Ugrás a kommentre

Luke Skywalker vs. Jyn Erso (NEGYEDDÖNTŐ)


Donát

Negyeddöntő #3  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness TOP 4-be?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Luke_Skywalker.png

 

Korábbi díjak:

Luke Skywalker: -

 

vs.

 

Jyn_Erso.png

 

Korábbi díjak:

Jyn Erso: -

 

Korábbi eredmények:

Luke Skywalker: 16-10 (vs. Qui-Gon Jinn)

                        21-8 (vs. Ahsoka Tano)

 

Jyn Erso: 15-8 (vs. Grand Admiral Thrawn)

              23-6 (vs. Chewbacca)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jön a 3. negyeddöntő! Nálam ez egyértelműen Jyn, Luke túl sokszor idegesít. Jyn ugyan csak egy részt kapott, de nagyon erős, önálló karakter lett, és végül is úgy visz véghez nagy tettet, hogy közben nem idegesít. :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Donát írta:

Ha mindenki így gondolkodik, nem sok esélye lesz szegény Reynek se. :( 1 résszel is bőven lehet maradandót alkotni.

Persze, hogy lehet, az nem is kérdés. De az egész szavazás úgy épül fel, hogy két karakter közül mindig választani kell egyet, akkor is, ha kb, ugyanolyan maradandót alkottak ugyanannyi rész alatt. Jyn pechje, hogy pont az egyik legerősebb karakterrel került össze.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Donát írta:

Ha mindenki így gondolkodik, nem sok esélye lesz szegény Reynek se. :( 1 résszel is bőven lehet maradandót alkotni.

Lehet, csak nehéz annyira maradandót alkotni, hogy felvegye a versenyt olyanokkal szemben, akik több filmen keresztül folyamatosan alkottak maradandót. :) És igen, nálam pl. Reynek ezért sincs egyelőre esélye, mert akármennyire is megszerettem és őt tartom a 7 legjobb karakterének, egy Sidious, Obi-Wan, Anakin vagy Yoda szintjére egyelőre semmiképp nem érhet fel a szememben. Meg vannak mások is, akik masszívan megszoríthatnák, sőt legyőzhetnék. Bár ezzel szerintem semmi gond nincs, természetes. Főleg, hogy Reynek még sok lehetősége lesz előrelépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Ha mindenki így gondolkodik, nem sok esélye lesz szegény Reynek se. :( 1 résszel is bőven lehet maradandót alkotni.

Nálam például a Luke-Rey csata nem lenne teljesen lefutott. Ez a csata viszont egyértelmű nekem. Luke fontos és szerethető, de sosem volt a kedvencem, Jyn meg számomra kifejezetten érdektelen. Így Luke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét karaktert nagyon csípem. Ha a szavazás pár hete lett volna amikor a Jyn gyerekkorát taglaló könyvet, a Lázadás hajnalát olvastam akkor gondolkodás nélkül leszavaztam volna rá. De most épp ég az ep.8 láz. Nagyon kiváncsi vagyok mit kezdenek Luke karakterével. Most az ő figurája jobban érdekel. Úgyhogy rá ment a voks.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom Donáthoz és én is Jynre szavazok. Engem ugyan Luke nem idegesít, de nem is kedvelem. És ha őszinte akarok lenni, nem is nagyon érdekel a sorsa, sokkal jobban izgat Rey, Kylo, Finn és Snoke.

Jyn viszont számomra nagyon szimpatikus és gyorsan megszeretett nő, és például még Reynél is jobban komálom, ezért is lennék kíváncsi, a két hősnő közül melyik jönne ki győztesen, ha összekerülnének. Az alakuló eredményt látva erre még várhatok, de azért egy szavazattal megtámogatom Miss Ersót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Donát írta:

Nálam ez egyértelműen Jyn, Luke túl sokszor idegesít. 

Érdekes, engem az apja, Anakin sokkal jobban idegesít. :D

 

Ebben a versenyben nálam egyértelműen Luke a nyerő. Jyn Erso nekem meg se fordult a fejemben, főleg, mert én mindmáig nem igazán tudtam a Rogue One-nal megbékélni. És mivel oldschool SW fannak tartom magam, így természetesen Luke mellett tettem le a voksomat. :) 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jynn-re szavaztam, de csak azért, hogy nekapjon megalázóan nagy verést. Ha nem ilyen lenne a lebonyolítás, hanem rangsorolni kéne akaraktereket, akkor Jynn nálam simán dobogós.

 

Azokkal nem értek egyet, hogy jelentéktelen lenne a szerepe, hiszen az ő kommandójukszerzi meg a Halálcsillag terveit. Nélkülük talán Luke-rasem akadnak rá. Elég jól kitalálták.

 

Ezzel együtt Luke a N1 az egész SW univerzumban, szóval teljesen evidens az itteni győzelme is, desajnálom, hogy túl korán vérzik el Jynn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jyn legyőzte Thrawnt és Chewie-t. Szerintem ez így is szép teljesítmény. Pár év és lehet, hogy legyőzi Luke-ot is. :)

Vagy az ep8 után még kevesebb esélye lesz. Meg mindenki másnak is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom, hogy Luke ázsiója irgalmatlan mértékben fog emelkedni az Ep.8 után. Úgy általánosságban a sequel trilógia a legnagyobbak soraiba emelheti nagyon sokaknál. A 7-ben alig szerepelt, mégis úgy vettem észre, hogy jócskán megnövelte a népszerűségét. A 8-9-ben, ahol már akár főszerepet is vállalhat, ez hatványozottan így lehet. Én legalábbis erre számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.