Ugrás a kommentre

Spoilermentes topik


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

A Bosszúállók régen kapott már előzetest, de jelenleg is agyon van reklámozva, hiszen legókészletek, meg főleg játékfigurák tucatjai keringenek már most a neten. 

 

Mondjuk a Solo hasonló helyzetben van a Deadpool 2 -vel. Kb. egyazon időben jönnek ki - +- 1 hét eltérés - de mindkettő körül pangás van már egy ideje. De szerintem a hónap végefelé beindul a szekér. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A többiek nem tudom hogy vannak vele, de én várom viszont a premier elötti napokig már nem nagyon kivánok vele foglalkozni. Persze ha jön egy új trailer az más, de engem már az eddigiek meggyőztek. Tetszik amit láttam ott leszek a premieren, de nem akarok konstans hype-ban égni. Az már megvolt a trailernél. Még van két hónap a premierig. Addig ha már Star Warsról van szó inkább az ep.8-ban merülök el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy  vagyok vele, hogy nem várom úgy, mint az ep8-at vagy éppen a Rebels utolsó  évadát. Ugyanakkor nekem sincs ellenérzésem a filmmel kapcsolatban, amit eddig mutattak, az tetszett és annyiból mindenképpen várom a filmet, hogy ott legyek a premieren, ami sokkal több, mint bármilyen más film esetén rólam elmondható. Szóval ez olyan "nem várom nagy lelkesedéssel, de örülnék, ha már láthatnám" formában van nálam. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be is határoltátok hova való ez a film az SW kánonba. :D

 

Az új érában számomra továbbra is érdektelen film. Amint lehet megnézem majd, ez alap.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ötlet kiváló. Ha már egyszer újra meglátogatjuk az első két trilógia közti érát akkor ennek a témaválasztásnak látom a legtöbb értelmét. Én igazából mikor a Disney felvásárlás előtt elgondolkodtam rajta, hogy mi az a Star Wars mozi amit szívesen megnéznék akkor az ez volt: egy film az alvilággal a középpontban. Úgyhogy nálam nagyon kettős a dolog: egyrészt most nem érzek különösebb hype-ot. Ezer meg egy másik dolog leköt. Ugyanakkor olyan nagyon nem lepődnék meg ha ez lenne a kedvenc Star Wars filmem. Pláne ha lesz benne Jabba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg úgy vagyok vele, hogy a Disney érában készült filmek eddig annyira jók lettek, miközben egyediek a maguk módján, hogy nem érzek okot a izgalomra, hogy vajon jó lesz-e a Solo film, vagy nem. Bennem most már megvan a bizalom, hogy ez is lesz olyan jó, mint a többiek, nem kell majd a készítőknek sem szégyenkeznie miatta. A Rogue One jut eszembe, hogy azzal szemben is voltak fenntartások, aztán milyen remek film lett... Az alvilági témának én is örülök, a TCW-ből is kiderült, hogy hálás téma és ezidáig még kevésbé kiaknázott lehetőség, amivel színesíteni lehet az SW univerzumot. Plusz nekem nagyon bejön Alden Ehrenreich Soloként a trailer alapján. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi, hogy két olyan rendezővel, akik munkájuk során durván lemaradtak az ütemtervről és az elmondások alapján káoszt okoztak, Howard simán felhozta a filmet ütemtervre úgy, hogy az elkészült anyag nagyját is újraforgatta, nem csak simán befejezte a filmet. Azért látszik, kinél van ott a tehetség mellett a rutin is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók a lények! Biztosan nem csináltak újakat a reklámhoz, hanem a filmben láthatóakat használták itt is. Nagyon kreatívak, csak megint egyet leszámítva nincs új kreatúra... na mindegy, ez attól még Star Wars! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.