Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A liánozást én is túlzásnak tartottam. :D Egyébként remek matiné szórakozás, ahogy itt előttem többen is mondták. Ennél nem is kell több. Aki történelmi utalgatásokra és tényekre vágyik, az nézze a Natoinal Geographic -ot vagy a Spketrumot. :P Továbbra is azt mondom, hogy semmivel sem nyújtott kevesebb szórakozást az új Indy film mint az elődei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ezek a hibák mind olyanok, hogy az előzményekben is számtalan akadt belőlük. A valósághoz meg nem kéne hasonlítani az Indy filmeket. Én kb ugyanezt igyekeztem elmondani odaát az sw.hu Filmek fórumában, amikor a hiteltelenségekkel dobálóztak. :D De persze értem mi a bajod vele, de ezek nem hibák. Gegek halmaza az egész. :P

Akoor én nöttem fel.Bevallom egyik Indy-t sem láttam már vagy 15 éve.Az emlékekből élek.Lehet, hogy azokban is voltak túlzások, de jobban lehetett rajtuk izgulni.Ez az új inkább mintha önmaga paródiája volna.

 

Átmentem tegnap én is kiváncsiságból az sw.-hu-ra, hogy miért szidják Lucast és kié volt az első hozzáaszólás amit megláttam?Hát a nagymesteré.Quarroné.Sokat nem változott az ürge.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akoor én nöttem fel.Bevallom egyik Indy-t sem láttam már vagy 15 éve.Az emlékekből élek.Lehet, hogy azokban is voltak túlzások, de jobban lehetett rajtuk izgulni.Ez az új inkább mintha önmaga paródiája volna.

 

Átmentem tegnap én is kiváncsiságból az sw.-hu-ra, hogy miért szidják Lucast és kié volt az első hozzáaszólás amit megláttam?Hát a nagymesteré.Quarroné.Sokat nem változott az ürge.

Az a mumus vagy mi? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nah végre én is megnéztem az Indy4et.

Hát vegyesek az érzések.

A közepéig simán 8as volt nálam, de a vége annyira elrontotta, hogy gyenge 7 lett.

És minél többet agyalok rajta annál inkább idegesítenek ezek a dolgok: Atombomba hűtőszekrénnyel...áááá.

A kocsis üldözésnél a kardozás, jesszusom, aztán amit nem hittem el, az indákon való lógaszkodás, és majmos "támadás".

Arról ne is beszéljünk, hogy a templomba, ahova lehetetlen bejutni, 30mp alatt bejutottak. Annyi akadályt akartak az útjukba állítani, és mindet sikerült a koponya segítségével egy másodperc alatt leküzdeni.

A végén az idegen...hát nem is tom. Odáig jó volt h a helyére tették a koponyát és onnan már tudtam h nő infótúladagolásban fog meghalni...de mikor felszállt az UFO, na onnan már megint fogtam a fejem.

Ami nagyon tetszett viszont az eleje a filmnek. A raktáras jelenet.

Remélem nem folytatják Indy nélkül, mert ha ilyen lesz, akkor az már csak egy B-C kategóriás kalandfilm lenne..

Azért persze még meg fogom nézni, mert ezek ellenére tetszett. ^^

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma véletlenül felballagtam az Indianajones.com-ra.

Videók közt egy új sorozat indult: Frank Marshall videó naplója az első hétről.

Elhangzik benne, hogy az első forgatási nap 2007. június 18.

Tehát napra pontosan egy éve kezdték el forgatni az Indy 4-et. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Egy vevő biztos van rá, csak lenne belőle egy - hútőszekrény, tarzan EDITION az még jobb lenne :)

Tényleg nem tudom, h olvastátok e, a Frank Darabont féle verziót, igazából én is csak az összefoglalóját, és olyan dologk vannak benne, : ugyanúgy a liános, vízeséses, hútőszekrényes nem túl reális és nem mindenkinek 100%-osan bejövő jelenetsorok + egy óriáskígyó aki lenyeli Indy-t, meg egy békává változó ember :D Na most kérdezem én, h mi lett a remény rabjai és a halálsoron készítőjével?? Elgurult a gyógyszere?? :) És internet szerte olvasható, h a "hüjelukas" miért nem fogadta el Darabont verzióját?? Hát ezért...És ez még Spielbergnek és Fordnak is tetszett? CsaK Lucas-nak volt esze?

 

Arról nem is beszélek, h milyen jó lenne ha a sorozat is megjelenne nálunk, és nem egy házilag barkácsolt szinkronos verzió létezne csak,dehát kis piac vagyunk blablabla, mégis Amerikában volt bukás, mert nem túl nyerő ha valamiből tanulni is lehet, és az embernek az eszét is kell használnia, és ráadásul inkább az európai történelemről szólt. De szerintem az egyik legigényesebb és kegszínvonalasabb sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, Darabont-nak ezt sikerült összehoznia, és, h szidta pedig minden netes okostojás Lucas-t, h miért nem fogadta el... Amúgy tényleg kíváncsi vagyok, h mi lett Mr. Darabont-al, mert idáig olyan alkotását sem láttam ami csak közepes lenne (az ifjú Indy-ben is a legjobb részeket Ő írta), ez meg egy nagy baromság...

 

Jah Lucasfilmes anyag Bluray-n, ez ön magában jóhír, de sajna nem jelent sztem semmit. Hiszen még az Indy 1-3-t sem adják ki mellette, pedig kitűnő alkalom lenne. Amikor a TPM nagy nehezen kjött DVD-n utána is évek múlva jött a 4-5-6 szóval sztem még itt is évek telnek el addig. A következő ami Lucasfilm ami Bluray-n is meg fog jelenni sztem az a The Clone Wars, de ez már egy picit OFF.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég! Ilyeneket írt bele Darabont? :oops:

Már ha igazi a forgatókönyv.

Amúgy a békává változó ember semmivel se elképzelhetetlenebb vagy radikálisabb mint az örök életet adó szent grál, vagy mint a frigyláda, szint úgy mint az óriáskígyó ami akár létezhetett is. Persze lehet hogy nagyon hülyén nézne ki filmben, de az ufók se voltak semmik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A békává változó ember nekem túlságosan mesei lett volna, ami számomra szintén idegen az Indy-ktől, akár az UFO-k. Legalábbis, amíg nem állnak elő valami reálisabb mitológiai utalással.

A kígyó még be is jött volna, csak Indy-t nem kellett volna megennie (az túlságosan a Tremors 3-at idézte volna :oops: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ha igazi a forgatókönyv.

Amúgy a békává változó ember semmivel se elképzelhetetlenebb vagy radikálisabb mint az örök életet adó szent grál, vagy mint a frigyláda, szint úgy mint az óriáskígyó ami akár létezhetett is. Persze lehet hogy nagyon hülyén nézne ki filmben, de az ufók se voltak semmik.

 

Azért a frigyláda, és a grál végülis a Bibliában is szerepel, és vannak akik már UFO-kat is láttak :oops: . De békává változó ember inkább tényleg egy mesébe való Azt viszont sajnálom, h így a magyar karakterek kimaradtak a sztoriból.

Pedig az ifjú Indy óta tudjuk, h magyarul is beszél Dr. Jones : "Dehogynem!" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 évvel később...
  • 3 hónappal később...
Az örömlányanyjukat, én tavaly 13 k-ért vettem :D
Ugyan, Phobos, erre minden díszdoboz esetén számítani lehet. :D Az veszi meg eredeti áron, aki nem tud várni és/vagy nem vállalja a kockázatot, hogy esetleg elfogy, vagy lejárnak a jogok, mire leáraznák. Ami nekem nagyon kell, azt én is mindig rögtön megveszem, de én nem is nézem utána, hogy mennyi lett volna az ára másfél év múlva. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.