Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miért is ne egy f*sszopó részeg nyomorult ült mögöttem. Kb. 15 perccel a vetítés előtt beültünk, egyből feltűnt a hőzöngő hülye gyerek. És hát persze hogy odaszólt a jegyem elé, épp csak leültem rádobta a kabátját a fejemre, mert nem vette észre, hogy közben megérkezett valaki elé levette, "jajj bocs tesó ne haragudj" szöveg kíséretében, jó... "oké no para" mondtam, pár perc elteltével miközben folyamat harsányan pofázott, valamivel meglökte a fejem megint "ne haragudj"  és nyújtotta oda nekem a kezét, hát ezt nem fogadtam el, mert már nem azon a türelmi szinten voltam, de hátrafordultam és mondtam, hogy nincs gáz csak maradjon csendbe majd legalább a film alatt, erre elkezdett ott puffogni, hogy mi az, hogy csitítom. Egy csaj ült a gyerek mellet egyedül (szegény :( ) neki nem egyszer magyarázta a f*szságait a csaj meg nem győzte, mondani, hogy nem érdekli. Közbe hál'isten a becsempészett Soproni IPA közül valamelyik leesett, kiborult szépen odafolyt a lábam alá. Eközben a mellettem ülő csaj is megunta és szólt a személyzetnek, erre jött egy teremőr (vagy mi) az körbenézett, gondolom beazonosította a zavar keltőt, majd kiment, csávó csinálta tovább a fesztivált kisvártatva bejött valami "security", 55-60 éves faszi aki negédes hangon megkérte, hogy menjen ki, mert hogy szóltak, hogy zavaró tényező, persze sz*rnak a pofon az öregre csúnyán néznek szerintem helyben sz*rja össze magát. Csávót nem is érdekelte a dolog, még neki állt feljebb, hogy kifizette a jegyet ő ki nem megy. Közben én is szóltam ott a "security" jelenlétében, hogy a söröket is kiborították szépen alám, mintha nem is szóltam volna. Security balra el csávó továbbra is benn... nice. Ezután egyszer kiment utántölteni, majd ezekkel a szavakkal tért vissza "ott nyalják kinn a picsám" + magyarázott, hogy szétszed ott mindenkit aki szólni mert neki... így visszagondolva csak állt volna neki ha nem én kezdem legalább nem én vagyok a bűnös... persze filmről úgy lemaradok. Film kezdés után 5-10 perccel végre elkussolt már a cuppogást leszámítva amit egész film alatt csinált, minden esetre a film eleje nincs teljesen meg, mert még azon kattogott az agyam, hogy milyen válogatott módszerekkel kéne kirángatnom a sor közepére, ott a földre tenni és addig rúgni amíg mozog vagy le nem szednek róla. :angry::angry::angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, Cupsy, sajnálom, az ilyen borzasztóan el tudja cseszni az egész szórakozást. :(

 

Bocsi, srácok, hogy a film után nem tudtam maradni, de így még épphogy elértem az utolsó vonatomat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi, Werebazs, jó volt azért találkozni és bár ismerem a véleményeteket, Pécsi azért szerintem nyugodtan hallasd a hangod itt is, remélem megémésztitek, újranézitek, talán át is értékelitek idővel kissé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cupsy részvétem, írtani kellene az ilyet. Újrázd gyorsan a filmet kétszer nem fordulhat elő..

Én az utolsó előtti sor szélén ültem és nagyon közel az ajtó. A legutolsó reklámig nyitva volt és azon nyenyeregtek, hogy valaki nem tudta hogy 3D, és szemüveges és nem lesz jó és stb micsináljunk....a reklámokra nem is emlékszem mert azon izgultam, véget ér e ez az agyf@sz a filmig. A lucasfilm logóig elhúzták. De ez fasorban sincs az eseteddel.. Amúgy nem értem, velünk is volt szemüveges és tolta kettővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, csoli1138 írta:

Cupsy részvétem, írtani kellene az ilyet. Újrázd gyorsan a filmet kétszer nem fordulhat elő..

Én az utolsó előtti sor szélén ültem és nagyon közel az ajtó. A legutolsó reklámig nyitva volt és azon nyenyeregtek, hogy valaki nem tudta hogy 3D, és szemüveges és nem lesz jó és stb micsináljunk....a reklámokra nem is emlékszem mert azon izgultam, véget ér e ez az agyf@sz a filmig. A lucasfilm logóig elhúzták. De ez fasorban sincs az eseteddel.. Amúgy nem értem, velünk is volt szemüveges és tolta kettővel.

Az lesz, ma dolgozom, de holnap megyek megint. Hát azért az sem lehetett kellemes :para: Én is szemüveges vagyok, tény, hogy nem az igazi (háttérben lévő dolgok néha "szellemképesek", elmosódottak, ha rajtam van a szemüveg, ha meg nincs akkor nem is tudom olyan fura nem tudom körül írni, de nem jó érzés), de azért nem is nézhetetlen :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, csoli1138 írta:

Amúgy nem értem, velünk is volt szemüveges és tolta kettővel.

Én szemüveges vagyok, és fáj a fejem, ha a sima szemüvegemre még ráhúzom a 3D-set is... Szóval megértem a problémáját :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azért álljunk meg! Itt az a gond hogy nem tudta milyen előadásra váltott jegyet. Rólad ezt nem feltételeztem. Úgyhogy bocsánat, de nem értettem meg a problémáját!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a premier legrosszabb élménye az, hogy a TFA alatt mikor levette Kylo a maszkot, akkor elkezdtek páran nevetni, meg még mondta is valaki, hogy vedd inkább vissza. Pont, mint két éve. Gondoltam a maratonra értelmes rajongók jönnek, tévedtem. A másik kedvencem, hogy 10-15 perccel a TFA vége előtt 10-20 ember elkezdett kifele menni. Mondtam magamnak, normálisak vagytok? Most jönnek az egyik legjobb részek. De voltak olyanok, akik akkor mentek ki mikor Rey sétált fel Luke-hoz, vagyis 1-2 perccel a film vége előtt. Szerencsére utána a TLJ alatt semmi gond nem volt a közönséggel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, luke19 írta:

Nekem a premier legrosszabb élménye az, hogy a TFA alatt mikor levette Kylo a maszkot, akkor elkezdtek páran nevetni, meg még mondta is valaki, hogy vedd inkább vissza. Pont, mint két éve. Gondoltam a maratonra értelmes rajongók jönnek, tévedtem. A másik kedvencem, hogy 10-15 perccel a TFA vége előtt 10-20 ember elkezdett kifele menni. Mondtam magamnak, normálisak vagytok? Most jönnek az egyik legjobb részek. De voltak olyanok, akik akkor mentek ki mikor Rey sétált fel Luke-hoz, vagyis 1-2 perccel a film vége előtt.

Jézusom, ezek gondolkodtak egyáltalán, hogy egy maratonon vannak, aminek a végállomása a TLJ? :shocked: Az meg a másik, hogy átlagos, normális emberek mentek el. Én azt hittem, hogy egy ilyen maratonra legfőképp rajongók mennek el, a mezei filmnézők meg inkább elkerülik ezt. Hogy bírták ki ezek a Lucas féle filmeket akkor? :pfff:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Pécsi, Werebazs, jó volt azért találkozni és bár ismerem a véleményeteket, Pécsi azért szerintem nyugodtan hallasd a hangod itt is, remélem megémésztitek, újranézitek, talán át is értékelitek idővel kissé.

Én is örültem, hogy tallálkozhattunk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 14. - 10:56, csoli1138 írta:

Pécsi, Werebazs, jó volt azért találkozni és bár ismerem a véleményeteket, Pécsi azért szerintem nyugodtan hallasd a hangod itt is, remélem megémésztitek, újranézitek, talán át is értékelitek idővel kissé.

Úgy látom, Pécsi kollégát rendesen felzaklatta a film, azóta se reagált rá :P:(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, JakeSully írta:

Úgy látom, Pécsi kollégát rendesen felzaklatta a film, azóta se reagált rá :P:(

 

Fel. Nem tudom beszélhetek-e a nevében, talán ennyit nem bán: Azt mondta hogy egy öreg rajongónak ez sok volt. Tudok egyebeket is, de remélem belép és kicsit kifejti maga a részleteket..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felirattal láttam délben, aztán 6-kor és éjfélkor magyarul. Komoly kis menet volt. ;) Nyitott ember vagyok, fel is készítettek Odyék, hogy leteszem a hajam. Leesett az magától is... :) Egész nap a filmen járt az eszem, két vetítés között. Erős film. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénteken volt szerencsém először a filmhez, tegnap este pedig újfent beültem rá. Második alkalommal már sikerült beszereznem ilyeneket is. Természetesen a porgos-chewie-s poharat választottam. :) Mi mást is... 

25463961_1416155105167709_476488759_n.jpg

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Chewie & porg párosra nekem is fáj a fogam. Plusz a fénykardos Rey is jól mutatna az Ep7-hez kiadott roncsvadász Rey mellett. :) Az Ep8-as szériából eddig csak a preatorian őr van meg. Ahol másodszor néztem, ott nem volt pohár (pontosabban csak a Zsivány Egyeshez kiadott tavalyiak), viszont szereztem egy fémvödröt, amiben a popcorn volt. :D Ja, és 1000 ft-ért néztem, mert elszúrták a foglalásom. Így határozottan megérte a második nézés is. 

 

IMG_20171216_205834.jpg 

 

IMG_20171217_155252.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.