Ugrás a kommentre

Független Rendszerek Konföderációja


Nute Gunray

Melyik szakadár vezetővel szimpatizálsz?  

27 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik szakadár vezetővel szimpatizálsz?

    • Nute Gunray
      12
    • Wat Tambor
      6
    • San Hill
      2
    • Shu Mai
      0
    • Kisebb Poggle
      3
    • Passel Argente
      1
    • Po Nudo
      0
    • Tikkes
      1
    • Rogwa Wodrata
      0
    • Toonbuck Toora
      0


Ajánlott hozzászólás

A CIS legtöbb bolygója meg volt vezetve a Szeparatista Tanács által, akiket szintén megvezetett Dooku (őt pedig Sidious, szép dolog is ez :D).

Szerintem kiélezett hatásköri konfliktus jellemezte a szakadár Tanács és a Szenátus viszonyát. Az Utóbbi törvényhozásban megjelenő rendszerek alapvetően csak arra vágytak, hogy a korrupció és az áldatlan állapotok szűnjenek meg. Mikor ezt már nem látták biztosítva a Köztársaság részéről, bedőltek Dooku felhívásának és csatlakoztak a CIS-hez.

A Klónháború nem a Jók és a Rosszak heroikus küzdelméről szólt, ezt a már említett TCW epizód is megmutatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is várom a választ arra, hogy a Gunray által romba döntött Naboo miként is csatlakozik Gunray szervezetéhez ÖNKÉNT? :roll:

Ez nem fordulhatott volna elő semmiképp, viszont a Köztársaságot simán elhagyhatták volna. Ám ez nem jelenti azt, hogy automatikusan csatlakozniuk kell a Konföderációhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is várom a választ arra, hogy a Gunray által romba döntött Naboo miként is csatlakozik Gunray szervezetéhez ÖNKÉNT? :roll:

Mondjuk úgy hogy az NEM GUNRAY SZERVEZETE. Ő is csak egy tag, és amilyen fontos a Naboo (a TCW számos részében fontos szerepet kap) simán el tudom képzelni hogy Dooku, ráveszi Gunray-t, hogy ezután nyalja ki a naboo-iak s*ggét, és ezzel csábítsa őket a - gyenge és korrupt -Köztársaság ellenes - erős és sokatígérő - Konföderációba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megbocsáss de ez hülyeség. Épelméjű Naboo -i nem lenne része semmiféle Gunray neve által fémjelzett szervezetnek. Az EPII -ben is, tehát 10 évvel a Naboo -i invázió után, a bolygó tanácsa még mindig azt kéri számon Padmé -tól, miért nincs megbüntetve Gunray? Azt az ipsét senki nem fogja kimosdatni a Naboo -iaknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem alapjáraton egyik neimoidiai sem lesz kimosva a naboo-iak agyából. Még Lott Dod sem lehetett volna reklámarc, aki az öklével verve kiáltott rágalmazást a Szenátusban. Ezzel egyetértek, Naboo semmiféle formában nem csatlakozna egy olyan szervezethez, amihez a Kereskedelmi Szövetségnek bármiféle köze van. Még Jar Jar se venné ezt be, de talán még Panaka sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épelméjű Naboo -i nem lenne része semmiféle Gunray neve által fémjelzett szervezetnek.

Épelméjű? Én politikusokról beszélek :D

Hogy egy nem túl régi példát mondjak: Ugye mind emlékszünk még arra hogy az SZDSZ mennyire gyűlölte az MSZP-t, pár évvel később meg már koalícióban indultak.

 

A SW világában a politikusok meg legalább annyira ketyerék mint a valóságban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem alapjáraton egyik neimoidiai sem lesz kimosva a naboo-iak agyából. Még Lott Dod sem lehetett volna reklámarc, aki az öklével verve kiáltott rágalmazást a Szenátusban. Ezzel egyetértek, Naboo semmiféle formában nem csatlakozna egy olyan szervezethez, amihez a Kereskedelmi Szövetségnek bármiféle köze van. Még Jar Jar se venné ezt be, de talán még Panaka sem.

Kis szépséghiba, hogy a Naboo -i ünnepen volt egy pár Neimodiai -is. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis szépséghiba, hogy a Naboo -i ünnepen volt egy pár Neimodiai -is. :oops:

Hiba lenne egy kalap alá venni a neimoidikat. Nem minden neimoidi tagja a Kereskedelmi Szövetségnek. Kollektív bűnösség meg... a demokráciaféltő Naboo részéről képmutatás lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de a konkrét bűnös Gunray -el sose fújnának egy követ ebben biztos vagyok.

Szerintem Gunray se fogadta volna be a Naboo-t. Biztos megviselte az a tíz év hercehurca a bíróságokon. :) (szegény... :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.