Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
Nekem is ez volt az első, de hogy kerül oda a motor?

Három lehetőséget is látok:

1. Az 51-es körzet valójában motorkerékpár gyár, és a sok dobozban csak alkatrészek vannak. Ennél fogva a Frigyládát már feldolgozták, és ebből készült a legújabb LostArk-mobil 2008, melyet a képen is láthatunk.

2. A földből nőtt ki miután elültették a motormagokat.

3. Begurították.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három lehetőséget is látok:

1. Az 51-es körzet valójában motorkerékpár gyár, és a sok dobozban csak alkatrészek vannak. Ennél fogva a Frigyládát már feldolgozták, és ebből készült a legújabb LostArk-mobil 2008, melyet a képen is láthatunk.

2. A földből nőtt ki miután elültették a motormagokat.

3. Begurították.

Én az 1-esre tippelek. :) Annyira, de annyira nyilvánvaló....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három lehetőséget is látok:

1. Az 51-es körzet valójában motorkerékpár gyár, és a sok dobozban csak alkatrészek vannak. Ennél fogva a Frigyládát már feldolgozták, és ebből készült a legújabb LostArk-mobil 2008, melyet a képen is láthatunk.

2. A földből nőtt ki miután elültették a motormagokat.

3. Begurították.

4. A nácik ellopták a Frigyládát és azt a mocit hagyták ott hogy Indy ló helyett azon ülve üldözze őket

5. Spielbergék a mocin ülő személyekről akartak azon a helyszínen fotókat csinálni de mivel azoknak ráragadt a s*ggük a járgányra kénytelenek voltak azzal együtt lefotózni őket

6. Valójában lovon ültek de Sajla LeBlöff azt a verziót nem csípte és kierőszakoskodta a kép megváltoztatását

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indy olyan mintha alig öregedett volna valamit az előző óta, az a gyerek meg szerintem valami förtelem.

A Transformersben se bírom de ebben lehet hogy még jobban nem fogom bírni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fiatal gyerek minden korba beleillhet.

Nekem csak az a bajom hogy ez a majom játszik ebben a filmben. Szerintem a képeken úgy néz ki mint egy elcseszett selyemfiú.

Elég sok ismert meg ismeretlen fiatal színész él rajta kívül a Földön aki helyette játszhatná azt a gyereket de hát az se lenne mindegy hogy azok közül ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem majd akkor kritizáljuk, ha láttuk a filmet. Addig, ne adj isten, még alkothat valami jót is. De ha eleve úgy állunk hozzá, hogy ő tuti sz*r lesz, akkor nem valószínű, hogy változik a véleményünk.

Nekem a játéka ellen egyelőre semmi kivetnivalóm nincs mert játszani tud meg hát tényleg meg kell várni a filmet és aztán kell kritizálni.

A Transformersben tetszik ahogy játszik csak éppen magát a gyereket nem bírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már írtam lentebb hogy nem a tehetségével van bajom. Egyszerűen nem szimpi elvégre nem kell feltétlenül mindenki részére annak lennie.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már írtam lentebb hogy nem a tehetségével van bajom. Egyszerűen nem szimpi elvégre nem kell feltétlenül mindenki részére annak lennie.

Igen, vannak olyanok akiket nem csípünk, mert nem szimpatikusak. De azért a film remélhetőleg tetszeni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején én DiCapriot fikáztam ezerrel, erre föl meg manapság okésnak tartom a tehetségét. Shia-val pedig még annyi bajom sincs mint DiCaprioval volt.

DiCapriót én csak a Titanicban láttam. Nem azért mert nem bírom hanem mert így jött össze.

Shia-miának meg a tehetsége eddig nekem is okés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.