Ugrás a kommentre
Darth Sky

Star Wars: Darth Maul

Ajánlott hozzászólás

A Star Wars: Darth Maul egy Cullen Bunn által írt és Luke Ross által rajzolt, 5 részes minisorozat, a Marvel kiadó gondozásában. Az első szám 2017. február 1-jén jelent meg, a címszereplő zabrak Sith-tanítványt állítva középpontba. A történet a Baljós árnyak előtt játszódik, a Sith-ek rejtőzködésének korszakában.

A szerkesztés és fordítás a saját munkám.

1. rész

dm-1.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Biztos, hogy csak mini lesz? Az első oldalon az I. könyv I. rész felirat olvasható.

Nagyon jó volt a történet, a rajzokkal is elégedett voltam. Végre egy újabb Darth Maul történet. Most már azt mondom, hogy a Del Rey Random House példát vehetne a Marveltől. A Marvel eddig minden évben elment 1 vagy 2 sorozat erejéig a klasszikus trilógia előtti időkbe. Nem értem, hogy a Del Rey miért nem tudja megtenni ugyanezt?

Szerkesztve: - Darth Revan9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi. Biztos, hogy csak mini lesz? Az első oldalon az I. könyv I. rész felirat olvasható.

Igen, ez nekem is feltűnt, de elvileg csak 5 részes lesz. Aztán lehet, hogy később folytatják egy újabb minisorozat formájában.

Önző szempont, de én most nem igazán bánom, hogy csak mini lesz. Így van fény az alagút végén. :D

Szerkesztve: - Darth Sky

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen, ez nekem is feltűnt, de elvileg csak 5 részes lesz. Aztán lehet, hogy később folytatják egy újabb minisorozat formájában.

Önző szempont, de én most nem igazán bánom, hogy csak mini lesz. Így van fény az alagút végén. :D

Értem, azért remélem még lesznek történetek ebből a korból is.

A Szukits Kiadónak már többen is ajánlották a Marval Darth Maul sorozatának kiadását.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jó volt az első rész. Tetszett a narratíva, ahogy Mault felvezették. Nagyon állatias aki vissza van fogva. Érdeklődve várom a folytatást. :) Ja és szegény ratharok. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Darth Maul képregény egyik főszereplője egy új karakter, egy Eldra Kaitis nevű Jedi Padawan lesz. A sorozat 4. kötetének borítója:

darthmaul4.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az a csapos a Nar Shaddán annak a csaposnak az apja, aki a Leszámolás a csempészek holdján című történetben is szerepelt? Ha jól látom ott van a fia is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi ezt is! Nagyon jó ez a miniszéria, remélem jövőre a szukits ezt, és az Obi-wan és Anakint kiadja majd.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Bízzunk benne. A miniszériák közül nekem is ez a kettő nyerte el leginkább a tetszésem. Illetve még a Shattered Empire.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Köszi. :)

Nekem az Obi-wan&Anakin és ez is nagyon tetszik. Továbbá nekem még ami bejövős volt, az a Lando mini. Azt hittem csalódás lesz, de elolvasva nekem nagyon tetszett.

Szerkesztve: - Bence1997

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ