Ugrás a kommentre

A Porgok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az EMPIRE címlap adta az utolsó lökést a topik megnyitásához. Ha egy ilyen tekintélyes lap a címlapon hozza őket, akkor valamit nagyon tudhatnak ezek a kis tollgombócok. De vajon mi lehet az? :D Ok, aranyosak. Ennyi elég lenne vagy van valami mélyebb dolog is a háttérben?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A Porgok

Pedig szerintem ők lesznek az emlékeztetők, hogy ez a franchise azért alapvetően gyerekeknek készült. Én bevallom anno például csiptem az ewokokat és a film legnagyobb poénjának tartottam amikor Wicket a saját parittyájával fejbeveri magát. Igazából igy mai fejjel is csak annyi a bajom velük, hogy az ewokos szál kicsit túl van tolva. Sok játékidőt kapnak és ennyire azért nem érdekesek. A porgok remélem a helyükön lesznek kezelve. Szerintem nincs baj azzal, ha csak aranyosak meg óbégatnak néha csak ne legyenek túlszerepeltetve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Cukik annyi szent, bár én remélem több lesz a szerepük mint hogy néha rikácsolnak egyet, meg aranyosan néznek. :D

Én meg remélem nem. Humorforrásnak jók, de annyi elég is lesz belőlük. Szvsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vagy gonoszok. Mint a szörnyecskék. :D

Luke valójában az őrzőjük, és azért vonult vissza, hogy biztosítsa, sose hagyhassák el a szigetet, mert elterjednének az egész univerzumban.

Seems legit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Bomarr írta:

Rian ezt akkor mondta mikor kérdezték hogy kivel könnyebb forgatni a porgokkal vagy Chewie-vel. Miután alaposan megdicsérte a Chewie-t alakító új szinészt utána mondta hogy a porgok kész rémálom... de forgatási szempontból.

Kár, pedig azt hittem, végül kiderül, rosszul fogadtuk a poént, és valójában a porgok eszik meg Chewie-t. Az mekkora fordulat lett volna. Szerintem verte volna az "én vagyok az apád" szöveget. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nem egészen, csak a porgos spotot hozzácsapták a trailerhez. :) De attól még jó videók!

Kíváncsi vagyok, Chewie tényleg megeszi-e végül a porgot. Kissé morbid poén lenne. :P 

Szerintem ez a porg fellógott titokban a hajóra. Örülnék ha megenné. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.