Ugrás a kommentre

Han Solo és társai


IndianaAndrisSolo

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
3 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Csatlakoznék a GoT-ot nem nézők táborába... soha nem vonzott és valószínűleg ez már így is marad :P

Ez most kicsit zavaros.... A női szereplő miatt jön ide a GoT?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúúú... hát nem csodálom, most nézem, hogy én február végi kommentekre reagáltam. Akkor ment a női főszereplő kapcsán ez a téma. Sorry! Valószínűleg megzavarta az agyamat, hogy lázasan dolgoztam végig a napot :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A neten több helyen azt írják hogy alkoholos itókát nyalakodik. Elkezdtem keresgélni a Splinter of the Mind's Eye című képregény (abból van a kép) után de még nem találtam letölthető verziót. Érdekel hogy mi zajlik pontosan abban a csehóban. Plusz az is izgat hogy vannak-e még benne mimbanok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem, hogy ezek a sáro(s)sztagosok kedvelt céltáblák a kantinokban és eltávokon. Meg gondolom nem is sokan hencegnek vele, hogy ő sárosztagos. :) 

De azért ez így tök jó. Látjuk a rohamosztagos álommelót (partiosztagosként a Scarifon), meg a legalját is (sárosztagos a Mimbanon).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan nem akarok Lucas ellen szólni, de számomra feltűnő, hogy a Disney érában sokkal több érdekes személyiséggel megáldott droid van, mint, amikor még Lucas volt az atya úristen. Technikailag az ep1-6-ban R2-D2 és C-3PO volt az egyetlen ilyen kirívó droid, hiába nevesítették R4-P17-t, R4-G9-et és OOM-9-et. Sokkal maradandóbb C1-10P (Chopper), BB-8, K-2SO és most már L3-37 is - pedig őt eddig csak traileren láttuk. Mintha Lucas nem akarta volna túlszárnyalni R2-t és 3PO-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.