Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál a nyolcadik epizódnak?  

82 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a nyolcadik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Hunner írta:

Hát Hölgyeim és Uraim :))) 3 nézes után is vigyorgok mint a tejbetök, muszály lessz megnéznem a hétvégén Magyarul is :))) egyre jobban imádom ezt a filmet  ,megvolt az IMAX ,3D angolul németül. Aludnom kellenne de meg nem tudok:))) bakker es hu es minden :))))Ti hogyvagytok vele

Én is ma nézem szinkronosan, nagyon várom mert kell, hogy bővebben tudjak írni róla. Elsőre sokkoló volt. 

 

Werebazs! Na ez így teljesen korrekt. 

 

Darth Porg! Tetszett? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Darth Porg írta:

Szinkron nagyon gáz: Luke és Leia is... zavart végig. :( Nem fogom szinkronnal nézni itthon soha, kb.

De legalább ugyanazok a szinkronhangok mint az előzőben? Mert azzal még kiegyezek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda Szacsvay László lett és teljesen vállalható, nem egy Versényi, de most komolyan: Tudtok jobbat? Én nem. Luke nekem tökéletes volt és Leia is.

Nyilván nehéz elmenni izések és pofonok közt, én meg voltam elégedve maximálisan a szinkronnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Szinkron nagyon gáz: Luke és Leia is... zavart végig. :( Nem fogom szinkronnal nézni itthon soha, kb.

Én is csak moziban nézem meg szinkronnal (+3D) anyu miatt, ő nem igazán van oda a feliratos filmekért. És meglátjuk, hogy IMAX-ben miféle verzióban lehet majd elkapni. De itthon szigorúan felirattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke-ról és Leia-ról is leesik a szinkronhangjuk: a csaj 25 évvel tűnik fiatalabbnak, fényes, csillogó hangszín. Sem Leia eredeti hangjához nincs semmi köze, de az arcához sem... vicces. Stohlt szeretem, jó színész. Fiatal maradt ehhez a szerephez, nem tudta korrigálni a 30 év változást, öregedést. Luke egy 40 körüli hangon beszél... nheee. Nekem mindegy, kivagyok a szinkronoktól SW ügyben. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 14. - 12:44, Donát írta:

Ti hallottátok az I have a bad feeling about this-t?! Sztem kimaradt a filmből. :o:D nem lepne meg amúgy. 

 

A teremben nálunk néhányan megtapsolták Snoke megölését. :lol: 

Az a poen, hogy Thripio mondaná ki a mondatot, de belefojtják a szót... ;) Ez nagy fainság, így hangzik el a filmben, hogy odagondolod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos én is megérkeztem a filmről. Nehéz mit mondanom. Vicces mert tudtam, hogy mik fognak történni, szinte mindent, de mégis olyan szépen és jól volt összerakva a film, hogy én izgultam, nevettem, utáltam, és sírtam is. Ezt még legalább jópárszor meg kell néznem, itthon vagy moziban (szerencsére már 2 verzió is van a gépemen :D ) mert viszonylag egyszerű a sztorija, de mégis rettentő tömör. Nehéz ezt a filmet elmagyarázni, annyira vegyesek az érzéseim,de persze pozitív irányba. Huhh ezt már hányan leírták előttem. Jelenetről jelenetre végigmehetnék mert mindenhez lenne hozzáfűznivalóm de persze nem teszem. Ez egy érzelmi hullámvasút volt. Ahogy Rey és Kylo cicáztak egymással aztán sosem lehetett tudni, hogy mi is fog történni, ki adja be derekát, ahogy Lukenál sem. Nem segít, segít, nem segít aztán mégis, sőt feláldozza magát a remény megörzésért, és ezzel jóvá téve a bűneit, már ha szabad így mondani. Nagyon hosszú volt a film, még ha nem is érződött annak, mégis úgy éreztem hogy nagyon sokan a háttérbe szorultak. Több Chewie, Phasma, stb stb elfért volna. BB8 egy kis rambó volt ebben a filmben, totál átvette R2 szerepét. És hát a nosztalgia faktorok, amiket azért megkönnyeztem. Luke és R2, valamint Luke és Leia, ami annyira szép volt h totál kész voltam, még ha nagyon rövid is. Tudom, hogy ez a film már nem róluk szól, és el kell lassan engedni őket és átadni a helyet az új generációnak, akikről azt kell mondanom, hogy érdemesek, de mégis nehéz. Mintha a gyerekkorom kéne elengedni. Persze biztos vagyok benne, hogy Luke-ot még látjuk viszont, legalábbis nagyon remélem a kövi részben mint erőszellem. Talán őt még egy picit korai volt kiírni. Annyi minden lehetett volna még abban a karakterben még ha csak a háttérből is. Yoda bábú egy picit zavart az első pár mp-ben valahogy nem illett oda, de aztán őt is imádtam. :) vicces volt mint mindig. DJ karaktere tetszett, rem látjuk még. Igazi kis Hondo. Holdo pedig...neki köszönhetjük a SW egyik legEPICebb jelenét. Ahogy elcsendesült az egész mozi és az a látvány ahogy becsapódik...eszméletlen. Bakker mennyi minden van még. :D Caito jó volt de annyira nem nyűgözött le, olyan átugrható rész volt számomra. Rey és Kylo kettőse, a kapcsolatuk, az érzéseik, és a kötődésük eszméletlenül jó volt. Snoke-ot megmondom őszintén sajnálom. Tudom hogy ezzel nagyon húztak és aláírom, Kylo marha jó lesz vezetőnek, ami szintén elég meglepő, viszont sok lehetőség lett volna akarakterben. Nagyon sok. Főleg h tényleg ekkora hatalma volt. Ilyen erőhasználatokat még sosem láttunk filmekben. A tróntermi csata a royal guardokkal eszméletlenül jó lett. Alig várom, hogy a renek tényleg feltűnjenek. És meglepetésemre, mert nem igazán tetszett eddig Crait, túlságosan TESB feeling volt, elképesztően szép lett és látványos, és megható is persze. Rose puszija aranyos volt, annyira nem illett oda, de jó. :) Nehéz mit mondani. Azokat is megértem akik nem erre számítottak és nem tetszett nekik, de én imádtam hogy szembe mertek menni mindennel amire az emberek számítottak (Rey eredete pl) Voltak azért negatív érzéseim is néhol, de ez a film eszméletlenül jó lett. A TFA egy remek felvezetést adott neki, amit aztán most le is csaptak. Amint vége lett már néztem volna tovább hőseink kalandjait.SAjnálom, hogy ha már Leia nem lesz benne, akkor Luke se. (fingerscrossed forceghost) Innen aztán bárhogylehet folytatni. Amúgy azt hittem a végén megjelennek más bolyókról a felmentősereg...és az sem... :D Nagyon jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megvolt az IMAX. Hááááát....odavert! Kezd tisztulni a dolog. Nagyon jó ez a film, bár nagyban más mint az elődei. Utoljára az EPII-nél éreztem ezt, csak most nincs negatív szájízem, csak a döbbenet. Írok majd a filmről általánosságban, viszont a karakterekről a saját topikukba emlékezek meg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem utoljára meg akarta magát mutatni mindenkinek ereje teljében... nekünk is. ;) Megadta a módját, tisztelet az Erő és Minden iránt, ami az életét jelentette.

 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Úgy látom, Pécsi kollégát rendesen felzaklatta a film, azóta se reagált rá :P:(

 

Zokogni tudnék. Leforgatták a világ legdrágább paródiáját. Amikor éppen magába szippantana, az az egyébként remek pillanatokat is felsorakoztatni  képes történet, akkor az óramű pontossággal adagolt infantilis geg (nem nevezném humornak) ökölcsapás belevág az ember arcába. Mintha szándékosan, direkt, csak azért is ilyenre csinálták volna, hogy a lucasi örökséget a sárba tiporhassák. Ez nem hozzánemértés, ez nem valami külső kényszer hatása, ez nem a véletlen műve, hogy ez ilyen lett. Ez a film egy jól eltervezett, tudatos rombolás egyik állomás, amely még nem ért véget. Ehhez képest az Ébredő erő egy remekmű, mert még Abrams sem mert alapvető dolgokat meggyalázni. Rian rendre szembeköpi a rajongókat a flegma nemtörödömséggel kidolgozatllanul hagyott karaktereivel (legfájobb Rey fakocka egyszerűséggel elrendezett "háttértörténete"). Ezt a filmet ha újravágnák, talán akkor is menthetetlen lenne. Visszaéltek a bizalmammal. Sajnálom, hogy ilyeneket kellet írnom. 

  • Nem értek egyet 3
  • Szomorú 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy két poénon én is néztem azért és talán kihagytam volna de csak egy kettő volt.

- Az elején amikor Poe és Hux baromkodik - de az még elment.

- Mikor Reyt fejbecsapja a hátulról érkező kard a számomra totál nem illett oda.

- Illletve a halott Snoke kilógó nyelvvel...totál elvette a hangulatot

De amúgy a többin totál jót nevettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, A pécsi írta:

Zokogni tudnék. Leforgatták a világ legdrágább paródiáját. Amikor éppen magába szippantana, az az egyébként remek pillanatokat is felsorakoztatni  képes történet, akkor az óramű pontossággal adagolt infantilis geg (nem nevezném humornak) ökölcsapás belevág az ember arcába. Mintha szándékosan, direkt, csak azért is ilyenre csinálták volna, hogy a lucasi örökséget a sárba tiporhassák. Ez nem hozzánemértés, ez nem valami külső kényszer hatása, ez nem a véletlen műve, hogy ez ilyen lett. Ez a film egy jól eltervezett, tudatos rombolás egyik állomás, amely még nem ért véget. Ehhez képest az Ébredő erő egy remekmű, mert még Abrams sem mert alapvető dolgokat meggyalázni. Rian rendre szembeköpi a rajongókat a flegma nemtörödömséggel kidolgozatllanul hagyott karaktereivel (legfájobb Rey fakocka egyszerűséggel elrendezett "háttértörténete"). Ezt a filmet ha újravágnák, talán akkor is menthetetlen lenne. Visszaéltek a bizalmammal. Sajnálom, hogy ilyeneket kellet írnom. 

Csak egy dolog. Szerinted Kylo honnan tudta Rey származását? Főleg ha a szülei régen meghaltak? Szerinted nem csak azért mondta neki ezt, hogy elvegyen tőle egy álmot, hogy felingerelje és maga mellé állítsa? És ez csak egy dolog az ezerből ami minimum kettős...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Én az első tiz percben kicsit aggódtam a poénok miatt, mert soknak találtam. De aztán a viccek egyre jobban elmaradtak. Nem is rémlik hogy az utolsó 40 percben bármi vicc lett volna. Snoke kilogó nyelve szerintem nem poénnak lett szánva.

Most néztem meg két kamerás változatot és mindkét verzióban hatalmas röhögés kísérte...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: akkor lehet hogy poén volt. Volt egyébként egy hasonló diskurzus a Trónoknál is. Ott mikor kijöttek az első képek a Vörös Nászról látszott hogy a levágott rémfarkasnak kifog lógni a nyelve és fan körökben óriási botrány volt hogy viccre veszik az egészet (ERRŐL a képről van szó). Szerintem a halottaknak egyszerüen kieshet a nyelve. Mégha vicc is, a holttestek sokszor valami kevésbé nemes pózban terülnek el. Szerintem ez belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.