Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

A párbajoknak legalább így kéne kinézniük. Nem értem mi a vicces ezen. Vagy szerinted az ep7 párbaja látványosabb volt?

Ezerszer jobb volt, mert nem amatőrnek kinéző, pozőr végnélküli karatebemutató volt, hanem karakterek feszültek egymásnak. Olcsónak kinéző ugra-bugra helyett profi dráma.

 

Fan munkának jó ez az alábbi videó, de ennyi. Remélhetőleg ilyen gyengén kivitelezett párbaj sose kerülhet hivatalos SW filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egy átlag néző aki nem rajongó, ha beül egy sw filmre pont, hogy ilyen párbajokat akar látni.

Mert űrhajókat bolygókat rengeteg más filmben láthat. De fénykard párbajt csak swben.

 

Ez így van, de űrfilmből is kezd hiány lenni. Egyedül a Star Trek tartja még a frontot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

E film párbajjelenete szerintem ezerszer jobb volt, mint Az ébredő Erőé. De ha Az ébredő Erő párbaját a korábbi filmekével hasonlítom össze, akkor a korábbi három élőszereplős film (I., II., III. rész párbajai) nálam köröket vernek a VII. részre. Ha ezt a kört bővítem a az animációs sorozatokra, regényekre, képregényekre, akkor még hátrébb csúszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A párbajoknak legalább így kéne kinézniük. Nem értem mi a vicces ezen. Vagy szerinted az ep7 párbaja látványosabb volt?

A párbajnak nem látványosnak kell lennie, hanem a történetet szolgálnia. Az ep7 esetében ez történt. Agyatlan látványfilmek is léteznek, az átlag néző nézze akkor azt SW helyett, ha nem tetszik neki a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

E film párbajjelenete szerintem ezerszer jobb volt, mint Az ébredő Erőé.

 

Amikor olvasom mely művekből kellene szerinted filmet csinálni, vagy hogy ez a bohóckodás mennyivel jobb mint az EPVII párbaja, mindig hálát adok a jó égnek, hogy nem mély-rajongók készítenek SW filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor olvasom mely művekből kellene szerinted filmet csinálni, vagy hogy ez a bohóckodás mennyivel jobb mint az EPVII párbaja, mindig hálát adok a jó égnek, hogy nem mély-rajongók készítenek SW filmet.

Egy rajongó is tud jó SW-t készíteni, lásd Abrams. Ez szakértelem és ízlés dolga. Van, akinél ez rendelkezésre áll, van, akinél nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor olvasom mely művekből kellene szerinted filmet csinálni, vagy hogy ez a bohóckodás mennyivel jobb mint az EPVII párbaja, mindig hálát adok a jó égnek, hogy nem mély-rajongók készítenek SW filmet.

 

 

Egy rajongó is tud jó SW-t készíteni, lásd Abrams. Ez szakértelem és ízlés dolga. Van, akinél ez rendelkezésre áll, van, akinél nem.

Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik és más jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.