Ugrás a kommentre

A tróntermi jelenet


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

  • 5 hónappal később...
  • 9 hónappal később...

Csak most lettem rá figyelmes, hogy Kylo elárulja későbbi kijelentésének fals mivoltát, miszerint tudja mi lett Rey szüleivel. 

 

Az esti Achc-To kapcsolódásban már kijelenti, hogy Rey-t a szülei eldobták, mint a szemetet. Ezt honnan tudhatná? Hisz nem is ismeri a lányt. Minden bizonnyal már itt abba az irányba akarta terelni ami Kylo-nak megfelelő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo már az ep.7-ben is egészen bizalmas dolgokat tud Rey-ről miután "belenézett". Például tudja hogy egy óceánban lévő szigetről álmodozik vagy hogy Hant akarja pótapának. Nekem az ep.9 alapján úgy tűnik hogy Kylo nem hazudott Rey-nek, legalábbis abban az értelemben nem hogy amikor azt mondja hogy senkik a szülei akkor még ő is azt hiszi hogy ezaz igazság. Szerintem az hogy kicsoda Rey az neki is azután lesz világos miután találkozik Palpatine-al.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Csak most lettem rá figyelmes, hogy Kylo elárulja későbbi kijelentésének fals mivoltát, miszerint tudja mi lett Rey szüleivel. 

 

Az esti Achc-To kapcsolódásban már kijelenti, hogy Rey-t a szülei eldobták, mint a szemetet. Ezt honnan tudhatná? Hisz nem is ismeri a lányt. Minden bizonnyal már itt abba az irányba akarta terelni ami Kylo-nak megfelelő.

Az biztos, hogy azt volt itt Kylo szándéka, hogy Rey egyedül érezze magát és mint egy utolsó mentsvárat, fogadja el az ajánlatát, és ezért beszél a szüleiről. Viszont mentségére szól, hogy ő ezt is hitte, ahogy Bomarr is írta, hiszen ezt láthatta Rey fejében, ami tulajdonképpen igaz is volt. 

Kylo Palpatine-tól tudta meg az igazságot, és ez a regényben ki is lett mondva.

 

Ezzel együtt igaz, hogy ebben a jelenetben csúnyán manipulálni akarja Reyt, nem törődik vele, hogy ezzel a kijelentésével fájdalmat okoz, csak a cél lebeg a szeme előtt: a lánynak mindenképpen mellé kell állnia.

Nekem az ep9 fényében most már az tetszik a legjobban ebben és az előző jelentben, amikor még a liftben beszélgetnek, hogy mindketten világosan megérezték a diádot, hogy közük van egymáshoz, de ekkor még mindketten a maguk nézőpontjából szemlélik, s ezért is egyértelmű mindkettőjük számára, hogy a másiknak csatlakoznia kell, mert most rossz helyen van. Ez mindkettőjük számára fontos felismerés, és Kylo ugyan rengeteg borzalmas dolgot művelt csak a mi szemünk láttára is, mégis, én azt hiszem hogy emiatt a különleges kapcsolat miatt (ami Kylonak ugyanolyan sokat jelent, mint Reynek, hiszen ő is végtelenül magányos), Reynek sosem hazudott volna direktben. 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Kylo már az ep.7-ben is egészen bizalmas dolgokat tud Rey-ről miután "belenézett". Például tudja hogy egy óceánban lévő szigetről álmodozik vagy hogy Hant akarja pótapának. Nekem az ep.9 alapján úgy tűnik hogy Kylo nem hazudott Rey-nek, legalábbis abban az értelemben nem hogy amikor azt mondja hogy senkik a szülei akkor még ő is azt hiszi hogy ezaz igazság. Szerintem az hogy kicsoda Rey az neki is azután lesz világos miután találkozik Palpatine-al.

Ebben van valami, csak az érintés után úgy adja elő a Rey szülei témát, mintha akkor jött volna rá kik ők, holott előtte már úgy beszélt róluk, mintha látta volna őket.

 

Mondjuk Rey fejében láthatta azt az emléket amikor a szülei után sír és Unkar elhúzza onnan. Abból gondolhatta, hogy a szülei csak úgy eldobták, ami egy ilyen emlékképből még így is sarkos következtetés, de a céljainak ez pont megfelelt, és gondolom Rey a szíve mélyén is ezt gondolta csak magának se vallotta be. 

 

1 órával korábban, Pildi írta:

Ezzel együtt igaz, hogy ebben a jelenetben csúnyán manipulálni akarja Reyt, nem törődik vele, hogy ezzel a kijelentésével fájdalmat okoz, csak a cél lebeg a szeme előtt: a lánynak mindenképpen mellé kell állnia.

Nekem az ep9 fényében most már az tetszik a legjobban ebben és az előző jelentben, amikor még a liftben beszélgetnek, hogy mindketten világosan megérezték a diádot, hogy közük van egymáshoz, de ekkor még mindketten a maguk nézőpontjából szemlélik, s ezért is egyértelmű mindkettőjük számára, hogy a másiknak csatlakoznia kell, mert most rossz helyen van. Ez mindkettőjük számára fontos felismerés, és Kylo ugyan rengeteg borzalmas dolgot művelt csak a mi szemünk láttára is, mégis, én azt hiszem hogy emiatt a különleges kapcsolat miatt (ami Kylonak ugyanolyan sokat jelent, mint Reynek, hiszen ő is végtelenül magányos), Reynek sosem hazudott volna direktben. 

Nem hazudott volna neki, csak rájátszott a lány gyenge pontjára. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csak most esik le, hogy Kylo onnan vehette Snoke megölésének módját, amikor meglátta maga előtt a padlón forgó, majd lassan megállapodó fénykardot.

Utána szinte rá van írva Kylo tekintetére, hogy mi is villant be neki. Érdekes apróság.

 

yF6Z6Qt.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Hát ha azok nem is, hasonlóak lehettek mint a Végső Rend katonái akiket a Sith szolgálatára koncidionáltak gyerekkortól kezdve. A páncéljuk színe kb. ugyanaz. De biztos voltak akolitusok is Snoke közelében felügyelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.