Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Annak idején én DiCapriot fikáztam ezerrel, erre föl meg manapság okésnak tartom a tehetségét. Shia-val pedig még annyi bajom sincs mint DiCaprioval volt.

DiCaprio már a Titanic-ban is jól játszott, csak az a film nem erről szólt. Shia meg ráadásul kapott egy jó színészt, hogy tőle tanuljon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó ez a kép :)

Én is csípem Shiát, már gyerekszínésznek is csíptem (bár még akkor nem gondoltam volna, hogy egyszer pl. egy Indy-filmben fog játszani), és nem találtam benne semmi kivetnivalót.

Viszont értem, amit Rog ír, hiszen én pl. totál elismerem Michael Caine tehetségét, viszont ha meglátom a vásznon, a hideg is kiráz tőle, annyira unszimpatikus számomra a fickó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nagyon jó csak nagyon keveset mutat. Pár részlet egy akció-jelenetből majd pár másodpernyi morzsa a filmből és már jön is a cim. Ahhoz képest, hogy a 'The Dark Knight' valamivel később kerül bemutatásra már sokkal többetmondó elözetest dobtak ki róla. Remélem hamarosan jön a nagy trailer is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látványos lesz az Indy4, bár ez az előzetes nem villanyozott fel különösebben. Sőt....az a premier plán amerikai zászló megindított bennem valamit, mélyen a gyomromban...

Az említett zászlón kívűl nekem minden nagyon tetszett, moziban nézős film lesz az biztos.A legnagyobb mikor Indy elvéti az ugrást. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérem szépen, el lehet halasztani az idei mozibemutatókat, persze csak ha keresni is akarnak valamit.

Ugyanis megvan az év filmje!

 

Hihetetlen jó! Elképesztő!

 

Egyszerűen ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

 

Márcsak egy dolog tud ebbe belepiszkítani, ha magyarul nem Csernák Lesz Ford!

 

Köszönöm Nektek George, Steven és Harrison!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanis megvan az év filmje!

Azért ne igyunk előre a Maci Laci bőrére. :roll:

 

Márcsak egy dolog tud ebbe belepiszkítani, ha magyarul nem Csernák Lesz Ford!

Lehet imádkozni. :yes:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márcsak egy dolog tud ebbe belepiszkítani, ha magyarul nem Csernák Lesz Ford!

De hát miért lenne más? Az Indy-filmeknél mindig ő volt, vagy nem? Ráadásul mai napig szinkronizál.

Én harmadjára úgy néztem a trailert, hogy Csernák hangját képzeltem hozzá. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy a 'The Dark Knight' valamivel később kerül bemutatásra már sokkal többetmondó elözetest dobtak ki róla.

A nagy TDKsat már vagy 50szer megnéztem és a fene se tudja hogy hányszor fogom még. Kíváncsi vagyok hogy emennek a nagy trailerjét hányszor fogom megnézni. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát miért lenne más? Az Indy-filmeknél mindig ő volt, vagy nem? Ráadásul mai napig szinkronizál.

Én harmadjára úgy néztem a trailert, hogy Csernák hangját képzeltem hozzá. :roll:

De mindig ő volt. De hát én mindent el tudok képzelni, Végvári Tamást(túlsáágosan öregíti) is szokták alkalmazni.

 

Ráadásul rendes mozi szinkron először lesz, ami az SW-nél rányomta a bélyegét hangminta elemzéses sztori.

Lehet, hogy az amcsik ragaszkodnak hozzá, és majd a masinájuk kidobja, hogy valaki tökmás a legjobb neki mert úgy egyeznek az adatok.

 

De valóban elképzelhetetlen nélküle Indy karaktere.

Lehet, hogy énis bepróbálom majd moziban. Márcsak, hogy leteszteljem a trailerszinkront, ami ugye még nem garancia, hogy a filmben is az lesz. Pl Anakin ep2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.