Ugrás a kommentre

Rogue One DVD/BD kiadás


csoli1138

A Rogue One hazai megjelenési formái  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Döntöttél már? Melyik(ek)et választod?

    • DVD
    • 2 lemezes BD
    • 2 lemezes BD O-ringgel
    • 2 lemezes BD steelbook


Ajánlott hozzászólás

Én is beszereztem a nekem leginkább tetsző, limitált papírborítós változatot. Ami ami azért is nagy szó, mert ez a legelső Blu-ray filmem. Olyannyira, hogy még lejátszóm sincs hozzá. Ha minden jól megy, jövő héten érkezik a Play Station 4 Pro konzol, amit többek közt ezért is nagyon várok. Bár már itthon is többször láttam a filmet, amint tudom, biztos megsasolom a hivatalos változatot is, minden extrával együtt. A májusi szabira pont ideális lesz. :)

 

IMG_20170426_225643b.jpg

 

IMG_20170426_225729b.jpg

 

IMG_20170426_225815b.jpg

 

IMG_20170426_230026b.jpg

 

IMG_20170427_124045b.jpg

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is beszereztem a nekem leginkább tetsző, limitált papírborítós változatot. Ami ami azért is nagy szó, mert ez a legelső Blu-ray filmem. Olyannyira, hogy még lejátszóm sincs hozzá. Ha minden jól megy, jövő héten érkezik a Play Station 4 Pro konzol, amit többek közt ezért is nagyon várok. Bár már itthon is többször láttam a filmet, amint tudom, biztos megsasolom a hivatalos változatot is, minden extrával együtt. A májusi szabira pont ideális lesz. :)

 

Gratulációm a PS4 Pro-hoz. Jó választás. Jó konzol, egyedi exkluzív játékokkal. Mindenféle képen a BD a jó változat. Én is most vagyok túl rajta. A neten lévő összes mkv-s változat elbújhat a BD képminősége mögött. Én nem is értem, mintha nem is igazi HD-k lennének. Persze mindegyik 1920x1080, vagy 900 p-nek van hazudva, de ég és föld a BD hozzájuk képest.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül engedve a józan észnek, és elfogadva a tanácsaitokat, én is ezt a slipcase-es verziót vettem meg. Tartom, hogy a slipcase nélkül szebb, plusz nem igazán szeretem ezt a kibújtatós kiszerelést, de végül is bármikor levehetem a külső burkolatot, ha úgy tartja kedvem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a slipcase verziót vettem meg. Nézegettem a Media Marktban a fémdobozost is, de végül emellett döntöttem, mert a TFA is így van meg. Nekem mondjuk tetszik a slipcase is, de úgyis a film maga számít, az meg bármilyen borítással jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
2017. 12. 24. - 9:49, M.Laci írta:

Köszi. Be is zsákoltam. :)

No, már egy jó ideje meg van a br, de még mindig original csomagolásban. Egyrészt, sajnálom kibontani, másrészt még/már nincs br lejátszóm (váltam, költöztem, exnél hagytam, újat meg még nem vettem), a jelenlegi tv-m is tök ócska már (majdnem 15 éves, hdready). Nyár dereka lesz, mire be tudunk költözni az új házba, amibe már egy új tv is jön, illetve egy br lejátszó is (házimozi hangzás egyelőre még nem lesz, azt majd később fejlesztem fel). Szerintem a TLJ br is előbb lesz, így mind a 3 disney sw-t egy hétvégén lezavarom. :)

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 hónappal később...

Ha már BD-vásárlás a másik topikban, akkor leírom én is, hogyan jártam a Zsivány Egyessel. Gyakorlatilag ez az a rész, amit alig lehet kapni, konkrétan decemberben nem volt a DP Media M-ban, online, xpressen, stb. Aztán teljesen véletlenül a Westendben lévő Media M-ban sorban állás közben megláttam egy példányt, azt is 3.000 Ft-ért :D Gyorsan lekaptam a polcról néhány noname film közül. Lehet, hogy azért volt még belőle egy példány, mert rossz helyre pakolták :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.