Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál a filmnek?  

44 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a filmnek?



Ajánlott hozzászólás

Ez is kimaradt.

TqFiYPU.gif

 

Itt az adótorony még csak símán a földön állt. Éppen affelé szaladnak. Késöbb tették az archivum tetejére, amiből fel lehetett mászni a az adó toronyba. De nem tudom, hogy ez miért lett jobb így. Sajnos nagyon sok jelenet ment a levesbe. Én legjobban az adótoronyban a Jyn-re támadó TIE-t sajnálom, helyette kaptunk egy nem túl erős másik jelenetet. Az is hiányzik, hogy Krennik a vízben gázolva, a rohamosztagos hullák között gyalogol az adótorony felé. Sőt a Jedhán elfogott lázadó pilótákat bilincsbeverve is kimaradtak, de a lelőtt X szárnyújuk az bezzeg bent maradt, csak így nem értheti az ember, hogy mit keres egy lelőtt X szárnyú ott. Meg még rengeteg más is. Mondjuk a film jelenlegi verziója nagyon tetszik, de az eredeti vágást is nagyon megnézném. Nem győzöm hangsújozni, hogy nagyon szuper lett így a jelenlegi formájában.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmasat csalódtam ebben a filmben, őszintén megvallom. Méghozzá pozitívan! Olyan elégedett fejjel jöttem ki a moziból, amit sajnos a TFA nem tudott anno kiváltani belőlem (pedig az is nagyon tetszett a maga módján). Volt nagyon kevés dolog, ami nem nyerte el a tetszésemet, de ezek a remek összképet tekintve számomra teljesen hangsúlytalanok voltak.

 

 

Akkor sorjában, a néhány apró negatívummal kezdem:

 

 

- A főcím nekem se tetszett. Azt hittem, azért a Star Wars fontot megtartják attól még, hogy nincs főtéma és beúszó szöveg.

 

- Párbeszédek lehettek volna kicsit jobbak is. Igaz, én szinkronosan néztem, és meg fogom majd feliratosan is nézni, hátha az eredeti szövegek jobbak, és csak a fordítások a furák.

 

- Viszont magával a szinkronnal is gondjaim voltak, pedig én alapvetően nem az vagyok, aki könyökből utája a szinkront. sőt! De néhol erőtlennek, lagymatagnak éreztem a hangokat. Ez se tudta elrontani nálam azt az élmény, amit a film adott, szerencsére. :)

 

- Chirrut Imwe. Annak ellenére, hogy a párbajjelenetei különösen jóra sikeredtek, ő lett számomra a második olyan Star Wars-karakter, akit valahol irtó idegesítőnek tartok. (Az első nem Jar-Jar, hanem C-3PO :P ) Az jó, hogy vannak olyan Erő-hívők, akik nem Erőérzékenyek, kitűnő ötlet. Az már nem az, hogy egy meglehetősen feszült helyzet közepette hangosan, mormolva imádkozik, mert valahol elvesz a jelenet komolyságából. Bőven elég lett volna, ha egyszer elrecitálja, aztán a film további részében csendben, néma áhítattal folytatja az imádkozást.

 

- Tarkin. Örültem, hogy ennyit szerepelt, de szerintem a CGI rosszul sikerült, ami az arcmimikáit illeti.

 

- Ben Mendelsohn. Őszintén, a képeket, TV spotokat és trailereket nézve sokkal jobb színészi játékra számítottam, de csalódtam, nekem olyan semmilyen volt, olyan hiteltelen, mintha nem élte volna bele magát eléggé a szerepbe. Azt hittem, lesz közel olyan félelmetes, mint Domhnall Gleeson Hux-a. Ehhez a rossz szinkron hozzátett, kíváncsi lennék az eredeti hangra, lehet, akkor változni fog a véleményem.

 

És azok a dolgok, melyek borzasztóan megfogtak:

 

 

 

- Remek látványvilág, a csatajelenetek különösen jóra sikeredtek, egy percig se unatkoztam rajtuk. 3D-ben néztem a filmet, és mondhatjuk úgy is, hogy a látvány lesütötte a hajamat. A Leia CGI eszméletlen jóra sikeredett, nagyon élethű lett.

 

- Maga a tény, hogy tudtam, hogy fog véget érni a film, mégis minden egyes percét végigizgultam. Arra nem számítottam, hogy kivétel nélkül mindenki meg fog halni, de ezért le a kalappal a Disney előtt, hogy meglépték! Jyn Erso és Cassian Andor végső jelenete pedig talán az egyik legnagyobb érzelmi töltetű jelenet, amit Star Wars-ban láttam, meg is könnyeztem rendesen. Fura módon K-2SO "halála" is hasonló reakciót váltott ki, remekül megoldották azt a jelenetet is.

 

- Új bolygók, méghozzá sok. Ha ilyet látok Star Wars-ban, az számomra maga a mennyország. :D Főleg, hogy ezekről a bolygókról tényleg elhittem, hogy a Star Wars univerzum részei, és nem a szomszéd városban/erdőben/pusztában vették fel. Csillagos ötös! Jedha jó példa arra, hogy lehet mégegy sziklás-sivatagos bolygót behozni úgy, hogy az még véletlenül se legyen Tatooine-klón.

 

- Saw Gerrera. Őszintén szólva már nem nagyon emlékszem rá a TCW-ból (tehát: érik mégegy újranézés :D ) , de a Rogue One-ban remek a karaktere. Sajnálom, hogy ilyen kevés időt adtak neki. Mindenesetre jó látni egy morálisan úgymond semleges személyt, aki ugyanúgy fellép az elnyomó rendszer ellen, de ehhez bármit bevet. A történések és a tettek mondjuk az egész lázadásról kialakult képet árnyalták, de azért nah... Gerreránál durván ledöbbentem, milyen módszerhez folyamodott Bodhi Rook-nál.

 

- Örültem az ismerős fajoknak, még Twi'lek-et is lehetett látni, mégha csak hologramon is.

 

- Van egy új kedvenc droidom! Nem hittem volna, hogy a KOTOR-os HK-47 után fogok droidot így kedvelni, de K-2SO az intellektuális humorával belopta magát a szívembe.

 

- Jyn Erso előtörténete úgy, ahogy van, az egész.

 

- Nekem nem volt bajom a zenével egyáltalán. Sokat hozzáadott a hangulathoz, minden jelenethez remekül passzoltak a muzsikák.Tarkin és Krennic első jeleneténél pedig egyszerűen lenyűgöző volt a téma! icon32.gif

 

- Meg lett magyarázva a szellőzőnyílás, de méghozzá hogy! :clap: Így visszatekintve tök evidens, hogy szabotázs volt, mi mégsem tudtuk ezidáig normálisan elképzelni.

 

- És végül, de nem utolsó sorban: Vader nagyúr. A leghíresebb Sith sohasem volt a kedvenc karaktereim között , igazából még annyira félelmetesnek és erősnek sem tartottam, mikor először láttam az EP IV-et. A Rogue One-ban viszont brutál volt minden egyes jelenete, és se a bactatankban való fürdést, se pedig az azt a hihetetlen erődemonstrációt, amit a végén lezavart, nem fogom elfelejteni.

 

 

 

Összességében pofátlanul jó lett a Rogue One, és örök hálám a készítőknek, hogy ilyen pozitív csalódást tudtak nekem okozni! :) 9,5/10

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is írok néhány gondolatot a filmről.

 

Alapjáraton tetszett de nem 10/10 ahogy TFA se volt, fogunk még ettől jobb SW filmet is kapni még.

 

Szóval negatívumok.

 

- Az eleje túl kapkodós volt. Túl gyorsan ugráltak a helyszínek között.

- A zenében semmi különös nem volt és ez egy SW filmnél baj.

- Ami kicsit nekem fura volt bár minden SW film rövid időt ölel fel de itt egy kicsit zavaró volt. Nekem túl gyors volt a film története időben. Jyn 2 nappal az előtt még sz*rt a lázadásra és egy pár nap alatt amit film időben felölelhet ő lett a legnagyobb élharcosa a lázadásnak. Túl gyors volt a jellemfejlődés.

- Krennic rém gyenge karakter volt és borzasztóan használták a filmben. Nem is kellett volna őt berakni csak az Erso család miatt volt szerepe. Össze-vissza ugrált a film alatt és pont mindig egy kicsivel ért oda az adott helyszínre mint a lázadók. Túl sok volt hogy pont akkor volt ott amikor forgatókönyv miatt ott kellett lennie. Erőltetnek érzetem a karaktert miközben semmi hatalma se volt. Tarkin egy mondattal kispadra tette.

- Ez nem igazán a film hibája. A szinkron nem igazán tetszett nem volt annyira rossz de érzetem végig a film alatt hogy ez eredeti nyelven sokkal jobb. A többi SW szinkronnál soha nem éreztem ezt.

 

Pozitívumok.

 

- Desingben rommá verte a TFA-t. A helyszínek, díszletek, úrhajók, tájképek, kosztümök stb. Mind sokkal kreatívabb volt.

- A háborús feeling nagyon jó volt.

- Az űrcsata nálam most a all time legjobb űrcsatája. Majd lehet hogy ez később változni fog.

- Tetszett a lázadók árnyalás hogy ott se mindenki egyértelmű pozitív karakter. Remélem a Rebelsben is láttunk majd hasonlót.

- K-2SO minden jelenete arany.

- A lázadó karakterek jók voltak különösen a Chirrut Îmwe és Baze Malbus páros

- Vader jelenetei

- CGI Leia és Tarkin. Utóbbinál érzeni lehetett hogy CGI de nagyon jól megcsinálták. Inkább így mint sehogy.

- Magyarázat a Halálcsillag tervezési hibájára.

- Az erő és a Jedik említése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CGI Tarkint ugye én sem dícsértem. De nem is temetem.

Eszembe jutott, hogy sokat ronthatott ezen a szinkron. Nem csak Versényi László hiánya.

Hanem, hogy nem úgy mozog a száj amit hallunk. Ez egy animált emberi karakternél szerintem hatványozza a hiányérzetet.

Tehát ha nem úgy tátog amit hallunk és nem is szokott hangon..Lehet, hogy ennyi a "baja".

Viszont ha Leia sem Kovács Nóra volt, akkor dettó az is..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CGI Tarkint ugye én sem dícsértem. De nem is temetem.

Eszembe jutott, hogy sokat ronthatott ezen a szinkron. Nem csak Versényi László hiánya.

Hanem, hogy nem úgy mozog a száj amit hallunk. Ez egy animált emberi karakternél szerintem hatványozza a hiányérzetet.

Tehát ha nem úgy tátog amit hallunk és nem is szokott hangon..Lehet, hogy ennyi a "baja".

Viszont ha Leia sem Kovács Nóra volt, akkor dettó az is..

 

Versényi László jó lett volna Peter Cusinghoz. De sajnos mindkettő halott már. Talán egy CGI Versényi le tudta volna szinkronizálni a CGI Tarkint. :rock: Nekem bejött , ahogy az ös szinkron Lando, és örökös Terence Hill hang Újréti László szinkronizálta Tarkint. Sajnos lehet ítt sirni-rini, hogy nem jó ez vagy az a hang, de megfogyatkoztak a karakteres szinkronhangjaink. Jön a világvége, lassan mindenkit Szabó Győző és Reviczki Gábor fog leszinkronizálni. Ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Versényi László jó lett volna Peter Cusinghoz. De sajnos mindkettő halott már. Talán egy CGI Versényi le tudta volna szinkronizálni a CGI Tarkint. :rock: Nekem bejött , ahogy az ös szinkron Lando, és örökös Terence Hill hang Újréti László szinkronizálta Tarkint. Sajnos lehet ítt sirni-rini, hogy nem jó ez vagy az a hang, de megfogyatkoztak a karakteres szinkronhangjaink. Jön a világvége, lassan mindenkit Szabó Győző és Reviczki Gábor fog leszinkronizálni. Ez van.

Hopp, azt hittem Versényi még megvan. :(

Akkor nyilván ezt is meg kell bocsátanunk. Nem tudnék jobbat Újréti Lászlónál. Leia ügyben mi a helyzet?

Revicky amúgy Palpinak elmegy azért! :P

 

Hú ha már a szinkronnál tartunk. Ki volt Darth Vader új szinkronhangja? És milyen volt?

Az első hsz-ben volt rá egy tippem. Lapozz. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hanem, hogy nem úgy mozog a száj amit hallunk. Ez egy animált emberi karakternél szerintem hatványozza a hiányérzetet.

Tehát ha nem úgy tátog amit hallunk és nem is szokott hangon..Lehet, hogy ennyi a "baja".

Ez baromság.

 

Ha van is bármi hatása egy CGI karakternek a szinkronra az pont fordítva lenne. Mert egy virtuális karakternek kevésbé pontos a szájmozgása az eredeti nyelvhez ez inkább a magyart szinkront segíti. Mert egy nagy pontos "élő" angol szájmozgást nehezebb átrakni magyarra.

 

Ahogy ebben az esetben is volt. Mert Tarkint egy hús vér ember játszotta vagyis a szájmozgás az adott volt mint bármilyen más normál estben.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez baromság.

 

Nem vennék rá mérget és finoman, ha kérhetem. Nekifutok mégegyszer:

Az ember fürkészi a CGI arcot miközben nem a szokott hangján beszél és természetesen nem is úgy tátog.

Azt ne mond már, hogy elősegíti a befogadást ez a két hiányosság. Mert azok. Hiányosságok.

Biztos, hogy angolul sokkal jobban működik Tarkin, mert ott ezek nincsenek jelen. Látatlanba lefogadom 1 láda sörben! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem amit mondasz de sztem ehhez CGI karternek nincs köze.

Mert ha Peter Cushing lett volna most is csak Újréti László hangjával ugyan úgy "nem a szokott hangján beszél és természetesen nem is úgy tátog."

 

Inkább az arcbeli hiányosságok és hanghiánysósságok együtt okoznak zavart.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jyn 2 nappal az előtt még sz*rt a lázadásra és egy pár nap alatt amit film időben felölelhet ő lett a legnagyobb élharcosa a lázadásnak. Túl gyors volt a jellemfejlődés.

 

Ezt én is így érzem.

 

 

Tegnap elalvás előtt még gondolkodtam az egyik számomra meglehetősen zavaró dolgon vagyis a bolygók felcímkézésén, hogy miért is nem volt anno ilyen a filmekben és mégis tudtam merre járunk a galaxisban. Aztán bevillant, hogy pont a sárga szövegben lőtték be hol is zajlik a cselekmény az elején. Szóval elvettek belőle egy SW-re jellemző dolgot és hozzá adtak egy SW idegen dolgot amik épp ugyanazt a célt lennének hivatottak szolgálni így ezt nagyon feleslegesnek és értelmetlennek tartom, csak azért, hogy legyen benne újítás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem amit mondasz de sztem ehhez CGI karternek nincs köze.

Mert ha Peter Cushing lett volna most is csak Újréti László hangjával ugyan úgy "nem a szokott hangján beszél és természetesen nem is úgy tátog."

 

Inkább az arcbeli hiányosságok és hanghiánysósságok együtt okoznak zavart.

Na, akkor értjük egymást csak nem értünk egyet. Rendben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jyn 2 nappal az előtt még sz*rt a lázadásra és egy pár nap alatt amit film időben felölelhet ő lett a legnagyobb élharcosa a lázadásnak. Túl gyors volt a jellemfejlődés.

Eleinte csak az érdekelte, hogy az apját megmentse. Amikor pedig Galen szinte a karjai között halt meg, akkor már csak az apja emléke miatt is beállt az ügy mögé. Szerintem jól le volt vezetve.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elalvás előtt még gondolkodtam az egyik számomra meglehetősen zavaró dolgon vagyis a bolygók felcímkézésén, hogy miért is nem volt anno ilyen a filmekben és mégis tudtam merre járunk a galaxisban. Aztán bevillant, hogy pont a sárga szövegben lőtték be hol is zajlik a cselekmény az elején. Szóval elvettek belőle egy SW-re jellemző dolgot és hozzá adtak egy SW idegen dolgot amik épp ugyanazt a célt lennének hivatottak szolgálni így ezt nagyon feleslegesnek és értelmetlennek tartom, csak azért, hogy legyen benne újítás.

 

Nekem ez viszont nagyon tetszett... Szerintem illett egy egyébként háborús hangulatú filmhez, az ilyen filmekben szokás így kiírni a sarokba a helyszíneket. Még talán a betűtípus is hasonló volt, mint más egyéb háborús filmekben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elalvás előtt még gondolkodtam az egyik számomra meglehetősen zavaró dolgon vagyis a bolygók felcímkézésén, hogy miért is nem volt anno ilyen a filmekben és mégis tudtam merre járunk a galaxisban. Aztán bevillant, hogy pont a sárga szövegben lőtték be hol is zajlik a cselekmény az elején. Szóval elvettek belőle egy SW-re jellemző dolgot és hozzá adtak egy SW idegen dolgot amik épp ugyanazt a célt lennének hivatottak szolgálni így ezt nagyon feleslegesnek és értelmetlennek tartom, csak azért, hogy legyen benne újítás.

És még sztem azért is lett belerakva mert túl sok volt a helyszín az elején és sokat ugráltak. Nem volt olyan szép sima kezdése mint a többi SW filmnek és jobbnak látták hogy a könnyebb érthetőség miatt így jobb.

 

Eleinte csak az érdekelte, hogy az apját megmentse. Amikor pedig Galen szinte a karjai között halt meg, akkor már csak az apja emléke miatt is beállt az ügy mögé. Szerintem jól le volt vezetve.

Jól le volt vezetve csak gyorsnak éreztem. Majd egy újranézés után lehet hogy változni fog a véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleinte csak az érdekelte, hogy az apját megmentse.

Pontosabban az elején csak az érdekelte, hogy hagyják békén. Miután meglátta az apja holoüzenetét, onnan érdekelte az apja megmentése. Az Galen halála után üzent hadat a Birodalomnak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól le volt vezetve csak gyorsnak éreztem. Majd egy újranézés után lehet hogy változni fog a véleményem.

 

Bizony, holnap újra meg kell néznem. :D

 

Pontosabban az elején csak az érdekelte, hogy hagyják békén. Miután meglátta az apja holoüzenetét, onnan érdekelte az apja megmentése. Az Galen halála után üzent hadat a Birodalomnak

Pontosan. Az se érdekelte, ha meghal... :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is írok néhány gondolatot a filmről.

 

Alapjáraton tetszett de nem 10/10 ahogy TFA se volt, fogunk még ettől jobb SW filmet is kapni még.

 

Szóval negatívumok.

- Ami kicsit nekem fura volt bár minden SW film rövid időt ölel fel de itt egy kicsit zavaró volt. Nekem túl gyors volt a film története időben. Jyn 2 nappal az előtt még sz*rt a lázadásra és egy pár nap alatt amit film időben felölelhet ő lett a legnagyobb élharcosa a lázadásnak.

Azért törtènt közte egysmás. Pl meglehetősen megváltoztathatja az ember véleményét, ha teszem azt szétlövik alóla a bolygót, amin épp volt. Nem beszélve Saw Gerrera kinyírásáról. Egy hatalmas város drámai elpusztítása tipikusan olyasmi, ami megváltoztathatja az addig semlegesek véleményét. Mondjuk "kissé" ellenségessé teheti a Birodalommal szemben.

 

És akkor még nem firtattam azt a tényt, hogy Jyn látta az apját meghalni, aki elmondta neki, hogy annak ellenére, hogy szörnyű dolgot tett, nem vesztett el a jó erkölcsét, és beépített egy kiskaput a szerkezetbe. Jyn tudta, hogy az apjától semmi sem állt távolabb, minthogy emberek millióinak a halála száradjon a lelkén. Azt is látta a Jedhán, mire képes a technológiai szörnyeteg. Ennek tükrében minimum érthető, hanem elvárható, hogy az elhunyt apja emlékének tiszteletében olyan gyorsan intézze el a HCs kiiktatását, és úgy segítsen a lázadóknak, ahogy csak tud. Azért érzitek, érezetitek a jellemfejlődést gyorsnak, mert elképesztő gyorsaságban történnek drámai fordulatok Jyn életében, amire reagál. Mintha egy folyón kérnétek számon egy hatalmas erejű földrengés után, hogy miért folyik hirtelen más irányba.

 

Ezen érv miatt sajnálom, hogy kivágták azt a jelenetet a filmből, amikor Jyn könnyes szemmel mondja a többieknek, hogy "if my father built this thing, we need to find him".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még sztem azért is lett belerakva mert túl sok volt a helyszín az elején és sokat ugráltak. Nem volt olyan szép sima kezdése mint a többi SW filmnek és jobbnak látták hogy a könnyebb érthetőség miatt így jobb.

 

Azt is megoldhatták volna,pl mondjuk ha.egy párbeszédből derül ki az adott bolygó neve stb., így hogy nincs előttem a film jelenetről jelenetre nehéz, majd ha elérhető lesz kifejtem, hogy is gondolnám.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is megoldhatták volna,pl mondjuk ha.egy párbeszédből derül ki az adott bolygó neve stb., így hogy nincs előttem a film jelenetről jelenetre nehéz, majd ha elérhető lesz kifejtem, hogy is gondolnám.

Igen csak ahhoz jobban meg kelet volna írni a jeleneteket. Máshol is ezt egy kicsit gyengébbnek éreztem.

 

Azért érzitek, érezetitek a jellemfejlődést gyorsnak, mert elképesztő gyorsaságban történnek drámai fordulatok Jyn életében, amire reagál.

 

Ezen érv miatt sajnálom, hogy kivágták azt a jelenetet a filmből, amikor Jyn könnyes szemmel mondja a többieknek, hogy "if my father built this thing, we need to find him".

Igen ez lehet. Ezért nekem elfért volna egy 1-2 nyugisabb drámai jelent ahol kicsit bele láthatunk volna Jyn érzéseibe ebbe a nagy rohanásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza a moziból és még totál a hatása alatt vagyok, csak azon kattog az agyam, hogy újra meg kell néznem. :)

Az eleje annyira nem tetszett. Kapkodós volt, hiányoltam a sárgabetűs felvezetést, de ez egy idő után már valahogy totál nem érdekelt, mert szépen beindult a sztori és azt hiszem a nosztalgiafaktor totál elvitte nálam az egészet. Nem tudom hányszor könnyezett be a szemem egy- egy karakternél, Vader, Leia, Tarkin, és Obi Wan említése...tökéletes felvezetés lett a 4. rész számára. A végén amikor Vader átment állatba, szinte sírtam az örömtől. Azt hiszem mindent megkaptam ettől a filmtől amit elvártam, és korábban már írtam is. Megható volt ahogy mindenki feláldozta magát az ügy érdekében, és mindenki halála tényleg érzelmes lett. Plusz a Vader akció jelenet, amiért imádkoztam.

A látvány, a zene, a szereplők, mind el lettek találva. Annyia easter egget kaptunk, annyi összekötést a többi filmmel, sorozattal, hogy senki nem szólhat semmit. :D

Krenik mondjuk kicsit gyengébb lett mint amire számítottam, mert mind Vader, mind Tarkin totál elnyomta szegényt, ő csak egy erőlködés maradt, pedig trailerek alapján totál másnak tűnt.

K2SO vitte el egyértelműen a filmet, - barokkos túlzással - de akkor is övé a legjobb szerep.

Elsőre mindig szinkronosan nézem a filmeket, de többet ezt nem fogom így megnézni. Vader, K2SO és még csomó más karakternek szörnyű lett a szinkronja és totál nem adta át amit kellett volna.

Alig várom, hogy megnézhessem angolul.

Nem tudom eldönteni, hogy jobban tetszett e mint a TFA, de nem is kell, mert totál más a kettő.Ez valahogy komolyabb hangvételű volt, míg a TFA inkább könnyedebb.

 

ui1:Mikor lehet már letölteni???

ui2:Mikor jön már az EP8?????? :D

 

Ja és még valamit hiányoltam. Bármiféle utalást Snoke kilétére. Tudom, hogy fölösleges volt, de marha jó lett volna, ha már valahogy itt elkezdik felépíteni a karakterét.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ui2:Mikor jön már az EP8?????? :D

 

Ja és még valamit hiányoltam. Bármiféle utalást Snoke kilétére. Tudom, hogy fölösleges volt, de marha jó lett volna, ha már valahogy itt elkezdik felépíteni a karakterét.

364 nap.. ;)

 

Én nem vártam Snoke utalást ebben a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őőőő. Megnéztem IMAXben. Nos jó volt a látvány, de az igazi Imax élmény idén sem jött át. No majd jövőre remélem jobb lesz. :)

Szinkorn elmegy, Vader hangját egész jól megoldották. Egyedül Leia hangja nem igazán tetszett. És ami abszolút negatívum: a szinkronból kihagyták a "Syndulla kapitány jelentkezzen...." mondatot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.