisakját ki töri szét??? Kylo Ren vagy Snoke aki majd megmutatkozik ( szerintem )???

 

Amitől nagyon félek hogy Luke csak hasonlóan mint Yoda vagy Obi-Wan csak tanárként lesz ott a filmben és harcolni vagy akár fénypárbajt már nem fogunk látni tőle. Persze ez még nem biztos mert a fő trailer az még odébb lesz csak abban fogunk valamivel többet megtudni. Rey vs Kylo harc szinte 100% hogy megint lesz sőt szerintem többször is összecsapnak a filmben majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

vajon Darth Vader sisakját ki töri szét??? Kylo Ren vagy Snoke aki majd megmutatkozik ( szerintem )???

 

Amitől nagyon félek hogy Luke csak hasonlóan mint Yoda vagy Obi-Wan csak tanárként lesz ott a filmben és harcolni vagy akár fénypárbajt már nem fogunk látni tőle. Persze ez még nem biztos mert a fő trailer az még odébb lesz csak abban fogunk valamivel többet megtudni. Rey vs Kylo harc szinte 100% hogy megint lesz sőt szerintem többször is összecsapnak a filmben majd.

 

Ez nem Darth Vader sisakja a trailerben, bár kétségkívül megtévesztő, mert ugyanúgy, mint a TFA második trailerében az ő szuszogása van alá vágva. Valójában Kylo-é, jól látszik a szemet fedő rész a fémes csíkokkal körülötte.

 

100%-ig biztos vagyok benne, hogy Luke Skywalker ebben a filmben fénykardot fog ragadni, és a film csúcspontján használni is fogja azt. Rian Johnson megerősítette, hogy a The Last Jedi singular, ami szintén evidens volt, mert az egy állítás, hogy az utolsó Jedi. Az nem, hogy az utolsó jedik, az semmitmondó, mint a Forces of Destiny... Főleg a trailer fényében evidens, hogy Luke az utosó Jedi, és nem akarja, hogy folytatódjon a Jedik hagyománya. Ebből kifolyólag ő a címszereplő, és biztos vagyok benne, hogy kulcsszerepe lesz, sokkal inkább, mint Obi-Wannak a IV-ben és Yodának az V-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem, hogy az utolsó jedik, az semmitmondó

Mert aztán az Ébredő Erő qrvára egyértelmű cím :P Az meg már csak plusz, hogy az "Utolsó Jedik" fordítás sem lenne semmitmondó, csak azért mert nem tudjuk, hogy kikre utalhat ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.