Ugrás a kommentre

Snoke fővezér az EP8-ban


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a Snoke még halálában is érdekes. :hmm:

Persze, hogy az. Attól hogy pancser mód meghalt még:

- erős Erő használó volt

- elvileg se nem Jedi se nem Sith volt!

- elhappolta Kylot Luke elől

- az Első Rend élére állt és vezette a szervezetet

- látta a Birodalom felemelkedését és bukását miközben nem tudjuk mit csinált

- tiszta ocsmány és egy éktelen seb borítja a fejét

 

Főgonoszként bedobni vkit másfél rész erejéig felelősséggel jár egy SW film esetében. Ez nem a Vasember 3, ahol lazán el lehet jàtszani, hogy Mandarin nem Ben Kingsley és mindenki lesz@rja a dolgot. Ez a Star Wars ahol egyetlen snittet is szénné elemeznek az emberek pláne egy rejtélyes erőhasználatót aki a semmiből jött. 

 

Ezért Snoke-ot tessék szépen kifejteni a IX-ben. Nem érdekel hogyan, oldják meg. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Serkis azt mondta hogy ő már tudja a karakter sztoriját. Az ep.9 forgatókönyv első verziója mindenesetre elkészült. Ha a következő 1 évben bejelentenek egy könyvet ami Snoke-al foglalkozik akkor szerintem keresztet vethetünk rá, hogy erről a témáról szó legyen a következő részben. Ha viszont nagy lesz a hallgatás, akkor valszeg az ep.9-re hagyják a kifejtését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes az is, ami a VR-srácok videójában van. Voltak kinn a sajtóeseményen Londonban a premier után, és volt alkalmuk személyesen interjút készíteni több szereplővel is. Pisti megkérdezte Andy Serkis-t Snoke múltjáról, a sebeiről, stb... amire Serkis azt mondta, hogy ő tudja a választ a kérdésre, de ha elmondaná, az komoly spoiler lenne a jövőre nézve, így erre inkább nem válaszolna. Szerintem ha könyvet terveznének róla írni, akkor nem a "komoly spoiler" kifejezést használta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snokey szerintem megérdemelte volna hogy szerepelhessen a kilencedik részben. A halála amúgy egész ütős lett. Nagyban ecsetelte hogy látja a bekapcsolódó fénykardot, stb. és aztán nagyot koppant a koma.

Amúgy a kedvenc jelenetem tőle az amikor Hux-ot hasra rántja. Na az nagy pofára esés volt. Nehezen bírtam megállni röhögés nélkül azt a részt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Serkis azt mondta hogy ő már tudja a karakter sztoriját. Az ep.9 forgatókönyv első verziója mindenesetre elkészült. Ha a következő 1 évben bejelentenek egy könyvet ami Snoke-al foglalkozik akkor szerintem keresztet vethetünk rá, hogy erről a témáról szó legyen a következő részben. Ha viszont nagy lesz a hallgatás, akkor valszeg az ep.9-re hagyják a kifejtését.

Én örülnék neki, ha a következő filmben megtudhatnánk, hogy kicsoda is Snoke. De ha regényben mesélik el a sztoriját, az se zavarna. Csak tudjuk már meg, hogy ki. :D 

Egyébként csomó teória van a neten, hogy ő valamelyik régi karakter. Olvastam már, hogy ő Mace Windu, Ezra Bridger stb. :D Szerintem Snoke egy teljesen új figura a Sagában, akárcsak Rey, Finn, Phasma vagy Hux, és így tovább. Vagy nem tudom, hogy a rajongóknál honnan jöttek a feltételezések, hogy ő valamelyik régi szereplő. Esetleg volt valami bejelentés, nyilatkozat ezzel kapcsolatban? Csak mert én nem emlékszem, meg igazándiból igyekeztem a spoilerveszély miatt minél kevesebb Star Wars-os cikket olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben egy teljesen uj karakter! De ki ez mi ez eleg idősnek tűnik! De nem érezte senki yoda, palpi hogy van egy hatalmas erővel bíró személy a galaxisban! Mert hat bisztos hogy ott volt a közelben! Nem csak ugy jot hétfőn az ismeretlen régióból es mar kedden a legfőbb vezér lett! Meg ben solo közelében ott kellet lennie! Olyan nagy spiler ez az erőben hogy ilyen meg nem nagyon látunk! Legyint egyet es mindenki a padlón! Szoval           Bisztos hogy valami ősi master ez! De  vadert nagyon csípi az bisztos!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Arra már céloztak, hogy teljesen új karakter, szerintem ezen az ösvényen kell elindulni. :)

Mármint a készítők, ugye? Mert akkor végképp nem értem, sok rajongó miért gyárt elméleteket, hogy ő Darth Vader reinkarnációja, Obi-wan eltitkolt féltestvére, Mace Windu kifehérítve, Thrawn átfestve, Jar Jar Binks, Ezra Bridger, Lando Calrissian, Watto ormány nélkül és egyebek. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, caseyjones írta:

Mármint a készítők, ugye? Mert akkor végképp nem értem, sok rajongó miért gyárt elméleteket, hogy ő Darth Vader reinkarnációja, Obi-wan eltitkolt féltestvére, Mace Windu kifehérítve, Thrawn átfestve, Jar Jar Binks, Ezra Bridger, Lando Calrissian, Watto ormány nélkül és egyebek. :) 

Mert attól, hogy az alkotók állítanak valamit, az nem biztos, hogy igaz a jövőre nézve, hiszen előre nyilván akkor se vallanák be, hogy Snoke egy régi szereplő, ha igaz lenne. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke kapcsán kettős érzéseim vannak. Egyfelől természetesen kíváncsi vagyok a múltjára (Ki ő? Honnan jött? Miként tört egy birodalom élére? Hogy állította az oldalára a Skywalker örököst? Mi köze van Leiáékhoz? Stb...). Másrészről viszont, annak idején Palpatine-ról sem lehetett többet tudni az Ep4-5-6 kapcsán. Ez adott neki egyfajta rejtélyességet, misztikumot, félelmetességet. Az ismeretlentől való félelem érzését. Akkori véleményeket olvasva, úgy tűnik, hogy annak idején ennyi is elég volt az embereknek: ő a főgonosz, Vader mestere, a Birodalom vezetője.

 

Infómorzsákat biztos kapunk még Snoke-ról, viszont kétlem, hogy minden egyes vele kapcsolatos kérdés megválaszolásra kerül majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Mármint a készítők, ugye? Mert akkor végképp nem értem, sok rajongó miért gyárt elméleteket, hogy ő Darth Vader reinkarnációja, Obi-wan eltitkolt féltestvére, Mace Windu kifehérítve, Thrawn átfestve, Jar Jar Binks, Ezra Bridger, Lando Calrissian, Watto ormány nélkül és egyebek. :) 

Igen a készítők sejtették. :)

3 órával ezelőtt, redknight írta:

Rendben egy teljesen uj karakter! De ki ez mi ez eleg idősnek tűnik! De nem érezte senki yoda, palpi hogy van egy hatalmas erővel bíró személy a galaxisban! Mert hat bisztos hogy ott volt a közelben! Nem csak ugy jot hétfőn az ismeretlen régióból es mar kedden a legfőbb vezér lett! Meg ben solo közelében ott kellet lennie! Olyan nagy spiler ez az erőben hogy ilyen meg nem nagyon látunk! Legyint egyet es mindenki a padlón! Szoval           Bisztos hogy valami ősi master ez! De  vadert nagyon csípi az bisztos!

Mint ahogy többen írták is, szerintem se volt akkora májer, max. hatásosabb előadóművész. A tudatok összekapcsolásán kívül nem mutatott semmi olyat amit eddig ne láttunk volna.

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Snoke kapcsán kettős érzéseim vannak. Egyfelől természetesen kíváncsi vagyok a múltjára (Ki ő? Honnan jött? Miként tört egy birodalom élére? Hogy állította az oldalára a Skywalker örököst? Mi köze van Leiáékhoz? Stb...). Másrészről viszont, annak idején Palpatine-ról sem lehetett többet tudni az Ep4-5-6 kapcsán. Ez adott neki egyfajta rejtélyességet, misztikumot, félelmetességet. Az ismeretlentől való félelem érzését. Akkori véleményeket olvasva, úgy tűnik, hogy annak idején ennyi is elég volt az embereknek: ő a főgonosz, Vader mestere, a Birodalom vezetője.

 

Infómorzsákat biztos kapunk még Snoke-ról, viszont kétlem, hogy minden egyes vele kapcsolatos kérdés megválaszolásra kerül majd.

Birodalom nem volt. Szerencsétlen pont akkor pusztult el amikor hatalomra kerültek volna. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Snoke kapcsán kettős érzéseim vannak. Egyfelől természetesen kíváncsi vagyok a múltjára (Ki ő? Honnan jött? Miként tört egy birodalom élére? Hogy állította az oldalára a Skywalker örököst? Mi köze van Leiáékhoz? Stb...). Másrészről viszont, annak idején Palpatine-ról sem lehetett többet tudni az Ep4-5-6 kapcsán. Ez adott neki egyfajta rejtélyességet, misztikumot, félelmetességet. Az ismeretlentől való félelem érzését. Akkori véleményeket olvasva, úgy tűnik, hogy annak idején ennyi is elég volt az embereknek: ő a főgonosz, Vader mestere, a Birodalom vezetője.

 

Infómorzsákat biztos kapunk még Snoke-ról, viszont kétlem, hogy minden egyes vele kapcsolatos kérdés megválaszolásra kerül majd.

Igen, és lám mennyivel erősebb karakter lett Palpi azáltal, hogy kifejtésre került a múltja. ;) 

 

És ahogy fentebb kifejtésre került: fals Palpatine-nal összevetni, mert az ST folytatás, a IV-V-VI viszont galaxis teremtő volt. Mindenki a semmiből jött Vadertől elkezdve Luke-on át Yodáig és Palpiig. Viszont Snoke esetében jóval égetőbb kérdés tisztázni, hogy az I-VI alatt hol volt, hogy került elő 30 évvel később mint ilyen erős Erő használó. Szóval más nála a leányzó fekvése. Megjegyzem ezekre a kérdésekre én eleve a IX. résztől vártam a választ! Tehát ilyen szempontból a VIII. felé hiányérzetem egyáltalán nincs. Csak az nem tetszik, ha valaki azt mondja, hogy most, hogy Snoke halott, már nem is érdemes elvarrni a múltját, és nincs is rá szükség. Ez az, amiben abszolút nem értek egyet, és épp ezért az én várakozásom a IX. rész kapcsán egyáltalán nem alakult át azzal, hogy Snoke kettévágódott, mint egy zsíros kenyér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vitatom, hogy Palpatine érdekesebb karakter lett az előzményfilmek után. Ahogy azt sem, hogy Snoke kapcsán szükség van válaszokra, amik mint írtam, engem is foglalkoztatnak. Viszont ha az Ep9 után is megválaszolatlanul maradnak bizonyos kérdések, a karakter nem lesz kevésbé működő. Ahogy Palpatine is működött a régi trilógiában minimális infóval. Más kérdés, hogy Snoke és Palpatine esete nem egészen ugyanaz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ráadásul minek kellene foglalkozni a IX-ben olyan karakterrel ami már meghalt? Könyvekre és sorozatokra maradhat.

Ezt a nézőpontot egyszerűen nem tudom elfogadni. Snoke az egész folytatás, ST egyik kulcskaraktere! Attól hogy meghalt, még az maradt, mert amikor belecsöppenünk az EpVII-ben a történetbe: ő a vezér, ő az, aki behódoltatta magának Anakin sarját, ő az, aki képes volt Bent megrontani és kvázi az egész alapplot az ő machinálásából fakad! Nehogy már azt mondjuk, hogy a 7-8-9 kerek tud lenni anélkül, hogy az egész szál elindítójának a motivációját, bizonyos keretek közt a történetét megismerjük? Az egész új trilógia teljessége múlik ezen számomra...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne, hogy a IX. részben még lesz szó a szétszóródott kis naív aszott szilváról. 

Miből gondolom ezt?

Ebből: (34:51-től Andy Serkis-t hallhatjuk pont ennek kapcsán!!!)

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye elhangzik egy olyan mondat Snoke szájából hogy '' Engem most már nem árulhat el senki sem ''. Ez még egy ok arra hogy visszatérjünk a Sith vonalra vele kapcsán és azon belül is a Plagueis teóriára. Vagyis Snoke-t a múltban valaki elárulta már csak az a kérdés hogy kicsoda és miért ?!

Szerkesztve: - mmateexd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Donát írta:

Ezt a nézőpontot egyszerűen nem tudom elfogadni. Snoke az egész folytatás, ST egyik kulcskaraktere! Attól hogy meghalt, még az maradt, mert amikor belecsöppenünk az EpVII-ben a történetbe: ő a vezér, ő az, aki behódoltatta magának Anakin sarját, ő az, aki képes volt Bent megrontani és kvázi az egész alapplot az ő machinálásából fakad! Nehogy már azt mondjuk, hogy a 7-8-9 kerek tud lenni anélkül, hogy az egész szál elindítójának a motivációját, bizonyos keretek közt a történetét megismerjük? Az egész új trilógia teljessége múlik ezen számomra...

Mi van ha Snoke is úgy kaparintotta meg a hatalmat ahogy Ben? Erre nem gondolsz? :) Le van az írva valahol, hogy az Első Rend Snoke műve?

4 perccel korábban, mmateexd írta:

Nem olvastam vissza mind a 12 oldalt csak néhányat, de ugye elhangzik egy olyan mondat Snoke szájából hogy '' Engem most már nem árulhat el senki sem ''. Ez még egy ok arra hogy visszatérjünk a Sith vonalra vele kapcsán és azon belül is a Plagueis teóriára. Vagyis Snoke-t a múltban valaki elárulta már csak az a kérdés hogy kicsoda és miért ?!

Ez így elhangzott? A "most már" nem volt benne, úgy meg teljesen más értelme van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.