Jump to content

Recommended Posts

Én is pontosan ebben reménykedem. Luke aktiválja a kardját.

Én már kezdek letenni erről. És nem csak a trailer kapcsán, hanem sajna a film kapcsán is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy mikor jön csak jó hosszú legyen :D

(meg jó lenne ha lenne benne Sonke, de ez csak plusz kívánság)

Szerkesztette: Jar-Jar Binks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem mindegy mikor jön csak jó hosszú legyen :D

(meg jó lenne ha lenne benne Sonke, de ez csak plusz kívánság)

Számomra Snoke nem igazán kívánatos a trailerbe. Max a hangja, ahogy korábban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Snoke -ról szerintem lesz 1 jelenet, de az is lehet, hogy csak a hangját fogjuk hallani.

Viszont abban szinte 100% -ig biztos vagyok, hogy az előzetesben végre megfogják mutatni Canto Bight -et. Illetve a Luke-Rey párosra is fókuszál majd a trailer. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Snoke -ról szerintem lesz 1 jelenet, de az is lehet, hogy csak a hangját fogjuk hallani.

Viszont abban szinte 100% -ig biztos vagyok, hogy az előzetesben végre megfogják mutatni Canto Bight -et. Illetve a Luke-Rey párosra is fókuszál majd a trailer. :)

Canto Bight-ben biztos vagyok én is. Viszont ha úgy vesszük Luke és Rey párosa lett érintve "bőven" az első előzetesben. Szerintem ebbe jobban belemenni nem kell, illetve ezt nem várom a 2. előzetestől.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Illetve a Luke-Rey párosra is fókuszál majd a trailer. :)

Én inkább várnám azt hogy a sötét oldalra fókuszáljon. Az ő szerepükről kevesebbet tudunk. Valamint egy megható Leia mondat sem lenne rossz. Szerintem azt minden rajongó élvezné :)

Szerkesztette: Jar-Jar Binks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes volt a TFA kampány is annó. Semmit nem kaptunk, majd mikor elindult a gépezet akkor ki lehetett vagy 30 percet rakni a filmből a trailerekből. :S :D

remélem most azért nem lesz ennyire durva.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mondjuk a promók nagyrészt ugyanazokat a képsorokat ismételték. A nagy trailerek után túl sok újat nem kaptunk. Itt-ott néhány új snittet el lehetett kapni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Gondolom, ha jön a nagy előzetes, akkor kapunk végleges plakátot is. Legalábbis a TFA, és a RO esetében így volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát ha egy hét múlva valóban előzetes, akkor szerintem már hétvégén jön a poszter, illetve ilyen kis tv-spotok, mint a 7 esetében is voltak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most jutott eszembe hogy mekkorát ütne ha mondjuk az előzetes végén Luke bekapcsolná a fénykardját és piros színű lenne. :saber_kylo:

Vagy valami olyan ami eddig filmben még nem volt, mondjuk sárga. Akkor lehetne agyalni hogy ezt most mi...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nálunk ez kedd hajnalban lesz elvileg. Hamill a Monday Night Footballt emlegette még a törölt tweetjében, amit 20:30-kor adnak az USA keleti partján, nálunk pedig 6 órával több van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez