Ugrás a kommentre

Snoke fővezér az EP8-ban


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mér', ott vannak, nem? :P:hehe:

Mondjuk a kifigurázása nem vág annyira témába, révén a topic címe az, hogy az "eredet", de inkább valami általánosabb címet adtam a topicnak, mert azért kicsit kezd az átláthatatlanság irányába elindulni az, hogy a beszélgetéseket ezer felé tördeljük szét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a nyúzottképű sz*rkeverő ugrott be róla a Hannibalból. :D

Amúgy érdekelne hogy fogjuk-e majd Erőhasználat vagy spádéforgatás közben látni.

Remélem a randa vigyorán kívül fog még villantani valamit. :D

 

 

Én maradok a Jigsaw vonalon:

"Game over!" :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy érdekelne hogy fogjuk-e majd Erőhasználat vagy spádéforgatás közben látni.

Remélem a randa vigyorán kívül fog még villantani valamit. :D

Hát sajnos erre ne nagyon számítsunk. Snoke karakterével a film nem fog annyira foglalkozni, ezt maga a rendező mondta. Így a fővezért a 9. epizódban fogják kibontani.

Meg amúgy ha megnézzük, az eddigi 2 trilógiánál is a főboss csak a 3. részben mutatta meg, hogy mit is tud, addig csak mellékvágányon volt. Itt is ez fog szerintem történni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sajnos erre ne nagyon számítsunk. Snoke karakterével a film nem fog annyira foglalkozni, ezt maga a rendező mondta. Így a fővezért a 9. epizódban fogják kibontani.

Azért én számítanék reá. Nem egetrengető dolgokat akarok tőle látni.

 

 

Meg amúgy ha megnézzük, az eddigi 2 trilógiánál is a főboss csak a 3. részben mutatta meg, hogy mit is tud, addig csak mellékvágányon volt. Itt is ez fog szerintem történni.

Remélem tévedsz. Nem azt várom hogy minden tudását egyből felfedje. Valamit azért mutathatna nekünk abból amit a tarsolyában tartogat.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli. Egy ilyen poénra mit lehet reagálni? :) Nyilván nem jigsaw Snoke.

Persze. Nem erre értettem, én csak a külső hasonlóságot próbáltam hangsúlyozni, de nyilván elfogult voltam a találatommal kapcsolatban, mert senki nem írta, hogy: "jé, tényleg..ez mekkora!" Pedig pár durva ütés és egy löttyentés Alien-sav elég is lenne hogy a baloldali képből a jobbos legyen. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke szerepe szerintem annyi lesz kb. mint a TFA -ban, csak itt élőben láthatjuk majd. És nagyon remélem, hogy ha keveset fog is szerepelni, azért tényleg mutat valamit, merthát ott vannak a testőrei is. Én eltudnák egy olyat képzelni, hogy a hajón, amin lesz a főhadiszállása, Kylot fogja képezni egy kicsit - hiszen mondta a 7 végén, hogy ideje befejeznie a kiképzését. Ha egy ilyen jelenet lenne benne, meg még irányítaná az embereket, én már ennyivel beérném. Kb. ennyi is lesz a hírek alapján. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eltudnák egy olyat képzelni, hogy a hajón, amin lesz a főhadiszállása, Kylot fogja képezni egy kicsit

Az azért ütős lenne, ha miközben Luke Reyt képzi, addig párhuzamban látnánk, hogyan képzi Snoke Kylót. Biztos van a két módszer között némi kontraszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az OTban Palpit az elsőben nem is láttuk, 2.ban csak hologrammként, aztán a 3. kb csak róla szólt. :D :D

PS: na nem mintha azt mondanám,hogy itt is ezt a sémát fogják követni. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A hupikék szemű olyan mintha leöntötték volna savval a fejét. :D Ez már a bábú lesz, nagyon realisztikusan néz ki.

Bár az eddigi képeken valószínűleg tényleg a bábu volt, a filmben nem az lesz. Ez érdekes, eddig tényleg nagyon arról szólt a fáma, hogy Snoke ebben a részben bábu lesz, de most Johnson elárulta, hogy valójában ebben az epizódban is CGI-jal jelenítik meg.

 

“No, it’s entirely a mo-cap performance, [creature designer] Neal Scanlan built a maquette that we had on set for lighting reference and to give the actors a sense of what it was going to feel like. And then we scanned that and [industrial Light & Magic] used that in their renderings, but Snoke will be an entirely CG creation.” - EW.

 

Nekem ez ellen nincs kifogásom, sőt furcsálltam is ezt a visszalépést. Bár nagyon jó animtronikus bábukat és maszkokat tudnak csinálni manapság, szerintem "színészetben" ezek akkor sem érnek fel a CGI-hoz, mert a bábú/maszk jelleg korlátozza a lehetőségeket. Nem véletlen lett az ep7-ben Unkar is megtámogatva.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.