Ugrás a kommentre

Fanboys


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Ezt a pechet! Végre adják normális időpontban a Fanboys-t, erre pont az az este nem lesz jó. :P

Ma ugyanis kaptam két ingyen jegyet a Becstelen Brigatyk premier előtti vetítésére a MOM Parkba, épp ugyanakkorra. Kolléganőm nyerte valahol, de nem tudnak rá elmenni. Ez egyébként jó hír, mert azt is szerettem volna megnézni, de kár, hogy épp ugyanakkor lesz.

 

Phobos, így részemről továbbra is érvényes a péntek, ha tényleg eljönnél, akkor mehetnénk együtt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez aztán a jó hír! Így lehet, hogy vasárnap 3-kor gyerekcsapattal megnézzük, és ha valakinek jó, csatlakozhat. :D
Nekem sajnos csak a péntek lenne jó. Vagy a 3 óra vagy a 7 óra. De inkább az előbbi, akkor +25 perces rendezői vágatlan változatot vetítenek belőle :D és még hamar haza is tudnék érni ha azt nézném meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza a filmről. Baromi jó film és elég családi volt a hangulat a teremben. 7-en voltunk, kb 5 embert látásból ismertem a klubtalikról :D

 

Érdemes megnézni a stáblistát is, főleg azt megnézni, hogy ki volt a fordító :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk arra nem gondoltam, hogy feliratos lesz, pedig úgy egyébként biztos jobb. Ez lehet, hogy már önmagában deal breaker. :D

És a szövegek mennyire durvák? Mert azért vannak fokozatok.... Én nem láttam az előzetest, abből kiderül nagyjából?

 

Szerk: közben megkaptam a választ - nem 10 éveseknek való :P

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most meglepődtem. :yes: Ez az eddigi legnagyobb eredményem... filmszalagba égették a feliratom!

 

Kösz a gratulákat! (Ha valaki ismer egy illetékest: a szinkronba is besegítenék. :D:yes: )

 

Ody: nem szedték le. :D

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.