Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

En is épp most láttam. :) Nem néz ki rosszul. Ugye ez lett volna a harmadik lecke? 

Igen. Azért kíváncsi vagyok, ezt miért vágta ki Johnson. Elég jelentősnek tűnik, ráadásul Luke egész gyorstalpalója három lecke adásával lett felvezetve, és végig be is mondják, hogy egyes lecke, kettes lecke. Aztán bumm, nincs hármas lecke. Ennyire nem sikerült, vagy ennyire lassította volna a filmet? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért nem lett belerakva mert ha megnézzük a filmet, akkor azt látjuk, hogy a 2. lecke után Rey meglátja az esélyt arra, hogy esetleg Ben Solo visszatérjen, és csalódottságában elhagyja Ahch-to t. 

Míg a 3. lecke miatt Rey megharagszik Luke ra és így hagyja magára az egykori legendás jedi mestert. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Míg a 3. lecke miatt Rey megharagszik Luke ra és így hagyja magára az egykori legendás jedi mestert. 

Szerintem nem. Szerintem a jelenetről kikerült korábbi leírás kicsit hiányos. A film alapján valójában csak a harmadik lecke után találkozott volna Rey Kylóval. Ha visszaemlékszel, amikor Kylo félpucéran bejelentkezik, Rey éppen baromira feldúlt, még mondja is, hogy "ehhez most nincs kedvem". Azért ilyen feldúlt, mert éppen átesett a harmadik leckén. Rey elmegy, találkozik Kylóval (aztán megy a tükörbarlangba), míg Luke - gondolom azután, hogy Rey ráolvasott a fejére - felmegy a hegyre és visszaengedi magába az Erőt.

Szerintem még jobb is lett volna így, mert jelenleg kicsit fura, hogy a második lecke után Rey feldúlt, amire különösebben nincs oka, Luke meg visszaállítja magában az Erőt, amit szintén jobban motivált volna egy komolyabb összekapás Luke és Rey között.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a harmadik lecke:

 

a film alapján én úgy értelmeztem, hogy Luke három leckét akar adni. De csak kettőt mond el, mert már akkor elhagyja Rey a szigetet. De megtörténik a harmadik lecke, csak azt már nem Rey kapja Luke-tól, hanem Luke Yodától, persze Luke ezt így nyilván nem tudhatta, de szerintem ez így szép.

"The greatest teacher failure is."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként így,hogy ki lett vágva, a Lucasfilm,Rian és J.J megtörténtnek tekintik ezt az ominózus 3.leckét? (Amivel nem tudjuk pontosan mit akart elérni Luke-valami leírást olvastam-de tény,hogy balul sült el)
Vagy J.J akár a IX-be beleszőhet egy 'szellemes' tanítást,mint 3. lecke?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Állítólag a braziloknál 03.29-én jelenik meg. A sima  BD mellet steelbook is lesz plusz 3D.

 

A digitalbits 03.27-és amcsi megjelenést ír! Remélem nálunk is ekkor jön. 

 

27332726_1994546973894032_83268870587226

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne. De manapság nem kapkodnak az infókkal. A Blade Runner 2049 kapcsán könyörgök már egy hónapja egyes fórumokon és harapófogóval is alig lehet kihúzni infót az illetékesekből.

De tegnap válaszolt a bontonfilm: "hamarosan eláruljuk milyen formákban jön itthon". Besz@rás. Finoman titkolóznak, mikor egy hónapja lassan mindenki megnézhette az enkórról, aki akarta.

A vásárló, az igényes vásárló, meg azt sem tudhatja, mikor jön, mi jön?

Bocs, ha off-nak tűnik, szóval nagyon remélem, hogy a TLJ nem jár így, és azt is, hogy nem lesznek egy hónappal gyorsabbak a kalózok, mint a kiadvány..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Jó lenne. De manapság nem kapkodnak az infókkal. A Blade Runner 2049 kapcsán könyörgök már egy hónapja egyes fórumokon és harapófogóval is alig lehet kihúzni infót az illetékesekből.

De tegnap válaszolt a bontonfilm: "hamarosan eláruljuk milyen formákban jön itthon". Besz@rás. Finoman titkolóznak, mikor egy hónapja lassan mindenki megnézhette az enkórról, aki akarta.

A vásárló, az igényes vásárló, meg azt sem tudhatja, mikor jön, mi jön?

Bocs, ha off-nak tűnik, szóval nagyon remélem, hogy a TLJ nem jár így, és azt is, hogy nem lesznek egy hónappal gyorsabbak a kalózok, mint a kiadvány..

Mi a csuda.  A Warner kiadót váltott? Már én is várom a hivatalos kiadást, a cseheknél magyarított a 2D-s lemez, a 3D-s sajnos nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Bocs, ha off-nak tűnik, szóval nagyon remélem, hogy a TLJ nem jár így, és azt is, hogy nem lesznek egy hónappal gyorsabbak a kalózok, mint a kiadvány.

Március 14-én már elérhető lesz a digitális letöltés az iTunes-on!

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az szép! Lesz választék. Remélem az SW-t se aprózzák el. :)  

Valami hasonló lesz, persze a 3D-s kiadásokat leszámítva. http://www.filmarena.cz/hledej.php?slovo_hledej=last+jedi&x=14&y=15 Egy lemezes változat? Esetleg fémtok. Egy ilyen hosszú film esetében, mennyi extrának marad hely egyetlen lemezen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cseheknél már lehet rendelni? :o

 

A fémdobozos nagyon kellene, de a 3D lemez nem, szóval marad a sima. Legyen o-ringes, de ne egy lemezes. Már csak hat nap a bejelentésig. R2 már biztos tud valamit a mediamarktot illetően, de tőle ezt már nem fogom megtudni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.