Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

43 perccel korábban, JakeSully írta:

Egy internetes forrás szerint a következő hetekben bármikor megérkezhet az első teaser trailer!

 

 

Na ez teszik! Hisz a film is hetekre van ha úgy vesszük! 113 nap az 15-6 hét..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, JakeSully írta:

Egy internetes forrás szerint a következő hetekben bármikor megérkezhet az első teaser trailer!

Ebben lehet valami, mert egy másik magát megnevezni nem kívánó, de a produkció egyik tagjának unokaöccsének az unokabátyjához közel álló bennfentes megerősítette, hogy a trailer még a film előtt be lesz mutatva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Két slotja van a Disney-nem a hétvégi suprebowl-on. Az egyik szerintem 100%, hogy a párducé lesz. A másik vagy az Avanger vagy a Solo lesz.

Szerintem inkább az Avengers és a Solo lesz. A Black Pantherre ne pazaroljanak el egy super bowl slotot, amikor már a csapból is az folyik. Újat mutassanak. A Solo adja magát, mivel még egy képünk sincs a filmből. A premierig ennél jobb alkalom már nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Yoda József írta:

A Deadpool is szóba jöhet még :D 

Tudtommal az még a Fox tulajdona. Meg ha jól tudom, akkor valentin napra készülnek vmivel a filmmel kapcsolatban. :D 

 

Amúgy még pletykálják, hogy az A:IW mellett még a Hihetetlen Család 2. -t is promózni akarja a Disney a hétvégén. Remélem hogy nem, és kapunk végre valami Solo-féleséget. Azért na, vicces, hogy a nyári felhozatalból csak a Solo -nak nincsen valamire való előzetecskéje - hiszen ma a Hangya folytatása is megkapta már. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném hogy ennek szerepe lenne a trailer időzitésénél. Ha mást nem egy pár másodperces teasert januárban könnyedén kidobhattak volna ha akartak volna. A Zsivány Egyesnél például úgy kaptunk áprilisban teasert, hogy a film készítése még annyira messze volt a kész állapottól, hogy csak hónapokkal később ültek neki az újraforgatásoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de a Solonál az újraforgatás novemberre döntőrészt megvolt. Idén már csak nyúlfarknyi jeleneteket vettek fel. Januárra már sokkal jobban állt a Solo mint a Rogue One az áprilisi teaserénél, hisz ott még csak utána ültek neki a nagy újraforgatásoknak. Mondjuk ennek annyiból meg is lett az eredménye hogy az első teaser hemzseg az olyan jelenetektől amiknek nyoma sincs a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a hangulatot az is adja. Nem bánnám, én már bármilyen teasert szívesen vennék a Solo-ról. Az se baj ha a fele nem lenne a filmben. De látnánk a világát, hangulatát, a színészeket. A Solo film ötletéért nem rajongtam. És basszus ugyanitt tartok. A nyakunkon a dátum. Én a trailerre bíznám, hogy győzzön meg. Hogy végre elhiggyem, hogy a csempész megérdemel egy saját filmet. Csakhogy még nincs trailer. ÍGy nem tudom hogy mit várok. Ez nem is spoilermentesség már. Ez valami más. Nagyon érződik, hogy szar van a palacsintában. Remélem Howard nutellára cseréli a maradék időben..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Frenkie írta:

1000 % hogy  a Super Bowl alatt lesz. A legtökéletesebb időpont a legtöbb nézővel. Akkor nálunk majd hétfőn lesz.

Egy éve is a superbowl-on volt a nagy TLJ előzetes. 

5 perccel korábban, Bomarr írta:

Ha a film rossz az egy előzetesből szerintem nem fog kiderülni. Én már Transformers filmhez is láttam jó előzetest :)

Biztos jó film lesz és ez az előzetesből is látszani fog. Mint ahogy írták is, igazi fan service. Szerintem nagy siker lesz ez is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.