Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

44 perccel korábban, Bomarr írta:

A Trials of the Darksaber lett a második. A Twin Suns a harmadik (utána Through Imperial Eyes, An Inside Man végül hátul a The Holocrons of Fate)

Köszi. Hát akkor nincs közizlésem.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell lezárta, megnyitotta, lezárta és megnyitotta ezt a topikot
  • 5 évvel később...

@Bomarr @Donát @Dzséjt esetleg maradt valami infó, hogy mennyien szavaztak ebben a versenyben? Csak ez hiányzik az összes megrendezett szavazás közül. A szavazólap Bomarr oldalán volt, de gondolom az már nem elérhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Bomarr @Donát @Dzséjt esetleg maradt valami infó, hogy mennyien szavaztak ebben a versenyben? Csak ez hiányzik az összes megrendezett szavazás közül. A szavazólap Bomarr oldalán volt, de gondolom az már nem elérhető.

Szóval a levelezés alapján Bomarr 16 eredményről számolt be októberben, de csak 1 héttel később küldte el Dzséjtnek az eredményeket privát üziben (gondolom).

 

image.png

image.png

 

Dzséjt aztán elküldte nekem, de én csak a nyerteseket láttam:

 

image.png

 

Szóval vagy Dzséjt is így kapta és akkor marad Bomarr 16-os értéke (ami nem a végleges, de sokkal nem volt több), vagy ha Dzséjt esetleg megkapta a szavazatok számát is privát üzenetben, akkor esetleg ő vagy Bomarr még tudhatja. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Elvileg október 18-ig tartott a szavazás, de ha Bomarr még 26-án se zárta le, akkor ez már nekem szürkületi zóna. :D Olyasmi lehet a résztvevők aránya, de várjuk meg mit mond (gyanítom olyan esettel állunk szemben, mint a Becsületbeli ügyben a két pilóta tanú, akiket mindenki várt, holott nem tudtak semmi perdöntőt mondani, Kaffee szerencséjére ez nem derült ki. :D ). Dzséjt feletted írta, hogy sajnos nem tudja a pontos számot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Köszi! Elvileg október 18-ig tartott a szavazás, de ha Bomarr még 26-án se zárta le, akkor ez már nekem szürkületi zóna. :D Olyasmi lehet a résztvevők aránya, de várjuk meg mit mond (gyanítom olyan esettel állunk szemben, mint a Becsületbeli ügyben a két pilóta tanú, akiket mindenki várt, holott nem tudtak semmi perdöntőt mondani, Kaffee szerencséjére ez nem derült ki. :D ). Dzséjt feletted írta, hogy sajnos nem tudja a pontos számot.

Mivel ilyen dinamika volt a szavazatokban:

okt 23: 12 szavazat

okt 24: 15 szavazat

okt 26: 16 szavazat

 

sokkal nem lőhetünk mellé a 16-tal attól tartok. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Dzséjt írta:

A privát üzeneteket nem is jutott eszembe megnézni, csak a lementett táblázatokat. :pfff: Ott megtaláltam Bomarr üzenetét, és beszéltünk erről, 16 szavazó volt a végösszeg.

Utólag bevallom, ezért írtam feltételes módban a lehetőségről, hogy esetleg nálad lehet a szám. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Donát írta:

Utólag bevallom, ezért írtam feltételes módban a lehetőségről, hogy esetleg nálad lehet a szám. :D 

Jó gondolat volt, ahogy a PM beírása is, mert anélkül eszembe sem jutott volna az üzeneteket is megnézni. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.