Ugrás a kommentre

Fanboys


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Mintha abban szerepelt volna Tibi is, nem Dzséjt?

 

Bezony, az 1 órás Claudia show, jó a memóriátok. :)

De rég is volt! Egyáltalán nincs ellenséges hangulat a Star Trek-esekkel, sőt, az volt az érdekünk, hogy egymás táborát erősítsük (pl. hülyén nézett volna ki egy sci-fi nap csak ST műsorral, viszont így, hogy Star Wars is volt, sokan közülünk az ő műsoraikat is végignéztük, és fordítva. Azért egyszer lenyomtunk egy csak Star Wars napot, és iszonyú nagy tömeget vonzottunk a PeCsába egyedül is.)

Egy embert sem ismerek, aki csak azért nem komálna valakit, mert az Star Trek-es.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is.Ez a film tényleg csak rajongóknak szól.A többiek egy kukkot nem értenek belőle.Nekem tetszett, bár Lucas tényleg hiányzott és még az is, hogy mutathattak volna jeleneteket az EP 1-ből.Az utalások zseniálisak voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
Örülök, hogy visszatértél közénk, tegnap hiányoltalak, de látom megírtad a hírt :D

Én is örülök. De az sw.hu -s hír....khmmm..szóval már nekik dolgozol? :D Egyébként én az egyik forgalmazó sráccal levelezek ez ügyben és most olvastam a mailt amit küldött. Egyébként őket is megkereste a srác aminek fénylében Beba írása megint kész vicc, hisz láthatólag tőled hallott róla először...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem dolgozok nekik, csak oda is beírtam. az SW.hu mostanában úgy működik, hogy a felhasználók megírják mi a hír, ők meg beteszik hírnek. Mostanában nem sok tőlük származó hírt olvastam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy rá fogok érni csütörtök este egy mozizásra, de Pildihez hasonlóan úgy gondolom, egyedül ennek a filmnek sokkal kisebb hangulata lenne, mintha páran összeverődnénk a fórumról, hogy megnézzük. Kinek lenne kedve hozzá?

 

kolmilan: Hol írják, hogy szinkronos?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy rá fogok érni csütörtök este egy mozizásra, de Pildihez hasonlóan úgy gondolom, egyedül ennek a filmnek sokkal kisebb hangulata lenne, mintha páran összeverődnénk a fórumról, hogy megnézzük. Kinek lenne kedve hozzá?

Remek ötlet de sajnos ezt ki kell hagynom, mert dolgozom. ;) Ellenben ha ott lesztek remélem fotót is készítetek majd. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy rá fogok érni csütörtök este egy mozizásra, de Pildihez hasonlóan úgy gondolom, egyedül ennek a filmnek sokkal kisebb hangulata lenne, mintha páran összeverődnénk a fórumról, hogy megnézzük. Kinek lenne kedve hozzá?

 

kolmilan: Hol írják, hogy szinkronos?

Nagyszerű kezdeményezés, én szívesen csatlakoznék ;), de nekem a csütörtök lehet, hogy nem lesz jó (szerdáig kiderül, lehet, hogy elutazunk két napra), ezért péntek lenne inkább alkalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kolmilan: köszi! Hmmm, ez meglepett. Nem gondoltam volna, hogy szinkronizálják.

 

Pildi: Nálam a péntek biztos kiesik... A csütörtök is rizikós kicsit, azért írtam feltételes módban. De majd meglátjuk. Legfejlebb most nem jön össze, csak később. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.