Ugrás a kommentre

Trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Én is jövök véleményt nyilvánítani. :) Hát ez a trailer minden várakozásomat felülmúlta, az biztos, hogy rengeteg meglepetést tartogat ez a film és nagyon sokat várok tőle, a bizakodásom pedig határtalan. És bár mindegyik trailer nagyon tetszett ami kijött az új érában, ez számomra az ep3 nagy trailere óta a legjobb előzetes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az a gond, hogy nagyon bennem van az öreg Hamill saját hangja, és bizony azon nagyon érezhető, hogy megöregedett (meg szerintem némi bagó és alkohol is rásegített). Stohl viszont még mindig ugyanúgy hangzik, mint a fiatal Luke. (Mondjuk nekem még mindig Rékasi Károly az igazi magyar Luke, de Stohlt még így sem tudom összepárosítani az öreg mesterrel.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos jó lesz! Én őt szeretném. Az egységességnek jót tenne. Amúgy a lent említett Rékasi hangja sem változott számottevően az elmúlt 20 évben. De Buci megoldja majd szerintem, hogy jó legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bízom Buciban. Ha az éles hangon rikácsoló Joker ment neki akkor szerintem az idősebb Luke is mehet neki.

Biztos menni is fog, ha ő marad Luke. Ahogy színházban is bármit el tud játszani, a hangjával is tud bánni. Joker nagyon jó példa erre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem, és íme a véleményem:

 

- Stohl szerintem jó. Már egy kicsit eleve mélyített hangon tolja. De lehet ezt még fokozni. Érdekes módon engem nem zavart itt most.

- Kylo és Poe magyar hangja is nagyon passzol, tetszett.

- Daisyé viszont egyáltalán nem, szerintem ő az egyik gyenge pont a trailerben.

- A másik pedig Snoke. Nem elég mély, nem elég öreges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos menni is fog, ha ő marad Luke. Ahogy színházban is bármit el tud játszani, a hangjával is tud bánni. Joker nagyon jó példa erre.

Mondjuk pont most néztem a Setét tornyot és Matthew McCnak a szokásos hangja helyett Bucit választották, és nem volta legmeggyőzőbb...na mind1. #WeTrustInBuci

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem, és íme a véleményem:

 

- Stohl szerintem jó. Már egy kicsit eleve mélyített hangon tolja. De lehet ezt még fokozni. Érdekes módon engem nem zavart itt most.

- Kylo és Poe magyar hangja is nagyon passzol, tetszett.

- Daisyé viszont egyáltalán nem, szerintem ő az egyik gyenge pont a trailerben.

- A másik pedig Snoke. Nem elég mély, nem elég öreges.

Egyetértek, viszont azthiszem az volt aki a 7-ben. És jó lesz az a kész filmre. Adnak Snoke ra hisz a BD re is csiszoltak a hangján a mozihoz képest! Jó lesz az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag hamarosan várható egy újabb előzetes, aminek a hossza 1 perc 31 másodperc lesz. Ha igaz, akkor én szívesen látnám benne Rose, DJ, Holdo admirálist, illetve Canto Bight -ot, meg az Első Rend vs. mindenki felállást. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag hamarosan várható egy újabb előzetes, aminek a hossza 1 perc 31 másodperc lesz. Ha igaz, akkor én szívesen látnám benne Rose, DJ, Holdo admirálist, illetve Canto Bight -ot, meg az Első Rend vs. mindenki felállást. :)

Na, úgy látom már több forrás is megerősíti az érkezését. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak. Hát nyakunkon a november. Túl közel nem is eshet a premierhez, de már alapból is közel van.

Fene a pofájukat, augusztusban kellett volna ez a trailer és kb most kellene ez az esetleges 1,5 perces.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.