Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

2018. 01. 18. - 14:46, Darth Revan9 írta:

Egy kicsit sajnálom, hogy nem kaptak a Renek szerepet. Egyébként lehet tudni, hogy konkrétan hányan vannak?

De majd lesznek kiegészítő történetek is. Jó sok regényt, képregényt lehetne írni róluk.

 

Szerintem az ep. IX-ben szerepelnek majd. Johnson azért nem akarta őket a Snoke halála utáni jelenetben (a praetorianok helyett eredetileg ők lettek volna), mert szerinte az fura lett volna, hogy van egy csapat rejtélyes figura, már exponálva vannak egy rész óta, és rögtön meghalnak.

 

Abrams pedig korábban ilyet mondott, hogy szeretne a Ren lovagoknak spinoffot. Én egyelőre baromira nem szeretném ezt, de a IX. részben megnézném őket, szerintem Abrams használni fogja, ha neki ilyen kedvesek ezek az egyelőre a nézők számára homályos figurák. Amúgy sem maradt sok figura a VIII. rész végén a sötét oldalon.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dzséjt avatartjában is látható Canady kapitány a May című film főhőse után kapta a nevét. Ez egy meglehetősen bizarr rétegfilm, egy antiszociális lányról (nekem tetszett de azért nem merném bárkinek ajánlani). A produkciót Rian Johnson jóbarátja Lucky McKee készítette. Johnson be is segített a forgatásba: ő volt az egyik vágó. Ő pedig May Canady, a film főhőse:

latest?cb=20130926165520

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

 

Szerintem az ep. IX-ben szerepelnek majd. Johnson azért nem akarta őket a Snoke halála utáni jelenetben (a praetorianok helyett eredetileg ők lettek volna), mert szerinte az fura lett volna, hogy van egy csapat rejtélyes figura, már exponálva vannak egy rész óta, és rögtön meghalnak.

 

Abrams pedig korábban ilyet mondott, hogy szeretne a Ren lovagoknak spinoffot. Én egyelőre baromira nem szeretném ezt, de a IX. részben megnézném őket, szerintem Abrams használni fogja, ha neki ilyen kedvesek ezek az egyelőre a nézők számára homályos figurák. Amúgy sem maradt sok figura a VIII. rész végén a sötét oldalon.

Szívből remélem, hogy így lesz. Regényeket is olvasnék róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is odavagyok a Serkiss videótól. Az Imax vetítésen végleg beájultam Snoke-tól, mert elképesztően hiteles, a közelieken is hibátlan, zseniál, na. Ez a video meg... hm. Szép munka volt, nagy gratula minden közreműködőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A háttérben lévő történetek, érdekességek

Ez tényleg egy háttérben lévő érdekesség és lehet, hogy nem is annyira fontos, de sűrűn látogatom a net legnagyobb blu-ray-ekkel foglalkozó oldalát. Van ott egy topik ahová az adott éves filmes tetszési listákat írják be a tagok. Meglepetésemre a TLJ szinte a legtöbbjüknél a legjobb helyeken van.  :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez tényleg egy háttérben lévő érdekesség és lehet, hogy nem is annyira fontos, de sűrűn látogatom a net legnagyobb blu-ray-ekkel foglalkozó oldalát. Van ott egy topik ahová az adott éves filmes tetszési listákat írják be a tagok. Meglepetésemre a TLJ szinte a legtöbbjüknél a legjobb helyeken van.  :o

 

Természetesen őket is lefizette a Disney :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem simán egy szinten van a TLJ és a TFA zenéje, de sajnos nekem is ezek a leggyengébbek az SW filmek között. Ugyanakkor a filmmel együtt még mindig zsigerien hat. Hiába fújok a barlangos-falconos jelenetre, hogy az egy az egyben korábbi filmből lett átemelve, ha egyszer a filmet nézve elalélok tőle. De feldobhatnám a tróntermi jelenet zenéjét, vagy amikor a három szál összeér. Vagy, amikor Luke kiáll Kylo ellen. Azt mondanám, önállóan már nem oly erősek, mint egy Imperial March, Duel of the Fates vagy Across the Stars (kivételek erősítik a szabályt, de míg a TFA-nál azért csak be tudtam dobni a Jedi Stepset vagy a Rey Themet, a TLJ-nél már nem tudnék önálló témát mondani), de a filmben még mindig zsigerien borzongatóak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában a díjátadókkal úgy vagyok hogy ha egy kedvencem nyer annak kifejezetten örülök, de úgy egyébként sok értelmüket nem látom. Namost ezt az álláspontomat alaposan megerősítette a Hollywood Reporter egyik összeállítása. Megkerestek két Akadémia tagot, hogy mondják el anonim hogy melyik kategóriában mire szavaztak és miért. Nagyon tanulságos. Az egyikük például közli az egyik értékelésnél hogy egyébként a Marvel filmek nem igazán érdeklik kivéve ha Margot Robbie feltünik bennük.... namost egy Marvel film sincs amiben a hölgy szerepelne. A Suicide Squad egy DC film.

 

Nade nézzük, hogy a Legjobb vizuális trükkök kategóriában mit választottak és a Star Wars miért nem lett náluk első. Az első akadémia tag érvelése: "Star Wars? I’m just not a Star Wars fan.". Tehát ő nem Star Wars rajongó, ezért nem ad voksot az ep.8-nak a legjobb vizuális trükkök kategóriában. Nála egyébként a Galaxis őrzöi 2 volt a befutó. Idézem az okot: "I love the personification of animals. These ones are just so perfectly drawn." Hát ez írtó szakmaian hangzik.

 

Nézzük a másik megszólaltatottat. "I'm tired of Star Wars [and its most recent installment, The Last Jedi]." Ennyi. Nála az új Majmok bolygója nyert, mert "'The visuals on War for the Planet of the Apes were not just stunning, but because of them the film was moving, so that's why I chose it."

 

Pedig azt hinnéd, hogy az effekt díjnál az és csakis az számít, hogy az effektek milyenek. De az akadémia tagok túlnyomó része pont annyit tud az effektekről mint te meg én. Ha nem kevesebbet. Nincs itt semmiféle szakmaiság. Csak egy közvéleménykutatás egy rakás filmes között, akinek a többsége maximum a saját területéhez ért. És akkor most nem is beszéltünk arról hogy az Oscar dijak elnyeréséhez a stúdiók több millió dolláros kampányokat és ellen-kampányokat inditanak, amikkel a szavazókat igyekeznek befolyásolni. 

Mivel a neten a hangsúlyokat nehéz átadni, jelzem: nem vagyok felháborodva. Évek óta nem érdekel az Oscar. Most csak megerősítést nyert a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bomarr írta:

Az egyikük például közli az egyik értékelésnél hogy egyébként a Marvel filmek nem igazán érdeklik kivéve ha Margot Robbie feltünik bennük.... namost egy Marvel film sincs amiben a hölgy szerepelne. A Suicide Squad egy DC film.

Tanúlság? Ha Oscart akar a Disney szerezni a Star Warsszal, az egyikbe beteszi Margot Robbie-t. :lol: Amúgy meg Jézusom. Oké, az Oscar-díj engem is hidegen hagy, évek óta nem néztem, idén azt sem tudom, mik voltak jelölve vagy mi nyert, de akkor is, azért egy ici-pici szakmaiságot csempészhetnének a dologba.

A cikkhez tudnál linket adni? Érdekelne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.