Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Melyek ezek? Nekem nem sikerült észrevenni.

Az első a spotban volt, nem is a teaserben, de ez az:

 

solo-1517788558.jpg?crop=0.9493049877350

 

Eskü, ha nem tudnám, hogy ez Ehrenreich, azt hinném, hogy Ford az.

 

A másik meg ez a jelenet:

solo.jpg

 

A kép nem a legjobb pillanatban eltalált, de ebben az egész snittben azt érzem, hogy ott az Han Solo.

 

És ha már itt árunk, Donald Glover is simán villantotta Lando Calrissiant ekkor:

 

a686da00-69d8-4ec4-bb74-e53203c3f615.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Dzséjt írta:

Amúgy szerintem, ha Ewan McGregort megszoktuk Obi-Wan Kenobiként, sőt már-már ő Obi-Wan Kenobi, akkor Ehrenreich-et sem lehetetlen elfogadni Han Solóként.

Pont erre gondoltam én is. Már csak McGregor miatt is érdemes nyitottan állni a filmhez. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezek jók. Szerintem nem is akartak görcsösen ragaszkodni, hogy Fordot utánozzák. Elég pár gesztus, grimasz és jó lesz. Remélem a filmben meggyőző lesz mert az számít, és nem a trailer. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Donald Gloverről van szó akkor bevallom elfogult vagyok. Nagyon birom a csókát. Szerintem egyértelműen jobb Lando lesz mint Billy Dee Williams. Utóbbival semmi bajom, de semmi különös. Glover szerintem szenzációs lesz. Aldennek nyilván magasabban van a léc, ott még nem lehet végső ítéletet mondani, de őszintén szólva, amikor a trailer elején szivatja a helyi zsernyákokat és tövig tolja a gázt a speederben úgy hogy közben Qi'ra elalélva néz rá... hát szerintem Solo a régi trilógiában sose volt ennyire -jobb szó hiján mondom- cool. De lehet csak azért mondom mert nem vagyok Solo fan. Lehet valami nagyon markáns régi trilógiás jelenet nem jut az eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Bomarr írta:

hát szerintem Solo a régi trilógiában sose volt ennyire -jobb szó hiján mondom- cool.

A "Bocs szivi - többre jelenleg nincs idő" jelentben azért eléggé bugyinedvesítően cool. :) De egyébként valóban jól hozza a trailerben a Solo figurát. A @Dzséjt által kiemelt két jelenetben nagyon működik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer maradéktalanul háttérbe szorította minden rossz érzésemet. Mind a színészek, mind a látvány pazarnak ígérkezik. Amikor Glover elmosolyodik az asztalnál, egy másodperc alatt megidézi Billy Dee Williams-t. De nem lesz gond Aldennel sem, az eddigiek alapján Han méltó megformálója. 

 

Az SW-hangulat csak nyomokban volt felfedezhető; de ez nem is gond, egy antológia filmnek pont az a feladata, hogy merjen elrugaszkodni az eddig látottaktól. Egy hamisíthatatlan űr-westernt várok, annak minden vagányságával és mocskosságával. A képkockák azt tanúsítják, hogy ezzel nem lesz gond. Sok-sok alvilág, lebuj, kantin, és e téren már csak egyetlen óhajom van: Jabba! Ha ő is szerephez jut, illetve a látványos akció és kellő csibészség garantálva van, akkor számomra ez már egy tökéletes film lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Donát írta:

Hm... hát a trailerben nem Csernák lett! :D Nekem amúgy kicsit kisfiús lett így a hangja... de elmegy. Emiliáé viszont egyáltalán nem tetszik. :( 

Nagyon meglepődtem volna, ha Ő lett volna. De az az igazság, hogy nagyon meghallgatnám vele a trailert, ha lehetne.. amúgy nekem bejönne szerintem így is.

14 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Spongya Solo :D Amúgy tuti, hogy nem ezek lesznek a szinkronok. 

Nem tuti, mint ahogy az ellenkezője sem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt bírnám ha Hevér Gabi szinkronizálná Han-t. Tóbiás és Qu'ra magyar hangja hangja úgy-ahogy okés nekem.

Csubit meg egy magyar medvének kéne szinkronizálnia. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.