Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes. Milyen hosszú lesz?

Elvileg 90 perces.

 

Egyébként most külföldön is készült egy nagyszabású Vader rajongói film. Ennek a sztorijáról sokat nem tudni, csak annyit, hogy többek között Vader vissza fog térni a Naboora és persze rátörnek az emlékek. E mellett benne lesz Windu, akiről kiderül, hogy életben van.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
18 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Azért nem semmi, hogy a Rogue One-ban, amiben egy Jedi sincs, abban hangzik el legtöbbször az Erő szó, amiben meg a legtöbb Jedi van, vagyis az Attack ot the Clonesban, abban meg a legkevesebbszer. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 02. 27. - 17:26, Bomarr írta:

Elég pöpec Saga trailer (annyiból fura kicsit, hogy vannak benne kivágott jelenetek is)

Maradjunk annyiban, hogy vannak benne jó részek. Amekkora hype lett hirtelen körülötte, nekem egyértelmű csalódás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Donát írta:

Maradjunk annyiban, hogy vannak benne jó részek. Amekkora hype lett hirtelen körülötte, nekem egyértelmű csalódás.

 

Teljesen egyetértek végre valaki, de komolyan :D Én imádok ilyen fan videókat nézni, de sokkal hangulatosabbak vannak fent.

 

23 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azért nem semmi, hogy a Rogue One-ban, amiben egy Jedi sincs, abban hangzik el legtöbbször az Erő szó, amiben meg a legtöbb Jedi van, vagyis az Attack ot the Clonesban, abban meg a legkevesebbszer. :lol:

 

Bakker pedig megnéztem az összesítést, de ez fel se tűnt. Mondjuk adott a Zsiványba mindenki az Erőben bízik miben másban :D  A Klónokba meg minek mondanák annyiszor mivel annyi Jedi van benne mint égen a Csillagromboló :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szívesen megnéznék egy sokkal hangulatosabb Saga trailert. Beraksz egyet?

 

Igen nagyon vártam, hogy majd lesz egy ilyen hozzászoló aki számon kér tőlem egyet, és azt is gondoltam,hogy pont te leszel az ki más...

 

De amúgy tessék: 

 

Igaz  1-től 6-ig öleli fel a filmeket, de szerintem mind vágásba mind zenében ütősebb arról nem beszélve, hogy barom rövid, de minden benne van ami kell. 0:56-tól a zenével együtt valami elképesztő hangulata van, ha úgy van még edzeni is szoktam rá annyira adja a félinget.  1:07-nél meg Leia meglepődését imádom :D 

 

 

Spec. ezt is nagyon szeretem mind zene, és vágás terén. 

 

 

No igen ez hosszabb ezt is  szeretem nem olyan rég fedeztem fel.  Remélem azért valamelyik elnyeri tetszésed...

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.