Jump to content
Sign in to follow this  
Fulcrum

Star Wars Celebration 2017

Recommended Posts

Mi lesz még itt emberek :clap: :clap: :clap:

És ez az első Celebration, amelyen Ford részt vesz :o

Szerkesztette: Bence1997

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy munkában vagyok és csak hang nélkül tudok csak néha ránézni a közvetítésre, de így is hülyének nézhetnek úgy vigyorgok :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mondjuk azért a stabil livestream sem lenne rossz (bár mondjuk ez úgy live, minthogy én Donald kacsa vagyok...). Egyik pillanatban még a nagy öregek ülnek bent, aztán már Lucas áll a színpadon, aztán hopp, már Kennedy is ott áll, most meg egy szót nem tudnak akadás nélkül végigmondani, ami a Fisher megemlékezés közepén k*rva jó... :angry:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mondjuk azért a stabil livestream sem lenne rossz (bár mondjuk ez úgy live, minthogy én Donald kacsa vagyok...). Egyik pillanatban még a nagy öregek ülnek bent, aztán már Lucas áll a színpadon, aztán hopp, már Kennedy is ott áll, most meg egy szót nem tudnak akadás nélkül végigmondani, ami a Fisher megemlékezés közepén k*rva jó... :angry:

Egyetértek :angry: Ugrálnak ide-oda, nekem szaggat is a stream :( Pedig döfi kis panel lenne ha normális körülmények között lenne levetítve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tök jó, hogy Fisher lányának hallhattuk az elejét és a végét. Miért a youtube-on kell közvetíteni? :facepalm:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Basszus, pont pislantottam. :D (Amúgy nem, de egy pillanatra nem tudtam hová tenni.)

Williams, élőben? WOW! :o

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csak most kapcsolódtam be, nemtom valamiért a youtube nekem délután fél hetet írt kezdésnek reggel amikor néztem icon12.gif Volt valami érdekes?

Stream stabilitás: akkor megnyugodtam, hogy a hiba nem az én készülékemben van :) De amúgy katasztrófa, nekem nem rémlik, hogy tavaly vagy tavaly előtt ilyen gané lett volna stream.icon15.gif

Szerkesztette: Darth Cupsy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csak most kapcsolódtam be, nemtom valamiért a youtube nekem délután fél hetet írt kezdésnek reggel amikor néztem icon12.gif Volt valami érdekes?

Stream stabilitás: akkor megnyugodtam, hogy a hiba nem az én készülékemben van :) De amúgy katasztrófa, nekem nem rémlik, hogy tavaly vagy tavaly előtt ilyen gané lett volna stream.icon15.gif

Lucas, Ford megjelent :D Ja és Liam, meg SJ beköszönt. Meg Carrie -re emlékeztek. És a bejelentett vendégek(Mark, Hayden, Ian, Billy, Anthony stb. )

A Stream -ről: folyamatosan akad, ugrik össze-vissza, meg nekem még tölt is :angry:

Tavaly nem volt ilyen, sőt semmi probléma sem volt, és ha jól tudom a 15 -ös Anaheim -i Celebration -nel sem volt problem.

Szerkesztette: Bence1997

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Volt valami érdekes?

Semmi érdekes, csak ilyen noname figurák lófráltak ott, a sokadik mellékszereplők. Mark Hamill, Harrison Ford (vajon hány rohamosztagost küldtek, hogy életében először kilátogasson?), Hayden Christensen (érte meg a rohamosztagosok másik fele ment :D), stb. Mondjuk Billy Dee Williamsnek adhattak volna valami gyorsítót. :) Meg valami George Lucas is beesett, róla már hallottam, de nem tudom hová tenni. :evil:

Azt nem értem, miért nem lehet ezt a Twitch-en is közvetíteni? Azt csak az ilyen livestremekre találták ki, és ezerszer stabilabb, mint a Youtube.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az ki? :P

Áh senki, csak egy bolond, aki zenéket ír, és akinek zenéiért több millió ember örjöng :P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mi a f*sz, szegény Andy-t le is kavarták? Pedig ő tuti nekünk magyarázott, nem a Celebrationon lévőknek. :lol:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Maul sztorija... :lol: "Jó fej" ez a Lucas:

GL: "Darth Maul is back."

Filoni: "And how is that going to work?"

GL: "I don't know, you solve it. But he is back."

:lol:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez