Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ez esetben akkor valószínűleg tetszeni fog, főleg, ha a téma is bejön :cry:

Jó szórakozást mindenkinek holnapra :)

Köszi! Az UFO-s téma biztos bejön. A négy film témája közül ez lehet magasan a nyerő. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bizony általánosítok. Filmes témában ott nincs épkézláb ember. Az új fórumrendszer semmit nem ér, ha a tagok ugyanazok. Ami sz*r, az szebb csomagolásban is sz*r marad. Márpedig itt idióták nincsenek. :cry:

DE Én! Rontom a színes vonalakat.

 

Egyébként minek nézi meg valaki az Indyt, ha nem is érdekli vagy nem szereti. Szerintem az ilyen pesszimista fikagépek mindenben a rosszat látják. Nem is próbálnak meg valami jót vagy elismerésre méltót keresni....akárhol...bárhol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen az oldalon nem sok ON volt. Nem hiszem el, hogy a Indy premierje után egy héttel, a régi fórumról kell egy Indy topikban irkálni.

Hol vannak ilyenkor a moderátorok?

 

Ide olyan hozzászólásokra van szükség, mint amit Modi írt. Köszi neki! :cry:

 

Én még nem folynék bele, majd holnap, ha Odyék is látták. (Egy friss első benyomás szerepel itt.) Utána ráérünk belemenni a részletekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén a lény meg nagyon sietősen távozik, ahhoz képest hogy pár ezer évvel azelőtt nagy régész volt (micsoda gyűjtemény!) most mindent tönkretesz, és szuvenírnek még Indy kalapját sem viszi el. De a javára írom azt az arckifejezést amikor ránéz az okkultista csajra, az valami frenetikus. "Tudásra vágysz, pici lény?"

 

SPOILER

http://img142.imageshack.us/img142/3672/pi...romindy4xc5.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Indy-s lényike akár még azt is mondhatná a csajnak hogy "You are doomed.". :yeah:


Amúgy ez a szemből nézeti kép csak engem emlékeztet valakire?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem hasonlít.

 

 

Amúgy én egy valamit nem értek egészen pontosan. :yeah: Ha ugye dimenziók közti átjárással utaztak, és a templom teteje volt a kapu, akkor minek kellett az űrhajó? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy látványosabb legyen a filmben. Ezek az ufók mindenre gondoltak... :yeah:


Szerintem nem hasonlít.


Amúgy én egy valamit nem értek egészen pontosan. :D Ha ugye dimenziók közti átjárással utaztak, és a templom teteje volt a kapu, akkor minek kellett az űrhajó? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy látványosabb legyen a filmben.Ezek az ufók mindenre gondoltak... :yeah:

Igen, ezt a következtetést vontuk le mi is a párommal. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem maga a lény képes dimenziók közt utazni, csak a megfelelő járművel. Ugyanúgy, ahogy mi sem tudunk repülni, vagy egy gepárd gyorsaságával haladni a sztrádán....


Ha ugye dimenziók közti átjárással utaztak, és a templom teteje volt a kapu, akkor minek kellett az űrhajó? :yeah:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem maga a lény képes dimenziók közt utazni, csak a megfelelő járművel. Ugyanúgy, ahogy mi sem tudunk repülni, vagy egy gepárd gyorsaságával haladni a sztrádán....

Nézd csak meg jól. Minden "szétbomlott" amikor felfelé szálltak :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztük az Indyt. Jó volt! Számomra teljesen hozta azt a feelinget, mint a korábbiak. Most már azt is tudom miért nem jött be egyeseknek a sztori. :yeah: Még meg kell nézni párszor, de nincs itt baj. Bár nem tökéletes film, néhol hibák is vannak, de ez nem sokat ront az összképen. Shia pedig jobb mint Indy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon tetszett! Igazi Indy-feelinges volt az egész. Jó volt Ford, túlzások nélkül jól hozta az öregedő Indy figuráját, de be kell vallanom, hogy minden korábbi előítéletem ellenére, amit fiatal társával szemben a képek alapján itt meg is fogalmaztam, Shia tényleg jobb volt. :D A zenére így első megnézésre kevésbé tudtam koncentrálni, de az End Titles alatt biztosan kiváló volt. :yeah:

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indy

 

Én egyébként nem hittem, hogy az Idegenek ennyire aktivizálódni fognak a végén. Aztán amikor a hiányzó fej a helyére került, már azt éreztem amit Indy. :yeah: Szegény Irina megkapta a tudást...méltó véget ért. Voltak igen csak félelmetes jelenetek is, pl. a hangyás, vagy az éjszakai temetős akció. Ezek mind-mind ütöttek. A poénok is ültek, Shia hajfésülése becsempészett a filmbe egy kis jampec feelinget, nem is beszélve a kávéházi bunyóról. Talán a sztori néhol nem volt egyértelmű, de azért bőven többségben voltak a pozitív élmények. Ha rangsorolni kellene a filmet, akkor én a második helyre raknám, holtversenyben a Keresztes lovaggal.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na pl amit te "igen csak félelmetes"nek írsz, azt én öncélúnak minősítettem .... "enyhe" Végzet temploma hangulat. (mármint hogy abban voltak ilyen potyán ijesztgetős részek)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem én is és még aludtam is rá egyet.Felemás érzéseim vannak a film iránt.Jó is meg nem is.Tulajdonképpen ugyanazt éreztem mint tavaly a Die Hard 4 alatt.Erőltetett jelenetek, csakhogy "Indys" legyen.Nem jó szerintem a történet vonalvezetése.Sokat ugrál a helyszínek között, de súlytalan az egész.Nem éreztem azt, hogy Indy tényleg veszélyben lenne mint az első 3 részben.Úgy gondolom, hogy rossz volt a forgatókönyv.

Persze a poénok nagyon jók voltak, de ez nem menti a filmet.

Végeredményben úgy gondolom, hogy olyan semmilyen lett.Ha ez lett volna az első, akkor szerintem nem lett volna legenda belőle.

Spoilerben megírnák pár jelenetet ami nagyon nem tetszett.

 

Tehát az elején amikor atomrobbanás van akkor Indy simán túléli egy hűtőszekrényben, ami ok hogy ólommal bélelt, de amikor kimászik simán sugárfertőzést kellene, hogy kapjon.

A mási kami zavart a temetőben lévő jelenet.Az ottani lények simán kinyírták volna őket hangtalanul a fúvócsővel.Nem, megvárják míg Indy lapáttal üti őket.Kiteltelen.

A harmadik, hogy egy felszálló UFO mellet ott áll 5 méterre Indy és semmi baja.

Sajnos nekem ezek a jelenetek elvették a kedvem tőle, túlzásokba estek mint a Die Hard 4-nél.Ok ,hogy kalandfilm, de ennyire ne rugaszkodjunk már el a valóságtól.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ezek a hibák mind olyanok, hogy az előzményekben is számtalan akadt belőlük. A valósághoz meg nem kéne hasonlítani az Indy filmeket. Én kb ugyanezt igyekeztem elmondani odaát az sw.hu Filmek fórumában, amikor a hiteltelenségekkel dobálóztak. :yeah: De persze értem mi a bajod vele, de ezek nem hibák. Gegek halmaza az egész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a film. Látványos, akciódús, humoros. A történetet kicsit nyögvenyelősnek értettem (gondolok itt arra, hogy volt pár céltalan pillanat), illetve a sci-fis szál nekem annyira nem jött be (idegennek éreztem egy Indy filmtől), de összességében szórakoztató mű volt.

Ha rangsorolnom kéne, én a harmadik helyre tenném. Azaz:

1. Keresztes lovag

2. Frigyláda

3. Kristálykoponya

4. Végzet temploma

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is rendben volt a film. Mondjuk örültem volna ha kicsit összeszedettebb a történet és kihagynak pár túlzást (pl. amikor LaBeouf a majmokkal liánozik), de egy jóféle matiné-filmnek elment. Egyébként meglepő mennyire jól müködött LaBeouf karaktere. Megjelenése kifejezetten feldobta a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.