Ugrás a kommentre

Han Solo és társai


IndianaAndrisSolo

Ajánlott hozzászólás

A Vanity Fair szerint Emilia Clarke karakterét Kirának fogják hivni. De az MSW szerint félrehallották mert Kura lesz az. Nagyon fontos infó :D

A Kira nem lenne rossz, legalább megvalósulna egy újabb koncepció. A Kura magyarul kicsit necces. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Ez jópofa, pláne úgy hogy Tag és Bink sose voltak a kánon részei még a régi rendszerben sem. A sztorijaik igazából paródiák voltak. Abból viszont baromi jók. Mondjuk kiváncsi lennék mai fejjel mennyire élvezném őket, de anno a képregényeik ott voltak a kedvenceim között. Itt egy részlet abból amikor császári őrnek próbálják kiadni magukat. Igen, pont azoknak a császári őröknek akiket az ep.6-ban is láttunk:

 

1549496-tagandbink2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...
2017. 08. 26. - 12:20, Rog írta:

Glover letette a lantot.

 

d4Q405u.jpg

Először nem tartottam szimpatikusnak Donald Glovert, mondván, alig emlékeztet Landóra. Viszont ezen a fotón szerintem tisztára olyan. :) A fiatal Solo meg... Nem nagyon vagyok tőle elragadtatva képek alapján, de nagyon remélem, hogy kellemesen fogok csalódni benne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
34 perccel korábban, Donát írta:

- Emilia Clarke - egyszerűen túlságosan összenőtt nekem a GOT-tal, nehéz elvonatkoztatni

Egyelőre nekem is. De attól függ milyen karaktere lesz. Remélem nem valami királynős ahol ugyanazt a játékot kell hoznia mint a GoT-ban, mert annak annyira nem örülnék épp azért amit írtál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Lizardking írta:

Haha,ezért jó ha az ember nem nézi a GoT. Néha úgy érzem egyedüli vagyok a földön ezzel,de így tiszta lappal indul nálam. Mondjuk Sarah Connorként tetszett,de itt még szebb,hogy nem szőke. :)

off: Én se nézem nyugi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.