Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Köszi, mindkettőtöknek! Az a jó, ha látszik benne a sok munka és tervezés. Kísérletnek indult a ledekkel és persze egyből az jutott eszembe, hogy nekem az eredeti császárt kell elkészítenem, mert azzal még nem találkoztam a neten. Lehet, hogy az újabb generáció nem is érti, miért nem hasonlít az arca a megszokott császár arcához. Az eredeti moziváltozat ma már történelem.

 

Az eredeti felvételnek az a különlegessége, hogy nem adtak ki róla túl sok hivatalos forgatási anyagot. Mozgóképen nem is látjuk, hogyan vették fel a jelenetet. J W Rinzler The Making of Empire Strikes Back kiadványában található róla 1-2 kép, amit a neten is össze lehet vadászni. Talán az ebay-en árulták anno az eredeti maszkot és ezzel ki is fújt az elérhető forrásanyagok sora. Némi szándékosságot vélek felfedezni benne, talán Lucas nem erőltette (talán nem is hagyta), hogy ez a verzió akár a making of felvételek által váljon halhatatlanná. Mindenesetre összeszedtem valamennyi elérhető képet, ami természetesn, mert alapos kutatómunkát és tervezést szoktam végezni minden alkotásom előkészítésénél. Biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az utolsó szobrom a témában. (Legalábbis nagyon remélem, hogy nem.) Szeretnék készíteni egy kisebb verziót is belőle. Abban már nem lesznek ledek, de az is méltó mementója lesz majd az eredeti változatnak.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Prequel és egy TPM fan made trailer a TFA stílusában:

 

https://starwarsprequelappreciationsociety.wordpress.com/2015/11/23/pt-trailers-with-tfa-spin/

Nem tudom, láttátok-e már ezeket, de én most találkoztam velük először és nem találok szavakat, olyan jól sikerültek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nem rossz két "vissza emlékezés" jelenetet cserélnék, mert azokat Obi-Wan nem láthatta így nem is emlékezhet vissza. Az egyik amikor a sötét idők-ről beszél oda bevágnám a klónok felsorakozását EP2 végéről Anakin masírozása helyett, a másik, hogy Anakint elcsábította a Sötét oldal oda inkább a Mustafari beszélgetésükből amit a hajónál folytattak abból egy részletet.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Mostanában megnéztem egy-két fan filmet és az a helyzet, hogy van egy-két szórakoztató darab. Itt van az egyik rövidebb (mindössze 4 és fél perc). Azt mutatja be hogy mi történt "valójában" az Endoron. Gerilla-támadásokkal lecsapó ewokok, megcsonkolt rohamosztagosok....

Közben láttunk néhány képet az egyik rohamosztagos múltjából. Nem szabad komolyan venni és persze látszik rajta hogy fan munka, de szerintem jópofa. Viszont jó véres. Úgyhogy a közelben lévő lurkókkal ne nézessük meg :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.