Ugrás a kommentre

Rogue One DVD/BD kiadás


csoli1138

A Rogue One hazai megjelenési formái  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Döntöttél már? Melyik(ek)et választod?

    • DVD
    • 2 lemezes BD
    • 2 lemezes BD O-ringgel
    • 2 lemezes BD steelbook


Ajánlott hozzászólás

Függ tőle hisz akkor nincs sok értelme kiadni amikor még javában adják a moziban. Lehet átfedés de csak minimális.

Lehet. Egy kicsit a régi rendszer rabja vagyok, amikor is fél év volt a dvd, 1év pedig HBO..

Persze észrevettem, hogy már jó ideje nem fél év az előbbi, utóbbit meg megölte az internet.

De egy decemberi premier és egy márciusi dvd/bd, az lenne ám az igazi 21. század! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is remek. Bár most jutott eszembe, hogy tavaly a magyar megjelenés csúszott a külföldihez képest.

Sajnos a pontos dátumokra nem emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy csak jelenjen meg itthon is!! :clap2:

Hú én is nagyon reménykedem benne! Feb végén vagy márc elején csak lesz infó erről.

Hivatalosan nem tudom, de xpress hsz-ekből különböző témákból úgy jött le, hogy elfogyott a 3000 tfa bd by MM, és mostani o-ring nélküli már utángyártás.

Persze a megerősítés és a cáfolat is hasznos lehet. Ne tartsátok magatokban, ha van infótok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az RO Blu-ray megjelenésére nézve biztató előjel lehet, hogy bizonyos értesülések szerint a Doctor Strange is jön magyar nyelven BD-n.

Ez jó jel. A dvdextrán is írta valaki egy hsz-ben, hogy tudomása szerint visszatérhetnek a disney bd-k.

Legyen így!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az USA-ban 90%, hogy április 4-én fog jönni. Európában valószínűleg két héttel később. Ezek szerint TFA ritmusban adják ki.

Jó lesz. Nagyon várom már. Úgy néz ki, többször nem megyek el rá moziba.

És nem láttam sem 2D-ben, sem eredeti nyelven. Gondolom egyesek szerint akkor a filmet sem láttam.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz. Nagyon várom már. Úgy néz ki, többször nem megyek el rá moziba.

És nem láttam sem 2D-ben, sem eredeti nyelven. Gondolom egyesek szerint akkor a filmet sem láttam.. ;)

Nem is tudnál Földim. Pécsen már nem játszák sehol, pedig minap filóztam rajta, hogy de jó lenne még egyszer megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudnál Földim. Pécsen már nem játszák sehol, pedig minap filóztam rajta, hogy de jó lenne még egyszer megnézni.

:( Na ja. Csak legyen hazai BD, az majd kárpótol!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rogue Idea – Hear how ILM’s John Knoll came up with the movie’s concept – and why it’s the right film to launch the Star Wars stand-alone films.

Jyn: The Rebel – Get to know Rogue One’s defiant, resourceful survivor, and hear what it was like for Felicity Jones to bring her to life onscreen.

Cassian: The Spy – Diego Luna shares insights into his complex, driven character, who becomes a hero through selflessness, perseverance and passion.

K-2SO: The Droid – Explore the development of this reprogrammed Imperial droid, from initial pitch and character design through Alan Tudyk’s performance.

Baze & Chirrut: Guardians of the Whills – Go deeper into the relationship between these two very different characters, with Chinese superstars Jiang Wen and Donnie Yen.

Bodhi & Saw: The Pilot & The Revolutionary – Forest Whitaker and Riz Ahmed reflect on Saw Gerrera, the broken Rebel leader, and Bodhi Rook, the Imperial pilot who defects.

The Empire – Meet a dangerous new Imperial adversary…and cross paths once more with the most iconic villain of all time.

Visions of Hope: The Look of “Rogue One” – The filmmakers describe the challenges and thrills of developing a bold new look for the movie that can fit within the world of the original trilogy.

The Princess & The Governor – See what it took to bring the vibrant young princess of Star Wars: A New Hope – as well as one of her most memorable foes­ – back to the screen.

Epilogue: The Story Continues – Filmmakers and cast celebrate Rogue One’s premiere and look forward into the future, to the Star Wars stories yet to be told.

Rogue Connections – Uncover Easter eggs and film facts hidden throughout the movie that connect Rogue One to the Star Wars universe.

 

rogue-one-bd-combo-pack-global-849x1024.jpg

 

rogue-one-dvd-global-849x1024.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.