Jump to content

Recommended Posts

Reméljük. :) Pár hete újranéztem Az Ébredő Erőt (mozi óta először), és bár el kell ismernem az első fele annyival sokkal jobb mint emlékeztem, hogy az valami elképesztő, onnantól, hogy megérkeznek a Takodanárara és Narancs Yodapilla bemasíroz a képernyőre, nálam továbbra is meredeken zuhan az élvezhetősége.

• Szomorú 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
2017. 11. 15. - 1:44 PM, Werebazs írta:

Na sikerült, meg van a jegy, utolsó sor legszéle.

Remek igazán örülök. Pécsi száma megvan, vele majd egyeztetek, Te amúgy ismered Őt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Remek igazán örülök. Pécsi száma megvan, vele majd egyeztetek, Te amúgy ismered Őt?

Még senkit nem ismerek személyesen a fórumról, vagy ha valakit mégis, akkor nem tudom, hogy ő rejtőzik a felhasználó név mögött. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na akkor ezen változtatunk. Idén akkor mini-fórumtali Baranya; Pécs, Uránia

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
20 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Na akkor ezen változtatunk. Idén akkor mini-fórumtali Baranya; Pécs, Uránia

Benne vagyok :) Vannak valamilyen tervek, hogy mennyivel kezdés előtt találkozunk, vagy mindenki jön, ahogy tud?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

18:00 kor ott leszünk a terv szerint. A büfé kínálatra is le akarok csapni. Pohár topperek biztos lesznek, de a Zsiványnál frankó érmék is voltak!

És hát tele lesz a mozi meg kell előzni a tömeget! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szinkronosan nézitek? 

A pécsi divízió. :D

Igen. Szinkron 3D. Itt az ELSŐ vetítés volt a szempont. Ha hollandul lenne török felirattal, akkor azt néznénk! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

18:00 kor ott leszünk a terv szerint. A büfé kínálatra is le akarok csapni. Pohár topperek biztos lesznek, de a Zsiványnál frankó érmék is voltak!

És hát tele lesz a mozi meg kell előzni a tömeget! ;)

Oké, ott leszek. Miről fogjuk megismerni egymást? Mondanám, hogy a Demjén-afrómról rám ismerhethettek, de igazából már rég le akartam vágatni, csak még nem jutottam el a fodrászhoz :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Majd egyeztetünk privátban! Arcképem itt van balra, bár ez egy morcos pillanat.. ;)

Demjén afróm nincs, sőt hajam se nagyon...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Sziasztok! Van valakinek innen még eladó premier jegye? Ezidáig azt se tudtam, hogy lesz-e keretem egy kis budapesti kitérőre, de azóta lett munkám megint és megoldódott a dolog... :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Pont 3 hét múlva szerda késő este kikerekedett szemekkel, csodálkozó tekintettel, egymás vállát veregetve fogjuk megjegyezni, hogy Rian apánk megcsinálta! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

óriási lesz. Nagyon várom. Főleg az olyan pillanatokat, amikből még hangulatképeket sem láttunk! új film, új sw film, új saga film. Komolyan nehéz elhinni néha. Luke mint mester? Aztaqurva! Hát hogy mennyire vagyok felcsigázva, az nem kifejezés!

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez