Jump to content
Ody Mandrell

Premier megtekintés

Recommended Posts

Talán hamarabb lehet jegyet venni az első előadásokra mint gondolnánk. Amerikában pl. már hétfőtől megvásárolhatók. Vajon nálunk mikor kezdik árulni? Nem lennék meglepve ha már a jövőhéten.

Ki mikor tervezi megnézni és ami a legfontosabb, hol?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak örülnék, ha úgy lenne, mint tavaly a RO-nál, hogy este 7-8 körül kezdődnének az első vetítések, mert sokkal jobb volt úgy, mint az éjféli a TFA-nál, amikor már eléggé fáradt és dekoncentrált voltam. Szóval jó lenne az első előadások egyikén és valamelyik központi moziban. :) A mozit illetően nincsenek prioritásaim, csak legyen feliratos verzió. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem is jobb lenne az esti premier de szerintem a SAGA filmeknél ezt nem engedik meg. Meglátjuk. Nekem megfelel a Westend.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ha nem lesz esti, akkor természetesen az éjféli érdekel, fáradság ide vagy oda. Majd igyekszem kialudni magam előre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Pécs, Uránia. Remélem csatlakozol Pécsi!

Krande, merre jársz majd idén?

Akárhogy is, az elsőt kellene megnézni. annyi szívfájdalmam van, hogy egyre kevésbé kedvelem a 3D-t és eddig az első vetítés, mindig 3D-s volt..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csatlakozom Pildihez, ha lehet éjfél előtt is nézni, akkor inkább az legyen. A Westend maradhat, ha ezúttal sikerül angolul elindítani a filmet. :evil:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A magyarországi SW facebook szerint kedd 10:00 órakor országszerte kaphatóak lesznek a jegyek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csak ennyit:

"Star Wars Maraton (7. és 8. rész egymás után, 1 szünettel) minden mozinkban december 13-án szerdán, 15:30-kor." Ebből nekem este 8órai vetítés jön le

Szerkesztette: luke19

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Persze lesz elővétel simán a VIII-ra is, de én lehet bevállalom újra a VII-et is moziban. :D

Ja, meg a maraton csak 3D szinkronos lesz. :para:

Szerkesztette: luke19

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Sajna nálam a suli közbeszól, így marad december 16, szombat. Hogy hol az kérdéses, de mivel családi program lesz, így szinkronos vetítésre fogunk menni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

"A Star Wars: Az utolsó jedik című filmre jegyek kaphatók kedd 10.00-tól személyesen a Corvin mozi pénztáraiban!

Az online jegyvásárlás csúsztatva, kb. 10.45-től elérhető!"

Azért ez kicsit szemétség... A legjobb helyek elfogyhatnak mire online tudunk rendelni. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Idén tuti nem neten veszem a jegyet a premierre, mert 2 éve szívtam vele. Inkább kihagyom a keddi egyetlen előadást az egyetemen, ami pont 10-kor van. Áldozatokat kell hozni a jó helyért. :hehe:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez a két filmet együtt dolog még nem jelenti azt, hogy este nyolckor lesz a premier. :) Megint rohanós lesz ha így lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

"A Star Wars: Az utolsó jedik című filmre jegyek kaphatók kedd 10.00-tól személyesen a Corvin mozi pénztáraiban!

Az online jegyvásárlás csúsztatva, kb. 10.45-től elérhető!"

Azért ez kicsit szemétség... A legjobb helyek elfogyhatnak mire online tudunk rendelni. :(

A CC-nél úgy néztem, hogy az online vásárlás ugyanúgy 10 órától indul, bár tartok tőle, hogy gond lesz a rendszerrel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én bepróbálkozok a maratonnal az Arénában. Valószínűleg kimetrózok hogy személyesen megvegyem a jegyet, ugyanis nincs kedvem mégegyszer végigszenvedni a múltkori fiaskókat (bár az ajándék poszterek jól mutatnak a szobában :D )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nálam a premier megint otthon Kisvárdán lesz. Majd a haveri körrel lesz Debrecen. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mi Pesten nézzük de még szerintem nem is tudják a többiek, hogy mikortól lehet jegyet venni. :D Ezúttal nem hagytak sok időt a szervezkedésre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kár, hogy a bejelentéssel együtt nem adják meg az előadások időpontját. Úgy sokkal egyszerűbb lenne megbeszélni, hol nézzük meg együtt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez