Ugrás a kommentre

Trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Sajnos nem sok esélyt látok rá, de remélem hogy a főcím utáni utolsó snittben felvillan egy zöld fénykard pengéje. Mint tavaly a RO-nál amikor épphogy mutatták Vadert hátulról.

Az eddigiek azt sugallják, hogy Luke karakterét más irányba vitték. De nagyon szeretném, ha ez a vágyunk teljesülne! :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen! Elképesztő mennyire szép a fényképezés! És szerintem épp hogy jól visszafogták magukat. Benicio Del Torot, Laura Dernt és a kaszinóvárost például egyáltalán nem láttuk. Néhány kép pedig valszeg inkább megtévesztő jelleggel lett összevágva. Ez pont a jófajta trailer: eleget mutat ahhoz, hogy felkeltse a kiváncsiságot, de bőven hagy meglepetéseket a filmre (viszont az RO-val ellentétben itt már kész a film végső vágása; igy minden bizonnyal a látott snittek mind benne lesznek a filmben)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Start, libabőr, manly tears, repeat, libabőr, tears. :D

Egyszerűen leesett az állam. Amikor megrepedt a föld, olyan libabőrt kaptam ami kitartott egészen a végén, hogy csak na. Nagyon spoileresnek tűnik, ám a fontosabb jelenetek (kylo leia, rey kylo) szerintem külön részekből lettek összevágva.

Persze vannak benne TESBre re utaló jelenetek, nem is kevés, de mégse jutott eszembe miközben néztem mert annyira más volt a hangulata, és tudom hogy ennél sokkal több fog történni mint amit mutat.

Elképesztő látvány, és a zene amikor beindul...uhhh. Nagyon vártam ezt a trailert és eddig is vártam a film de most már alig bírom kivárni.

Később még írok róla ha jó lesz a fórum, mert még ülepednie kell. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen! Elképesztő mennyire szép a fényképezés! És szerintem épp hogy jól visszafogták magukat. Benicio Del Torot, Laura Dernt és a kaszinóvárost például egyáltalán nem láttuk. Néhány kép pedig valszeg inkább megtévesztő jelleggel lett összevágva. Ez pont a jófajta trailer: eleget mutat ahhoz, hogy felkeltse a kiváncsiságot, de bőven hagy meglepetéseket a filmre (viszont az RO-val ellentétben itt már kész a film végső vágása; igy minden bizonnyal a látott snittek mind benne lesznek a filmben)

 

Igen, elsősorban Rey szála miatt mondtam, de akkor nézzük sorrendben:

 

- Az elején Snoke beszél. Szerintem ezt biztos, hogy Kylonak mondja, hiszen a "Found you" az leginkább Kylora áll és nem Reyre.

- Aztán áttérünk Rey szálára. A lány egyértelműen megkezdi Luke-kal a tréninget. Kapunk egy extra képet az ősi fáról, amit hátborzongató környezetben keres fel Rey. Közben Rey arról beszél, ha jól értem, hogy valami különleges erő mindvégig ott szunnyadt benne eddig és segítséget kér.

- Egyértelmű, hogy Luke ledöbben Rey erején, ez jól látszik 0:49-nél. Ezt alátámasztja a mondandója is, miszerint csak egy emberben látta ezt mindeddig. Akkor nem rémisztette meg, most igen. Kyloról beszél. Ami ennél érdekesebb, hogy az égő romok közül kinyúlik egy gépkéz, ergo nem valószínű, hogy Luke gyújtotta volna fel a templomot, ha csak nem akarta magát is felégetni. Rey a trailer alapján eléggé nincs egy hullámhosszon Luke-kal. Kérdés, hogy milyen körülmények között hagyja majd ott a mestert.

- Megint visszaváltunk Kylora. Érdekes ez a fekete vágás az arcán. A plakáton nem látni ilyet, szóval valószínűleg ideiglenes lesz, egyfajta gyógyító csík. Az jól látszik, hogy dühében most is szeret törni-zúzni. Ezután jön az űrcsatás rész, amiben Kylo egy az egyben megidézi Anakint. Zseniális a párhuzam. Bevallom, itt a "kill it" előtt nem értem mit mond. Az biztos, hogy Leiával itt nem végez, hiszen elvileg ez a film elején lesz, és a trailerben is látunk olyan jeleneteket Leiával, ami ezután játszódik, ha jól rakom össze.

- Ezután jönnek az egyszerű "földi halandók" kezdve Chewie és a Porg közös jelenetével- a porg nagyon cuki, de kicsit kilóg ebből az egészből még mindig nekem. :D Majd jön Poe aki porig szeretné égetni az első rendet, majd Phasma vs. Finn

- Majd ismét visszaváltunk Luke-ra, aki azért menti az "Ez nem fog menni" kezdetű mondatát egy "...úgy, ahogy te akarod". A következő jelenetek alapján ezt is Reynek címzi

- 1:47-nél látni valamiféle jégfarkas hordát, ami nagyon vagány, mögötte pedig mintha egy jawa homokfutó elevenedne meg - de valószínűleg inkább egy ellenállás bázis, aminél később Leia is áll

- Ezután Rey merül alá egy tóba, és hasonló körülmények között látjuk most őt és Luke-ot, mint az előző jelenetben

- Majd Finnt vezetik épp valahová, mint fogoly - arckifejezése alapján úgy fest, hogy egy darabig búcsút inthetünk a viccelődő Finn-nek

- Snoke fővezér "Fulfill your destiny-je" nagy mantra, már Palpatine is előszeretettel használta. Figyelembe véve a későbbi jelenetet, ezt valószínűleg Reynek szánja

- Merthogy 2:00-nál Rey valószínűleg nem Snoke szájszagától dob hátast, hanem mert a Supreme Leader eléggé hátravágja az Erővel.

- Aztán a csattanó: Rey kéri, hogy valaki mutassa meg a helyét ebben az egészben, és Kylot vágják be ezután hasonló körülmények között. Ebből mondjuk sok mindenre következtetnék, de arra nem, hogy Rey átállt, mert annyira szelíden, kedvesen mondja ezt, mint aki megbocsátott Kylonak, de ennyi. Már ha tényleg neki mondja. De a fények eléggé hasonlóak. Kylonál mondjuk hullik a pernye, de ez a templomtámadásnál tuti nem lehetett, mert már ott a sebhely a fején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg ütős lett, még emészteni kell. :o

 

A látványvilág és maga a hangulat már ennyi alapján brutál jónak ígérkezik. :shocked: Az utolsó snitt Kylo és Rey kapcsán megtévesztésnek tűnik, legalábbis a 7 alapján nem lenne sok értelme, ha a lány Kylóhoz fordulna. Viszont elképzelhető, hogy úgy írják ki Leiát, hogy a hajón van, amikor Kylo kilövi azt? Ha az apja után az anyját is megölné, az eddig nem látott mélységekbe taszíthatná a karakter. Ez működhet is, ráadásul új jelenetet sem kell felvenni hozzá Carrie-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Kylo szét üti a sisakját abban érzék egy kis meghasonulást. Talán azért mérges mert Snoke Rey iránt jobban érdeklődik? Így akkor az apja szavai helytállóak lennének miszerint Snoke csak kihasználja Kylot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg ütős lett, még emészteni kell. :o

 

A látványvilág és maga a hangulat már ennyi alapján brutál jónak ígérkezik. :shocked: Az utolsó snitt Kylo és Rey kapcsán megtévesztésnek tűnik, legalábbis a 7 alapján nem lenne sok értelme, ha a lány Kylóhoz fordulna. Viszont elképzelhető, hogy úgy írják ki Leiát, hogy a hajón van, amikor Kylo kilövi azt? Ha az apja után az anyját is megölné, az eddig nem látott mélységekbe taszíthatná a karakter. Ez működhet is, ráadásul új jelenetet sem kell felvenni hozzá Carrie-vel.

Mint írtam alább, az űrcsata elvileg a film elején van, és már maga a trailer is mutat jelenetet Leiával későbbi részből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

. Viszont elképzelhető, hogy úgy írják ki Leiát, hogy a hajón van, amikor Kylo kilövi azt? Ha az apja után az anyját is megölné, az eddig nem látott mélységekbe taszíthatná a karakter. Ez működhet is, ráadásul új jelenetet sem kell felvenni hozzá Carrie-vel.

Látszik is hogy teljesen más a két jelenet. Támadják a hajót, épp a halállal néznek szembe és a háttérben mégis mindenki úgy sétálgat mintha semmi sem történne!? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, elsősorban Rey szála miatt mondtam, de akkor nézzük sorrendben:

 

- Az elején Snoke beszél. Szerintem ezt biztos, hogy Kylonak mondja, hiszen a "Found you" az leginkább Kylora áll és nem Reyre.

- Aztán áttérünk Rey szálára. A lány egyértelműen megkezdi Luke-kal a tréninget. Kapunk egy extra képet az ősi fáról, amit hátborzongató környezetben keres fel Rey. Közben Rey arról beszél, ha jól értem, hogy valami különleges erő mindvégig ott szunnyadt benne eddig és segítséget kér.

- Egyértelmű, hogy Luke ledöbben Rey erején, ez jól látszik 0:49-nél. Ezt alátámasztja a mondandója is, miszerint csak egy emberben látta ezt mindeddig. Akkor nem rémisztette meg, most igen. Kyloról beszél. Ami ennél érdekesebb, hogy az égő romok közül kinyúlik egy gépkéz, ergo nem valószínű, hogy Luke gyújtotta volna fel a templomot, ha csak nem akarta magát is felégetni. Rey a trailer alapján eléggé nincs egy hullámhosszon Luke-kal. Kérdés, hogy milyen körülmények között hagyja majd ott a mestert.

- Megint visszaváltunk Kylora. Érdekes ez a fekete vágás az arcán. A plakáton nem látni ilyet, szóval valószínűleg ideiglenes lesz, egyfajta gyógyító csík. Az jól látszik, hogy dühében most is szeret törni-zúzni. Ezután jön az űrcsatás rész, amiben Kylo egy az egyben megidézi Anakint. Zseniális a párhuzam. Bevallom, itt a "kill it" előtt nem értem mit mond. Az biztos, hogy Leiával itt nem végez, hiszen elvileg ez a film elején lesz, és a trailerben is látunk olyan jeleneteket Leiával, ami ezután játszódik, ha jól rakom össze.

- Ezután jönnek az egyszerű "földi halandók" kezdve Chewie és a Porg közös jelenetével- a porg nagyon cuki, de kicsit kilóg ebből az egészből még mindig nekem. :D Majd jön Poe aki porig szeretné égetni az első rendet, majd Phasma vs. Finn

- Majd ismét visszaváltunk Luke-ra, aki azért menti az "Ez nem fog menni" kezdetű mondatát egy "...úgy, ahogy te akarod". A következő jelenetek alapján ezt is Reynek címzi

- 1:47-nél látni valamiféle jégfarkas hordát, ami nagyon vagány, mögötte pedig mintha egy jawa homokfutó elevenedne meg - de valószínűleg inkább egy ellenállás bázis, aminél később Leia is áll

- Ezután Rey merül alá egy tóba, és hasonló körülmények között látjuk most őt és Luke-ot, mint az előző jelenetben

- Majd Finnt vezetik épp valahová, mint fogoly - arckifejezése alapján úgy fest, hogy egy darabig búcsút inthetünk a viccelődő Finn-nek

- Snoke fővezér "Fulfill your destiny-je" nagy mantra, már Palpatine is előszeretettel használta. Figyelembe véve a későbbi jelenetet, ezt valószínűleg Reynek szánja

- Merthogy 2:00-nál Rey valószínűleg nem Snoke szájszagától dob hátast, hanem mert a Supreme Leader eléggé hátravágja az Erővel.

- Aztán a csattanó: Rey kéri, hogy valaki mutassa meg a helyét ebben az egészben, és Kylot vágják be ezután hasonló körülmények között. Ebből mondjuk sok mindenre következtetnék, de arra nem, hogy Rey átállt, mert annyira szelíden, kedvesen mondja ezt, mint aki megbocsátott Kylonak, de ennyi. Már ha tényleg neki mondja. De a fények eléggé hasonlóak. Kylonál mondjuk hullik a pernye, de ez a templomtámadásnál tuti nem lehetett, mert már ott a sebhely a fején.

 

Ez jó.

 

Ráadásul Kylo sebhelye itt már begyógyult, szóval tényleg lehet, hogy ők találkoznak.

 

Vagy épp Luke-al békülne.

 

Amikor Kylo szét üti a sisakját abban érzék egy kis meghasonulást. Talán azért mérges mert Snoke Rey iránt jobban érdeklődik? Így akkor az apja szavai helytállóak lennének miszerint Snoke csak kihasználja Kylot.

 

Vagy az van, amit Donát is írt: képtelen volt megölni az anyját.

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első megtekintés után azt mondom, hogy nagyon extra lett! Nekem sokkal jobban tetszik, mint az előző, amit valamikor áprilisban vagy mikor toltak elénk (de persze az is egy kifejezetten érdekes trailer). Csak sajnos szerintem egy kicsit sok minden derül ki belőle... Leia hercegnőt egyébként nagyon szívszorító volt látni Carrie Fisher halála után.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kicsit később, csak tízkor tudtam megnézni a trailert, de... Hűűűűazanyjááátamindenitvaaaaóóóó! Nem is tudom, mit mondjak. Nagyon jól össze lett rakva. Kérdéses számomra is, hogy ami spoileres infónak tűnik, az nem-e csak egy ügyes vágás eredménye, de még ha igazi is (erősen kétlem, azért a Disney ilyet nem követ el), akkor is, hűha.

A látvány és a hangulat mellbevágó. Nagyon jó látni, hogy Johnson már nem játszik biztonsági játékot. Bár itt is lesz egy szárazföldi csata lépegetők ellen, mivel ebbe bevonják a légierőt és ahogy elnéztem, a szárazföldi erők is komolyabb szerepet játszanak, egyáltalán nem lesz hoth-i csata utánérzet (eleve, a környezet is totál más). Amúgy nagyon tetszik, hogy az Első Rend kötelékében van néhány AT-AT. Ahogy azt már többször kifejtettem, nekem baromira fura, hogy az ep3-ról az ep4-re minden korábban használt haditechnika eltűnt (ezt persze a TCW, a Rebels és a Rogue One már árnyalta, hiszen a Lázadóknál ott vannak az Y-szárnyúak, a Birodalom használ Gozantikat és Arquitens könnyű cirkálókat és még Juggernautuk is van. Az Első Rendnél már okésabb volt, hiszen ők nem leváltották, hanem újabb modellekre cserélték régi hajóikat, de az új modell is új hajó, márpedig azért az Első Rend korlátozottabb lehetőségekkel bírt, mint a Birodalom, így fura, hogy ők is kitakarítottak mindent, ami régi birodalmi. Nos, Johnson ezen a képen árnyal azzal, hogy AT-AT-k is lesznek az AT-M6-osok mellett a crait-i csatában.

Amúgy a Finn vs. Phasma összecsapás hátterében mintha AT-ST-kre hajazó lépegetők parkolnának. Egyértelműen egy Első Rend bázison vannak, Finn is a Rend egyenruhájában feszít. Úgy néz ki, Phasma revansot akar venni, de Finnék ténykedése is kirobbanó lehet, mert az a bázis nagyon ramaty állapotban van. :)

Érdekes Leia helyzete. Mi van, ha két csata is lesz a filmben? Úgy értem, a D'Quarról kiűzik őket, de ez talán nem lesz egy hosszú és túlságosan véres ütközet, ám a Craitről is menekülni kényszerülnek végül, ami már az Ellenállást is komolyan megtépázza. És talán ebben hal meg Leia, a trailerbe meg mindkét csatából vágtak be?

Amúgy felépítésében nekem a film egyelőre az ep3 és az ep2 keverékének tűnik. Nyitásként egy űrcsata, aztán hőseink elszeparálódnak, végül jön egy nagy felszíni csata, és a film végén a főhős átáll a Sötét Oldalra. Már ha persze Rey átáll, persze. De az azért durva lenne, akkor tényleg szakítanának már minden létező SW hagyománnyal.

De tényleg, az mennyire durva lenne, ha Leia meghalna, Rey átállna, Luke ott maradna hitevesztetten az Ahch--Tón, az Ellennállást meg szétzúznák? Akkor ez sötétebb véget érne, mint az ep3! De a sötét hangulatot az is érzékelteti, hogy Snoke előtt agonizálva lebeg Rey. Szegény lány, ebben a részben durva dolgok elé néz, úgy tűnik.

Na, összességében nagyon f*sza lett ez a trailer, már csak a film premierje jöjjön el. Nagyon várós ez a mozi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.