Ugrás a kommentre

Forces of Destiny


reaper

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Október 1-jétől folytatódik a Forces of Destiny sorozat, a soron következő epizódok:

 

1×09 - Newest Recruit ("Az újonc")

 

Sabine megpróbálja rávenni fejvadász barátnőjét, Ketsut, hogy csatlakozzon a lázadáshoz.

 

1×10 The Starfighter Stunt ("A vadászgép-mutatvány")

 

Padme és Ahsoka vadászgépeit egy droidhajó támadja meg.

 

1×11 Tracker Trouble ("Jeladó probléma")

 

Rey és Csubi megpóbál leszedni egy jeladót a Sólyomról.

 

1x12 Teach You, I Will ("Tanítani foglak")

 

Yoda fénykard-forgatásra tanítja Ahsokát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején csak én vettem észre, hogy picit furák a fénykard hangjai? Mielőtt még Ahsoka elveszíti az egyiket. :hmm:

Végig ilyenek a hangok, ha figyelsz rá..Szerintem a kardok gyakorló módban vannak. A Rebels-ben hallhattunk már ilyet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok feszültséget kelteni, de csak szerintem nincs értelme ennek az egész animációs sorozatnak? Vagyis egy van. El lehet adni velük ezeket. :D

 

https://kotaku.com/look-at-these-star-wars-forces-of-destiny-dolls-1794289619

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek. Amikor kijött a legelső akkor még reménykedtem. Ott kiderült, hogy a homoklakó lény, aminek csak a szemét láttuk, hogy néz ki teljes valójában. Gondoltam minden egyes rész ha csak picit is, de érdekesen bőviti majd az univerzumot. Ehhez képest az összes egy darab teljesen érdektelen akció-jelenetre van felhúzva. Már egy ideje nem is nézem az új részeket, de most erre a legutolsóra rákattintottam és dögunalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így gondoltam, a Jakkus részek legalább valamilyen szinten adtak valamit, de utána kőként zuhant a színvonal. Most tényleg az egy sztori, hogy Ahsoka és Padmé hogyan lő ki egy droid vadászt? Izgalmas...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkora mennyiség ömlik a rajongó nyakába, hogy valahol meg kell húzni a határt, ha a Star Wars mellett élete/más érdeklődési köre is van. Ahogy soha az életbe nem fogom elolvasni a Star Wars – Jedi Akadémia-t, úgy ez a kis animációs szösszenet sem érdekel. Ahhoz túl rövid az élet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.