Ugrás a kommentre

Star Wars Battlefront II


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Na, akkor újra, íme a sztori trailer. Érdekes egy videóban látni Naboot és Takodanát, és úgy tűnik, a sztori nagyobb időintervallumot ölel majd fel, mert Kylo Ren is befigyel.

 

 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ez a videó többnyire a kampány átvezetőiből vannak összevágva, minimális összeget igényel.

 

A The Old Republic cinematic traileret kb. 250 000 USD/min nagyságrendűre taksálják. Ez azt jelenti, hogy 6 percnyi anyag 1,5 millió USD-be kóstál.

 

A The Clone Wars animációs sorozat részenként kb. 1 millió USD-ba került, és már így sem tartozott a legjövedelmezőbb sorozatok közé. Sokak szerint az idejében a legdrágább animációs sorozat volt a TV-ben, de ennek ellenére az animáció minősége messze elmaradt a közel realisztikustól. Ha Lucasnak nem lett volna nagy kedvence a projekt, akkor nem valószínű, hogy ilyen szinten megvalósulhatott volna. Meg is látszik, hogy a Rebels - amivel a Disney már tényleg pénzt akart csinálni - sokkal kisebb költségvetéssel rendelkezik, és mind animációs minőségben, mind évadok hosszában elmarad az elődtől.

 

Jelen állás szerint felettébb valószínűtlen, hogy a lenti minőségű animációval rendelkező animációs filmet/sorozatot kapjunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ez a videó többnyire a kampány átvezetőiből vannak összevágva, minimális összeget igényel.

 

A The Old Republic cinematic traileret kb. 250 000 USD/min nagyságrendűre taksálják. Ez azt jelenti, hogy 6 percnyi anyag 1,5 millió USD-be kóstál.

 

A The Clone Wars animációs sorozat részenként kb. 1 millió USD-ba került, és már így sem tartozott a legjövedelmezőbb sorozatok közé. Sokak szerint az idejében a legdrágább animációs sorozat volt a TV-ben, de ennek ellenére az animáció minősége messze elmaradt a közel realisztikustól. Ha Lucasnak nem lett volna nagy kedvence a projekt, akkor nem valószínű, hogy ilyen szinten megvalósulhatott volna. Meg is látszik, hogy a Rebels - amivel a Disney már tényleg pénzt akart csinálni - sokkal kisebb költségvetéssel rendelkezik, és mind animációs minőségben, mind évadok hosszában elmarad az elődtől.

 

Jelen állás szerint felettébb valószínűtlen, hogy a lenti minőségű animációval rendelkező animációs filmet/sorozatot kapjunk.

 

 

Thx.

 

Viszont akkor ez azt jelenti, hogy mondjuk 30/40 millió USD-ből + marketing ki lehetne hozni egy egész estés, akár mozis animációs filmet. Ez a technológiaszeritnem tökéletes lenne olyan Ep1 és Ep7 közti filmekre, amikben a filmekben is létező karakterek komoly szerepet kapnak.

 

Amúgy akkor ezek szerint egy 40 perces sorozat epizód olyan 10-12 millió USD-ből kijönne. Ugye asszem anno a vége felé a Jóbarátok egy 25(?) perces epizódja is - a színészekmiatt -6-7 millió USD-be kerülhetett.

 

Kíváncsi vagyok, hogy tokkal-vonóval életképes lenne-e egy nem gyerekeknek szóló főműsoridős SW sorozat akár országos jenki tévében, akár valami előfizetéses kábel/webtévében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Bár a trailer a játék motorját használja, azért nem így fog kinézni (azt valószínűleg egy high end PC sem tudná normálisan futtatni), de ettől függetlenül baromi jól néz ki a Battlefront 2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a többjátékos módban igen érdekes dolgok jöhetnek össze, mivel az nem veszi figyelembe a Star Wars kánont. Ezért volt nevetséges a DICE szövege az előző résznél, ahol azzal indokolták a többi rész mellőzését, hogy a kánon szerint az ep4-5-6-ban csak azok voltak, amiket a játékban láttunk... Aha, nem emlékszem, hogy Luke Skywalker párbajozott volna Sidiousszal az Echo bázison...

 

Szerencsére ezt a f*szságot már nem mondogatják a második résznél, így könnyen lehet, hogy Yoda megküzd Kylo Rennel a Naboon, miközben az Endor felett Poe Dameron harcol a Black One-ban a Scimitart vezető Darth Maullal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az IGN tervbe vette, hogy az egész játékot leadja videósorozatban? :roll: Választott szakmám leggyűlöltebb aspektusa ez, meg azok az emberek, akik végignézik így a játékokat, aztán véleményt mondanak róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Az IGN tervbe vette, hogy az egész játékot leadja videósorozatban? :roll: Választott szakmám leggyűlöltebb aspektusa ez, meg azok az emberek, akik végignézik így a játékokat, aztán véleményt mondanak róluk.

Nekem nagy szívességet tennének vele, mert csak az offline része érdekelne a játéknak (maga a kánon sztori), ami miatt önmagában nem hiszem, hogy megvenném. Véleményt nem mondok róla, max a sztoriról. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se tudom, mi a baj ezzel. Sok játéknál lehet mérvadó "belepillantani" a játékmenetbe, mielőtt súlyos összegeket fizetek ki érte.

A sztori mód engem is jobban érdekel, bár a pletykák szerint meglehetősen rövid lesz. A multy-t szintén ki akarom próbálni, viszont ezek nem túl megnyugtató hírek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Darth Sky írta:

Én se tudom, mi a baj ezzel. Sok játéknál lehet mérvadó "belepillantani" a játékmenetbe, mielőtt súlyos összegeket fizetek ki érte.

A sztori mód engem is jobban érdekel, bár a pletykák szerint meglehetősen rövid lesz.

Egy, a játékot nem bámulásra, hanem játszásra találták ki. Arra való a warez, hogy kipróbáld, vagy ha böcsületesebbet kívánsz, akkor a nyílt béta. Én is játszottam már eleget a BF2-vel ahhoz, hogy tudjam, érdekel. Én sem fogom most megvenni, majd az ep8 premierjekor jövő leárazáskor ráérek. Vagy még később. Súlyos 1500 forintot fizettem ki a teljes BF1-ért. Addig meg letöltöm.

De még ez sem baj, ha csak azért nézi, mert a sztorit szeretné tudni (bár utána mi értelme végigjátszani?), hanem tényleg az, amikor véleményt mond a videó alapján. Hogy sz*r játék, vagy kiváló játék. Ezt csak úgy lehet megállapítani, ha játszol, úgy nem, hogy bambulsz egy videót! Az nem ad játékélményt, ami miatt ez a játék készül. Amikor jön a f*szkalat, és azzal kezdi, hogy tíz percet nézett meg a játékból a Youtube-on, de ez vagy az egy ritka sz*r a játék. Khm... Hát száradt volna le a keze, amikor billentyűt ragadott. És ilyenből van több!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki mennyire követi a játékkal kapcsolatos híreket, de a napokba az EA felfedte az első szezon menetrendjét. Lényegébe december 5-én kezdődik a szezon és 31-én lesz vége. Összesen 4 hétre van lebontva az event.

Első hét 

12.05.

 - Ezen a napon választhatsz, hogy az Első Rendhez vagy az Ellenálláshoz csatlakozol. A választásod fontos, mert az event hátralévő ideje alatt a saját frakciódért küzdesz speciális kihívásokkal, amiknek frakció specifikus jutalmakat kapsz.

 - Ugyanezen a napon lesz a heti frakció kihívás is.

12.08.

 - Új hétvégi kihívás.

12.10.

 - Blast vasárnap.

Második hét

12.13.

 - Megérkezik a két új hős, Finn és Phasma. Játékbeli pénzel (kredit) oldhatóak fel.

 - Crait bolygó, ami egy új Galactic Assault térkép.

 - Egy új Starfighter  Squadron térkép, D'Qar.

 - Újabb Starfighter Squadron hős, Tallie az RZ-A2-es A-szárnyú vadászgéppel.

 - A játék sztorimódja is új tartalommal bővül, Resurrection címmel.

 - Új napi kihívások.

 - Új heti frakció kihívás. Ezen a héten lévő kihívás speciális, mert a győztes oldal az új hőséhez kap egy speciális ládát, amibe magas szintű fejlesztések vannak.

12.15.

 - Új hétvégi kihívás.

12.17.

 - Galactic Assault vasárnap

Harmadik hét

12.20.

 - Új heti frakció kihívás

 - Új napi kihívások.

12.22.

 - Új hétvégi kihívás

12.24.

 - Starfighter Assault Vasárnap

Negyedik hét

12.27.

 - Új heti frakció kihívás.

 - Új napi kihívások.

 - Ünnepi pályalista.

12.29.

 - Új hétvégi kihívás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három órája tolom a kampányt. Kiváncsi vagyok mennyi van még a játékból. A fentebbi videók kicsit ijesztőek voltak, mert úgy tűnt hogy nincs semmi kihivás, de ha az ember nem könnyű fokozaton tolja akkor ezen a téren nincs gond. A sztoriban van egy apróbb marhaság, ami érthető hogy belevettek játéktechnikai szempontból, de na...

Még épp hogy csak átálltunk a Lázadók oldalára de máris beosztanak minket Leia mellé? Hát igy kémként marha könnyű lenne kinyirni a Lázadás vezetőit. Kész szerencséjük hogy tényleg átálltunk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.