Ugrás a kommentre
Tibur55

Fanboys

Ajánlott hozzászólás

Én nem vártam tőle semmit, illetve nagyon keveset. Ahhoz képest elég jó lett. :)

Hát nekem a trailer alapján sokkal poénosabbnak tűnt, ezért magasabb volt a mérce, de azért jó volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
Mintha abban szerepelt volna Tibi is, nem Dzséjt?

Bezony, az 1 órás Claudia show, jó a memóriátok. :)

De rég is volt! Egyáltalán nincs ellenséges hangulat a Star Trek-esekkel, sőt, az volt az érdekünk, hogy egymás táborát erősítsük (pl. hülyén nézett volna ki egy sci-fi nap csak ST műsorral, viszont így, hogy Star Wars is volt, sokan közülünk az ő műsoraikat is végignéztük, és fordítva. Azért egyszer lenyomtunk egy csak Star Wars napot, és iszonyú nagy tömeget vonzottunk a PeCsába egyedül is.)

Egy embert sem ismerek, aki csak azért nem komálna valakit, mert az Star Trek-es.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Mire gondolsz?

Csak arra, hogy Kudar "többet vártam" és a te "semmit sem vártam" kijelentésed akkor is sokak által elhangzott.

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Megnéztem én is.Ez a film tényleg csak rajongóknak szól.A többiek egy kukkot nem értenek belőle.Nekem tetszett, bár Lucas tényleg hiányzott és még az is, hogy mutathattak volna jeleneteket az EP 1-ből.Az utalások zseniálisak voltak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az utolsó harmad egész jó volt, az eleje viszony annyira nem jött be. Rajongóknak azért megnézős, másoknak nem igazán ajánlanám :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most szólt jaramura szadako, hogy csütörtöktől az Odeonban látható a Fanboys. :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Örülök, hogy visszatértél közénk, tegnap hiányoltalak, de látom megírtad a hírt :D

Én is örülök. De az sw.hu -s hír....khmmm..szóval már nekik dolgozol? :D Egyébként én az egyik forgalmazó sráccal levelezek ez ügyben és most olvastam a mailt amit küldött. Egyébként őket is megkereste a srác aminek fénylében Beba írása megint kész vicc, hisz láthatólag tőled hallott róla először...

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem dolgozok nekik, csak oda is beírtam. az SW.hu mostanában úgy működik, hogy a felhasználók megírják mi a hír, ők meg beteszik hírnek. Mostanában nem sok tőlük származó hírt olvastam :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet, hogy rá fogok érni csütörtök este egy mozizásra, de Pildihez hasonlóan úgy gondolom, egyedül ennek a filmnek sokkal kisebb hangulata lenne, mintha páran összeverődnénk a fórumról, hogy megnézzük. Kinek lenne kedve hozzá?

kolmilan: Hol írják, hogy szinkronos?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Lehet, hogy rá fogok érni csütörtök este egy mozizásra, de Pildihez hasonlóan úgy gondolom, egyedül ennek a filmnek sokkal kisebb hangulata lenne, mintha páran összeverődnénk a fórumról, hogy megnézzük. Kinek lenne kedve hozzá?

Remek ötlet de sajnos ezt ki kell hagynom, mert dolgozom. ;) Ellenben ha ott lesztek remélem fotót is készítetek majd. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

kolmilan: Hol írják, hogy szinkronos?

Nagyszerű kezdeményezés, én szívesen csatlakoznék ;), de nekem a csütörtök lehet, hogy nem lesz jó (szerdáig kiderül, lehet, hogy elutazunk két napra), ezért péntek lenne inkább alkalmas.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

kolmilan: köszi! Hmmm, ez meglepett. Nem gondoltam volna, hogy szinkronizálják.

Pildi: Nálam a péntek biztos kiesik... A csütörtök is rizikós kicsit, azért írtam feltételes módban. De majd meglátjuk. Legfejlebb most nem jön össze, csak később. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ha máskor nem, akkor majd kicsit később is meg lehet nézni, pár hétig csak műsoron tartják, ha már bemutatják :) Remélhetőleg én is csatlakozom a mozizókhoz :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A csütörtök "késő délután - kora este" nekem is okés lenne csak az a baj, hogy még mindig nem tudni, hogy hánykor lesz vetités.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ